54
  • Epikurosz
    #54
    Ön nyert. Hogy mit? Egy kizsákmányolás-csomagot. :-)
  • dronkZero
    #53
    A nagytőkéhez és a korrupcióhoz.
  • Epikurosz
    #52
    "Ami itt ma van annak semmi köze nincs a liberalizmushz..."

    Akkor mihez van köze?
  • feamatar
    #51
    brrr... ez az alternatíva nem hangzik túl jól. Most őszintén kinek van szüksége segélyekre? Azoknak akiket ezer más módon rabolnak? Minden szarra manapság segélyt osztanak, de a segély az mindig egy lehetőség a pazarlásra. Szvsz minnél kevesebb adó és segély kell, csak a legrászorultabbak kapjanak segélyt(ha a csökken az szja és a különböző egyébb adók, akkor meg mindenki jobban tudja finanszírozni az életvitelét ergo nő a gazdaság). És moaga az egész hülye magyar bürökrácia hatalmas és túlburjánzó. Ami itt ma van annak semmi köze nincs a liberalizmushz...
  • Epikurosz
    #50
    Itt is kettéváltak a vonalak, avagy a gazemberség egy kis stációja.
  • Epikurosz
    #49
    Bocsánat, hogy offolok, de minek múlt időről beszélni, amikor itt, jelenleg kettévált a magyar vonal?
    Megoldás persze van, de azt nem a jelenlegi kúrzus fogja elhozni nekünk.
  • Epikurosz
    #48
    De már nem csinálják sokáig a fesztivált - nálunk sem!
  • Epikurosz
    #47
    Vagy ez: Éljen Május elseje!
  • Epikurosz
    #46
    Ilyenekről (libsizmus eredménye) beszélek.
  • Epikurosz
    #45
    Ez a fasisztaveszélyezés eléggé lejárt lemez. Ma a veszély a szélsőliberalizmus és a parazitizmus irányából jön. Ez is pusztít és népirt, csak lassabban, alattomosabban, gázkamrák nélkül.
  • Wampire1
    #44
    A nagy kérdés: Mi az hogy majdnem kettévált? ÉS miben különböztek? Volt egyáltalán a mikroszkópon kívül valami ami megkülönpöztette a két populációt? (megszámoltátok hányszor lett leírva hogy populáció?
  • Wampire1
    #43
    Gyáááá. Van itt kultúra ezerrel! A 26 os hozzászólás télleg gáz.
  • WoHu
    #42
    Úri tisztesség az SG-n? Régen igényesebben szóltam és mindig igyekeztem kerülni a kevésbé szalonképes fogalmazást. De mikor látom, hogy ide ilyen emberek írnak, mint a 26-os, és az igen durván fasiszta megnyilvánulásaikért nem kapnak még egy feketepontot sem, akkor úgy érzem, fölösleges visszafognom magam. A színvonalat nem rontom, sőt...
  • Epikurosz
    #41
    "mert a moderátorok (ha még vannak) szarnak a világra"

    Aranyos!
    ha a moderátorok nem is szólnak, azért van itt úri tisztesség. Te például kiiratkoztál belőle.
  • WoHu
    #40
    Még nem fejeztem be. Ha nem hiszed el, hogy egy fajba tartozol a négerekkel meg a buzikkal, kúrj meg egy négercsajt gumi nélkül. De inkább azt mondanám, hogy anyádat kúrja meg egy nagy néger fasz, majd meglátod hogy lesz kistesó. Persze ha tényleg be akarod bizonyítani, hogy te más fajba tartozol mint pl. a cigányok, akkor kérj meg egy nagy kancigányt hogy kúrjon seggbe (meg lehetőleg szájba is). Abból tuti nem lesz gyerek, de örvendezhetsz, mert "bebizonyítottad" a világnak hogy te igenis más vagy mint ők. Plusz még jól is jártál, mert ugye élvezed az ilyesmit.
  • WoHu
    #39
    Ja és 26-oska, szerintem te egy zsidó néger vagy, aki mellesleg homokos. Tudod nagyon feltűnő, hogy folyton őket szidod. Aki biztos faji és nemi hovatartozásában, az nem akarja minden áron bebizonyítani ötmilliárdszor egymás után, erőszakosan, hogy ő ez meg az. Kilóg a lóláb, faszfej.
  • WoHu
    #38
    Ez a buzi egy kibaszott felkiáltójelet sem fog kapni, mert a moderátorok (ha még vannak) szarnak a világra. Én is nyugodt szívvel káromkodok (basszameg), még soha nem szólt érte egy modi sem. A 26-os üzenetet posztoló gerinctelen kis takonylénynek meg üzenem, hogy lője fejbe magát de kurvagyorsan, mert fertőző betegségben szenved (Kurvanagyseggfejvagyokococcus). Menj a picsába, kis buzi.
  • rigidus
    #37
    > Imádom az ilyen híreket..mindössze 100.000évvel ezelőtt jajmár...Azt se tudják pontosan hogy mi volt i.e. 2500-ban

    A kerdes csupan, hogy milyen i.e. 2500 elotti es 100.000 elotti leletet akarsz osszehasonlitani. Ha tortenelmit, az minden bizonnyal szubjektiv. Ha biologiait, az mar egeszen mas lapra tartozik.
  • arrakistor
    #36
    én asse tudom tegnap mi volt... de eggyes okostojás vágottfü*ykösű történészek meg vannak győződve róla hogy ők tudják mi volt 1944-ben... én is tudom, és szeretek is nosztalgiázni
  • Nagy01
    #35
    Imádom az ilyen híreket..mindössze 100.000évvel ezelőtt jajmár...Azt se tudják pontosan hogy mi volt i.e. 2500-ban..de 100.000évvel ezelőtt nah mért ne...vagy mondjuk 65millió évvel ezelőtt hogynemár.
  • who am I 7
    #34
    Találtam neked valót kistor....

    ENJOY : http://www.youtube.com/watch?v=PcZHZN8f_v8


  • TheZsenyka
    #33
    Megnézted a "Halál ötven óráját"?
    Jól értem, hogy nem az MSZP-t támogatod?
  • arrakistor
    #32
    ízlések és pofonok drága barátom különböznek, ha neked nem tetszik a kockabajusz (azok kívül hogy egyéni szoc.problémád) akkor menjél úgy Dél-kelet-Keleti irányba, mert itt hamarosan újra divatba fog jönni.
  • Epikurosz
    #31
    4 centi :-)))
  • Epikurosz
    #30
    "Bár nem mondom, érdekes látvány lehet, ahogy egy gorilla a farkára húz egy selyemmajmot... :D"

    Régen olvastam, hogy vagy a gorillának, vagy az orangutánnak 2 centis farka van. Elsőre én sem hittem el.
    Úgyhogy, a seleyemmajomnak a fél fogára sem lenne elég. :-)
  • djw
    #29
    az okosak jobbra is mentek, csak kihaltak ... az idiótak meg életben maradtak, mert az idióták nagyon leleményesek!
  • dronkZero
    #28
    Akkor tegyük meg tétjeinket, Arrakistor barátunk hány felkiáltójelet fog kapni ezért a képért? Illetve mikor veszi ezt észre egy admin? (Felnyomni nem ér!) :P :D

    Szerintem még ma és ötöt... :P
  • dronkZero
    #27
    Látom a matek sem megy, meg a biosz sem... :P

    "Százezer év az rettenetesen nagy idő! Vagy 6500 emberöltő!"

    Szóval szerinted 15 év egy emberöltő? Hány éves vagy, tíz körül? :P

    "idelyén bármelyik majommal párosodhattak"

    Persze mert most is bármelyik majom bármelyikkel párosodik... Bár nem mondom, érdekes látvány lehet, ahogy egy gorilla a farkára húz egy selyemmajmot... :D

    "mikortól is számítjuk az ember eberrévállását?"

    Adatokat miért is tőlünk kérsz, miért nem nézel utána magadtól?
  • arrakistor
    #26
    Hogyhogy csak majdnem vált ketté ?



    Kettévált az rendesen... vannak a homo-kosok, és ni99eger, gyűjtőnevükön a kihalófélben lévő állatfajok és vannak a rendes emberek (jawohl herr ober...)
  • reaper4
    #25
    ja. ehelyet párosodtak és a hülye kromoszóma volt az erősebb :)
  • Epikurosz
    #24
    Csak 2857 emberöltő.

    Más: Megmondom őszintén, nem is lett volna olyan nagy baj, ha kettéválik az emberi faj: balra mennének a hülyék, jobbra az okosak és normálisak.
  • tamasmester
    #23
    Százezer év az rettenetesen nagy idő! Vagy 6500 emberöltő! Ha azza gondolok, hogy a csimpánzoktól csak 2%-ban tér el a DNS-ünk, akkor ezek annak idelyén bármelyik majommal párosodhattak. Ami a lányeg, mikortól is számítjuk az ember eberrévállását?
  • uwu
    #22
    az emberek is
  • gybfefe
    #21
    Filmajánló: The Real Eve
  • dronkZero
    #20
    A kutyák egy faj.
  • uwu
    #19
    A kutyák tudnak.
  • dronkZero
    #18
    Még csak az sem.

    Homo sapiens sapiens vagyunk, és ezen belül vannak a fajták(nagyrasszok). Alfaj szinten "testvérünk" a neandervölgyi(Homo sapiens neanderthalensis).
  • Loverman
    #17
    olvasni is tudni kell. "két külön alfajként". nem faj hanem ALFAJ,ergo fajta. mint az afrikai és a mongoloid.
  • N3v3rland
    #16
    Egy másik fórumon ez pont most volt téma :)
    liger :D
  • Emmegki
    #15
    Van ám ilyen is:
    http://hu.wikipedia.org/wiki/Gyűrűfaj