2516
27zhhj6.jpg
  • Kosadzk1
    #102
    nem.
  • gumbo1888
    #101
    oké, jó lenne tudni mikor jön a season3
    egyébként csak kettőnket érdekel a sorozat?
  • Bulykin
    #100
    jah, Walter Junior nagy tag:D
    majd ha lesz vmi hír akkor írom^^
  • gumbo1888
    #99
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ha ez lenne, akkor az egész sorozat átalakulna, hiszen az az egyik alap, hogy walt a családja miatt csinálja az egészet, bár most, hogy mondod el tudnék képzelni egy olyan helyzetet, hogy walt neveli fel a babát és közben főz és árul :) bár walter junior hiányozna :)
  • Bulykin
    #98
    nah jah, kíváncsi vagyok milyen szerepe lesz, még az uccsó rész előtt olyanra is gondoltam h
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ez az étteremtulaj megölette/meölte Walt fiát és feleségét vmiért
    , de aztán el felejtős lett...
  • gumbo1888
    #97
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nekem eszembe sem jutott, hogy ez szándékos lett volna, teljesen zavarodottnak tűnt a csávó. bár gyanúsan sokat mutatják, lehet még lesz valami szerepe a történetben

    most jutott eszembe még egy komoly szereplő, a fekete étteremtulaj, aki megvette a cuccot, hát az hatalmas ahogy előadja magát, meg amikor pénzt dobott a gyűjtésbe :)
  • Bulykin
    #96
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    és szerinted a csaj faterja szándékosan térítette el a gépeket? vagy csak enynire kúrvára magaalatt volt a lánya halála miatt...
  • Bulykin
    #95
    meg a barátok közt és társai...
  • gumbo1888
    #94
    hihetetlen amit kint csinálnak, rengeteg színvonalas sorozat! nálunk meg még mindig a szomszédok-kisváros-familia kft a legjobb. :)
  • Bulykin
    #93
    hát én nemtudom, sok jót hallottam már róla, de vhogy engem nem érdekelxD
    én EZT várom már
  • gumbo1888
    #92
    az AMC másik sikeres sorozatáról a Mad Men-ről van valakinek személyes véleménye? Érdemes elkezdeni?
  • gumbo1888
    #91
    pontosan, hiányzott egy ütős lezárás, bár ez az évadok befejezésének másik fajtája, hogy marad néhány izgalmas kérdés, amit csak a folytatásban tudunk meg
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szerintem a repülő darabjai miatt nézett ki így walt kocsija, meg talán a 2 halott is a repülővel kapcsolatos...
  • Bulykin
    #90
    én is meglestem, szenzációs rész volt sztem!
    egy dolog zavart, hogy nem zárták le...például
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ki az a 2 hulla a zsákban?
    meg én azt hittem h vmi nagy lövöldözés lesz itt és kiírtanak majdnem midnenkit, erre meg
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    lezuhan egy repülő
    , végüéis jól megvolt csinálva, szóval:D
    jöhet a 3.évad^^
  • gumbo1888
    #89
    na megnéztem az utolsó részt. kicsit erősebb befejezést vártam, de belefér...
    a heroin-os dolog nekem sem tetszett, illetve, hogy kezdenek összefonodni a szálak (walt és a csaj faterja együtt isznak egy kocsmában véletlen) ez kicsit amatőré teszi a sorozatot. ettől függetlenül viszont türelmetlenül várom a 3. évadot!
  • Bulykin
    #88
    2.évad magyar felirat teljes!! hosszupuskán elérhető:D uccsó részt nem láttam csak, nagyon kíváncsi vagyok...
  • Bulykin
    #87
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1209155879&no=36]#36[/URL]
    nekem Jess a beszt:D bár ez a heroin dolog durva sztem:S
  • gumbo1888
    #86
    egyre jobb a sorozat én úgy gondolom, ahogy mr. white keményedik :)
    3. évadról valakinek van infója?
  • Bulykin
    #85
    még nincs hozzá magyar felirat, elég lassan készülnek:S
  • Kosadzk1
    #84
    6-7. az évad legjobb részei
  • gumbo1888
    #83
    sziasztok, jó, hogy megtaláltam ezt a fórumot. az a gondom, hogy nem találok magyar feliratot a második szezon 9. része után. tudnátok segíteni? kösz
  • Bulykin
    #82
    6-7.rész is jóak volt nagyon, Jess mi kemény már

    btw. Samiramis, ha még mindig szeretnéd fordítani és időd engedi, akkor én várom a feliratokat, mert szerintem a másik fordító elég tré munkát végez:S a 7.rész volt az uccsó munkája, de sztem gáz volt...szóval ha van kedved akkor itt jelezheted hogy haldsz meg ilyenek
  • Bulykin
    #81
  • samiramis
    #80
    Bocs, nem voltam internetközelben. Itt van a hatodik rész magyar fordítása, url-t még mindig nem tudok beszúrni, szóval a sallangot írjátok be: rapidshare.com/files/244743228/breaking.bad.206.hdtv-0tv.srt .

    Elkezdtem a hetest is fordítani, de nem tudom, hogy befejezem-e, ha úgyis a másik fordítóé fenn lesz az oldalon. Nem értem, hogy akkor ha az övét feltették, annak idején az enyémet miért nem, mindegy.
  • Kosadzk1
    #79
    nem rossz, csak kicsit másra számítottam, a magenta macis szál lett ösz-visz lezárva, egyébként meg a végén indult be inkább a cselekmény, majd 3.évadban meglátjuk mi lesz belőle :)
  • Bulykin
    #78
    csak az 5.évadig van, samiramis jelezte itt a fórumon h ő fordítgatja, sztem majd szól ha lesz felirat(legalábbis remélemXD)... van hivatalos fordítója is, de nem nagyon foglalkozik a sorozattal úgy tűnik:S
  • PrisonMan
    #77
    Feliratokkal hogy állunk? Én az első szezont is egybe daráltam, most hogy vége a 2. évadnak megnézném egybe a ezt is :)
    Csak az 5. részig találtam a két nagy feliratos oldalon, esetleg van valami más forrásból fordítás?

    Kosadzk1: Mi a véleményed az évadról? Évadzáróról mondanál pár szót spoilermentesen?
  • Kosadzk1
    #76
    nem volt rossz ez az évadzáró, de azért jobbra számítottam.
  • Kosadzk1
    #75
    lassan jöhetne már az évadzáró
  • Bulykin
    #74
    évadzáró előzetes!
  • Kosadzk1
    #73
    elvileg
  • precision
    #72
    12-es rész vége tényleg odabasz...

    évadzáró? már csak 1 rész lesz?
  • Kosadzk1
    #71
    12. hez van felirat, vége durva volt, kiváncsi vagyok az évadzáróra
  • samiramis
    #70
    Rapidon van loginunk, szóval nekem az egyszerűbb volt, de ide is feltöltöttem, szintén nem linkelem, szóval a sallangot írjátok be...
    speedyshare.com/925462895.html
  • Bulykin
    #69
    amit linkeltem oldalt az egyszerűbb, sztem oda töltsd fel, de a rapidos is megetszi azért:D:D örök hála és hát akkor várjuk a többi részt is
  • samiramis
    #68
    Akinek segítség kellene esetleg: írjatok elé http-t és onnan free userként le tudjátok tölteni. Remélem működni fog, mert a linket sehogy sem engedte... gondolom nem vártok 30 napot, amíg kapok rá engedélyt...
  • samiramis
    #67
    A probléma az, hogy csak ezért regisztráltam tegnap, hogy megosszam azzal, akit érdekel, és fel is töltöttem a rapidsharre, de aztán meg nem engedett linket beszúrni. Megpróbálom "álcázva":
    rapidshare.com/files/236124908/Breaking.Bad.S02E04.HDTV.0tv.hun.srt
    rapidshare.com/files/236124972/Breaking.Bad.S02E05.HDTV.XviD-FQM.hun.srt

    A 6-os is érkezni fog. Ja, és a szleng néhol még gondot okoz, ezért bocs...
  • Bulykin
    #66
    IDE feltöltheted^^
    és hát király vagy komolyan, nagyon szépen kösziii!!!!!!!!
  • samiramis
    #65
    Sziasztok!
    Én lefordítottam a negyedik és az ötödik részt, be is próbálkoztam az egyik feliratos oldalnál, hogy feltennék-e, de ott a fordítót védve nem tették meg, amit végülis meg is értek. Csak én is azért kezdtem el fordítani, mert április közepe óta egy árva felirat sincsen egyik oldalon sem. Szóval ha valakinek kell, akkor adjon mail-címet, és elküldöm. Ja és elkezdtem a 6.-at fordítani.
  • Kosadzk1
    #64
    11 hez kint va a felirat.
  • Police88
    #63
    Már megint késik a release én meg már kattogok xD