73
Szegedi Ifjúsági Napok
  • lassorta
    #73
    nekem is nagyon bejön ez videó.jó kis hülyülést találtak ki.meg elég jól népszerűsíti a fesztivált és a hozzá tartozó sörmárkát.én játszottam is már a játékkal, és remélem, hogy nyerhetek egy jegyet.én szeretnék idén is kimenni, bár még nem tudni hogy fogok kijutni.
  • f4ember
    #72
    Nagy Feró nyomatja azt. Ő is szerepel az egyik videóban :) De a tv-s reklámját nagyon nagy :D "Bírjátok? Bíírjátok"
  • mofakil
    #71
    2011 az még kicsit távol van ha jól tudom, kis előretervezést igényel a dolog, bár vannak akik már előre betáblázzák magukat fesztiválokra vonatkozóan.

    polluxware: Az nem jó, észreveszik hogy ott evez a csónakban, James Bondosan kell búvárruhával meg minden :D
  • polluxware
    #70
    vagy fogod magad és beparkolsz a part mellé egy ladikkal... ált. homokos szokott lenni a part
  • polluxware
    #69
    jaj máá megin..
  • Megtörhetetlen
    #68
    Nem olyan drága 14 ezer forint a bérlet... annyit meg szerintem simán megér, elég sok neves fellépő lesz...
    Én egy másikról hallottam hogy videót kell feltöltened ahogy tovább adsz egy doboz/üveg sört és akkor tiéd lehet egy 2011-es bérlet.
  • faubul
    #67
    A SZIN-re kis szerencsével ingyen is be lehet jutni, van valami fás heppöningük a facebookon amivel belépőt lehet nyerni. Meg tuti vannak még ilyen egyéb nyereményjátékok. Vagy trükkös módon kifizeted a belépőt ugyebár :)
  • f4ember
    #66
    Idén is megy valaki innen SZIN-re? Vagy már mindenki elköltötte e pénzét Balaton Soundra?:) Szerencsére a SZIN nem olyan drága, ráadásul lehet kapni SZIN-Hegyalja kombinált bérletet is, amivel legalább 5k-t meglehet spórolni.
  • debussy
    #65
    Én meg nem bántam,hogy mentem :)
  • Rockynhooo
    #64
    minden haverom szerint kurva yooo volt , de vmiért nem bántam meg h nem mentem
  • debussy
    #63
    Nagyon-nagyon jó volt. Én csak szombaton voltam, de annyira jól éreztem magam... :) Jók voltak a programok és a hangulat is eszméletlen volt.
  • Maco13
    #62
    kinek hogy tetszett a SZIN?
  • Timbo
    #61
    Hát mi ha minden igaz végig ott leszünk :)
  • whiskeyman
    #60
    mi szombaton megyünk egész jó program lesz akkor (is) - Mattafix powaa
  • whiskeyman
    #59
    up

    jön valaki? még 8 nap a SZIN-ig
  • Timbo
    #58
    Én meg minden zenét szeretek :) meg ugye a társaság a lényeg meg a hesszelés sörözgetés :)este bulik közös másnaposság :D jó lesz az én érzem :D
  • Rockynhooo
    #57
    nekem meg pont az lenne a fontosabb :\
  • Maco13
    #56
    én azt se tudom milyen fellépők lesznek idén. Nem a zene miatt megyek
  • Rockynhooo
    #55
    nem sok nekem való fellépő van azért mondom h számomra szar.
  • Maco13
    #54
    nem szar az. Én ott leszek ^^
  • Rockynhooo
    #53
    jah mert nem mek el ilyen szarra :D
  • Timbo
    #52
    mert te egy f*sz vagy:D
  • Rockynhooo
    #51
    én tuti nem leszek :D
  • LasDen #50
    mint néző nem leszek ott......de mint munkás már lehet ott leszek :D
  • Timbo
    #49
    :) nah tudatában a programoknak, ki lesz ott ?:D (én tuti) :D
  • skristof
    #48
    a Volt idén (is) nagyon erős az fix
  • Rockynhooo
    #47
    hátha jönnek be még yo nevek számomra is és akkor mehetünk együtt :D
  • Timbo
    #46
    ezért kár h más zenéket hallgatunk :D
  • Maco13
    #45
    a Volt műsorát néztétek? Ott van pár fellépő akik miatt lehet lemegyek sopronba pár napra. SZIN-en meg a feeling miatt lenne zsír ott lenni, az egész napos medencében herézés után koncerten pattogós téma bejött tavaj
  • LasDen #44
    Godotosokra csak akkor mennék el, ha azon a napon lesz vmi olyan is, ami érdekel azon kívül.......
  • Rockynhooo
    #43
    jah Irie Maffia engem is, meg Cadickék is mert egy partyukon voltam de az yo volt, Brains se játszik olyan rossz zenét, meg Dieselboy is bojgat.

    de egyik se annyira nagy durranás szvsz, csak jelenleg ezekre mennék el ha most lenne. meg őő a stand up commedys cuccok mindegyikén ott leszek ha mek SZIN-re az tuti :D
  • LasDen #42
    az Irie Mafia érdekel :D de eddig ezaz 1 van :D bár még talán Cadik.... :D
  • Rockynhooo
    #41
    megnéztem szin programot, azt a keveset ami fennt van, van pár ami érdekelne belőle, de még nem az igazi, remélem lesz még 1-2 nagyobb durranás számomra.
  • skristof
    #40
    efott-ra már alakul a program
    Volt meg elég erős
  • Rockynhooo
    #39
    engem nem igazán, majd vasárnap mek ha mek ,hogy megnézzem ezeket a faszokat mit alkotnak D:
  • LasDen #38
    én szombat déluántól ottfogok dekkólni :D Győremix! Wemsical koncertek érdekelnek leginkább :D
  • Rockynhooo
    #37
    haveromék bicóznak , lehet átmek.
  • LasDen #36
    bár nem SZIN, de newmtok jobb helyet :D Megy vki az Xtrém Játékokra???
  • Maco13
    #35
    most volt corvinus egyetemi napok, ahhoz képest hogy minden nap melóból mentem, egészen feszt hangulata volt
  • Timbo
    #34
    SZIN-re májusig van elővétel .. szal csak jön már az a nyomorult program..