73
Szegedi Ifjúsági Napok
  • Rockynhooo
    #33
    hát jah , de érted azért Balatonsoundra meg VOLT-ra a nagyobb neveket már benyomták , meg szigetre is párat... én meg még nem tom hogy Balaton vagy SZIN szal yo lenne már vmi program ... :\
  • skristof
    #32
    de szinte sehol... röhej
    megveheted a jegyeket szigetre,efottra,szinre.. csak még nemtudom mire is veszed meg
  • Rockynhooo
    #31
    annyira felbasz ,hogy nincs még semmi program :\
  • pTk
    #30
    Efotton meg se nézték a fél lityós üvegeket, szal azt vittél be amit akartál, sőt szigeten se voltak olyan szigoruak, persze ha valaki bebukta az szivott :)
  • Timbo
    #29
    arról nem is beszélek inkább, hogy a fejemben milyen ötletek jöttek elő SZIN-nel kapcsolatban :D hűtőtáska > jégakkuba pálinka :D meg iyen dolgok jutottak eszembe:D
  • Calver
    #28
    úgy érzem akkor az én kilós kenyeremben lévő 4 üveg kevert már csöppet túlkomplikált ötlet volt
  • Pepsi Twist
    #27
    nem, a cipő a kezembe volt és akkor nem feltűnő, csak mutatod neki hogy cipő... mezitláb kell bemenni :D meg mondjuk én ismeren a biztonságiőröket... (kolegáim)
  • LasDen #26
    vagy csinálnak egy normális honlapot nekije.... :D
  • Timbo
    #25
    ez mondjuk igaz az összes fesztiválra :) a magyar populárisabb előadók az összes nagyobb feszt.en megfordulnak.. na de majdcsak kiadnak már vmi valós programot aztán lehet csemegézni :)
  • Timbo
    #24
    akkor be kell uccsó nap előtt vásárolni :D akkor feltankolok sörrel meg cigivel. :D de messze még az augusztus :)
  • LSL
    #23
    Utolsó napon voltunk tavaly és éjfél körül minden elfogyott :S sörből már csak hordó alján lévő keserű izéből jutott nekünk, meg se bírtuk inni. cigi sehol... kóvályogtunk össze vissza, de már az összes emberke aki dolgozott már ment volna haza, és sz*rt bele. De a koncertek óriásiak voltak :) JAh és a legjobb, hogy olyan ismerős arcokkal futottam össze, akiket már hónapok óta nem láttam :) szóval nálam a legjobb fesztivál a SZIN :D
  • Maco13
    #22
    berakod a 2 literes páleszt a táskádba ugy hogy körberakod ruhával és helo, kis szerencsével meg se állítanak. Nekem bejött
    Amugy kurvajó feszt, napközben nem sülsz rommá, hanem lehet medencében sörözni. Kajálni meg ha olcsón akarsz bemész szegedre egy boltba. Bejövős, remélem idén is tudok menni
  • skristof
    #21
    mármint cipőbe üveg és cipőt a táskába? és ott nem nézik meg, vagy mi?
    ez érdekelne azért :))
  • Pepsi Twist
    #20
    mi a cipőbe raktuk a feles üvegeket tonna számra, volt hogy 6 pár cipő volt és 1enként 4-5-6 pálesz belefért :D
  • Rockynhooo
    #19
    szólj feltétlen ha jöttök :D
  • LSL
    #18
    2004 óta minden évben ott voltunk haverral :) ez most már hagyomány, még ha nem is tanulok már szegeden. Jó buli!! Idén is ott a helyünk
  • skristof
    #17
    lehet h idén nekem is befigyel :)
    barátnő volt tavaly, aztmondja jóféle. mondjuk mi EFOTT-ot tervezzük mellé vagy SZIN vagy Balatone.
    csak jó lenne már pár előadót hallani, hogy kik lesznek..
    (külföldi előadók döntenek leginkább, magyarok úgyis ottlesznek mindenhol)

    ja és nem szegedi vagyok, kaposvári :>
  • whiskeyman
    #16
    eddig kétszer voltam SZIN-en, nekem nagyon tetszett, a belépő sem olyan rohadt drága, mint a Szigetre, szóval idén szerintem ott leszek
  • Timbo
    #15
    azt nem tudod véletlenül :D ,hogy (ugyebár lehet bevinni fél lityó folyadékot ) tegyük fel én véletlen pálinkát töltök xd ásványvíz helyett bele mert rossz már a szaglásom.. az baj e ?:) szal abba a fél literes üvegbe beleszagolnak vagy megnézik? van vmi ilyen tapasztalat ?:D
  • LasDen #14
    igen....az bejön hogy mennyi a jegy....de hogy mik lesznek :D
  • Timbo
    #13
    hát a honlap program része :D épp haldoklik :D de amugy szerintem nemsokára megcsinálják. :D remélem
  • LasDen #12
    van má vmi program???? lehet tudni kik lépnek fel?? :D
  • Rockynhooo
    #11
    o nagy cs mester is ott lesz?
  • Timbo
    #10
    na gyűlünk szépen lassan :D
  • Pepsi Twist
    #9
    500m? pilikálmánba lax?
  • Pepsi Twist
    #8
    Szögedi vok...

    Alap hogy mindig megyek!


    :D:D:D:D:D:D:D:D
  • Rockynhooo
    #7
    na az yo ötlet :D
  • LasDen #6
    hmm.....ha lesz vmi jó parti akkor megyek rá :D
  • Guilty01
    #5
    kb. 500 m-re lakok a helyszíntől... sanszos hogy megyek?:)))
  • Timbo
    #4
    #3 ban ott a válasz :)

    amugy mind2en szentesiek vagyunk :) csak hát ez nem nagy távolság ilyen szintű mókáért :)
  • Rockynhooo
    #3
    nem szegedi :D csak környékbeli ;)

    Sztem én majd mek a fesztre :)
  • Máté94
    #2
    Nem is tudtam,hogy szegedi vagy:D
    SZIN:Szegedi Ifjúsági Napok ha valaki nem tudná:D
  • Timbo
    #1
    Helló :)

    Gondolom sokan hallottak már a SZIN-ről mint az egyik legjelentősebb fesztiválról (főleg itt csongrád megyében :) ), ahol rengeteg programmal várja :D a kedves fiatalokat (és nem fiatalokat) a szegedi Partfürdő, immáron 40. alkalommal.

    Kezdésnek a SZIN hivatalos honlapja : SZIN
    igény esetén képeket rakok be meg egyéb hasznos infókat :D


    Akinek volt már kalandja a SZINen szívesen látjuk\halljuk élménybeszámolóját ;)

    esetleg megbeszélhetünk egy környékbeli SG-s egybegyűlés (de persze jöhet távoli is :D ) és pár sör ledöntését .





    ui.: kereső nem dobott ki semmit rá ;)