170
  • Rage47
    #10
    nekem is nagyon tetszik, jól nyomják :)
  • kas123
    #9
    Nekem nagyon tetszik :), bár a mostani részben a beugró csávó eléggé lehúzta a dolgokat :S, az alap csapat a jó! :)
  • REALista
    #8
    Szerintem épp az hogy azért teszik ilyen időpontra hogy ne legyen bukás.Főmüsoridőben nem néznék elegen viszont így este elég jó nézettsége.
  • lang14
    #7
    a tv2 honlapján meg lehet nézni az összes eddigi adást..
    Beugró
  • DJ BP
    #6
    de hogy miért teszik ilyen hülye időpontra, mintha direkt bukást akarnának... TV2...
  • passatgt
    #5
    szoktam nézni amikor nem felejtem el, nincs túlreklámozva:)
  • Neogan
    #4
    Tudom hogy megy csak ez volt az első cikk amit találtam ;)
  • Istencsászár
    #3
    Már pár hete megy...

    szerintem a benne résztvevő színészeknek szórakoztatóbb mint egy nézőnek, van akinek tetszik van akinak nem:)
  • Zomil
    #2
    én szeretem :)
    jókat lehet nevetni rajta
  • Neogan
    #1
    Most egy olyan tévéműsor indul, amely szintén improvizációra alapoz: a Beugró négy állandó színésze, Rudolf Péter, Szabó Győző, Kálloy-Molnár Péter és Pokorny Lia ugyanis írók által előkészített helyzetekre fognak rögtönözni. "Ha jól csináljuk, akkor valódi, izgalmas és szórakoztató helyzetek jönnek létre, és közben mindenki tud azonosulni azzal a görccsel, ahogy az ember valami olyasmit próbál csinálni, amit nem tud" - nyilatkozta Rudolf Péter a Mokká-nak a produkcióról.

    A színész utalt is egy közönség előtt felvett részre, amelyben neki franciául kellett beszélnie, miközben Kálloy-Molnár Péter a tolmács szerepét játszotta: Rudolf ugyan tud valamennyit franciául, kollégája azonban egyáltalán nem, így a feladatból érdekes jelenet született. "Érzi a néző, hogy a jelenet ott helyben születik meg, és ez mindig egy ajándék neki is, és ajándék nekünk is, persze a visszajelzésekkel együtt" - fogalmazott Szabó Győző, aki azt is elárulta, hogy minden improvizáció alatt több évet öregszik, hisz a színésznek óriási stressz minden helyzetből valami izgalmasat kihozni.

    A műsor első adását december 31-én láthatják a nézők, és minden részben 8-10 improvizációs gyakorlatra lehet számítani. A produkció házigazdája, egyfajta moderátora Novák Péter lesz, rendezője pedig Kapitány Iván, akinek többek között az Üvegtigris-t is köszönhetjük.

    [origo]

    Vélemények? Szerintem azon ritka műsorok közé tartozik amiért érdemes fennmaradni pénteken :)