2516
27zhhj6.jpg
  • Bulykin
    #142
    jah, Jesse nagy arc volt :D köcsögség de azért érthető is...
    az a két kopasz meg ááh
  • precision
    #141
    2. rész is elég jó volt :)
    Jesse húzása nagy volt :)
  • Kosadzk1
    #140
    a "gádzsi" ha jól vagyok informálva nő/csaj-t jelent de mind1, tényleg nagy formák, szakadtam mikor kiszálltak a merciből és elkezdtek kúszni :)
  • Bulykin
    #139
    nem tudni még kik ezek a kopasz gádzsikxD de elég lazák :D
    az meg durva mi van most a családdal, kúrvajó rész volt, már hiányzott^^
  • Bulykin
    #138
    felirat
  • Bulykin
    #137
    ma már lesz, majd linkelem
  • precision
    #136
    hosszupuska -n kell nézni, ott lesz leghamarabb szerintem
    vagy esetleg opensubtitles.org, vagy feliratok.hu, vagy tvsubtitles.net
    :D
  • sadranyica
    #135
    Sziasztok. Magyar feliratról tudtok valamit? Mikorra várható? Köszönöm. Üdv.
  • precision
    #134
    én megnéztem angol felirattal :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Rég volt már az a 2. évad, vki homályosítson már fel pls, hogy most ez a két kopasz mexikói "terminátor" kik? Azt kivettem, hogy vkinek a halálát akarják megbosszulni (vagy csak szimplán megölni valakit és hogy ott van Walterról egy rajz... szal elindultak megölni... de kik ezek? Tuco -t akarják megbosszulni?
    Az elején én is csak lestem, mondom mi ez a csúszás :D:D:D A másik álleesős pillanat volt amikor Skylar benyögni hogy "You are a drogdealer" :D Azon csak lestem...
    A feka étteremtulaj drogdíler láthatólag nem fog megbékélni azzal, hogy Walter kiszállt. Épp gondolkodtam, hogy annak a 3milliónak a tizedéért is megtaníthatna ott vkit a methkészítésre, és akkor tuti nem lenne az, hogy "kinyírjuk az gyerekedet ha nem csinálsz meth -et nekünk..." mer sztem a feka arc azt fogja eljátszani...


    Nem volt rossz rész, kíváncsi vagyok, mit hoznak ki az évadból.
  • Bulykin
    #133
    "csütörtökre, legkésőbb péntek délutánra kész. "

    nem bírtam várni és belenéztem az elejébe :D:D hatalmas WTF!?
  • gumbo1888
    #132
    Még semmi felirat :(
  • Bulykin
    #131
    elstartolt a 3.évad^^
    reménykedjünk hamarosan jön majd a hunsub is
  • precision
    #130
    bazzeg :D:D:D:D
  • gumbo1888
    #129
    http://www.bettercallsaul.com/
  • Bulykin
    #128
    én se néztem meg :D

    #125 fú tényleg :o kíváncsi vagyok mi lesz
  • precision
    #127
    ja látom közben a #120 -at... kár hogy rapidshare :| upc és nem tok új ip -t szerezni, így rohadt sokat kell várnom letöltések között
  • precision
    #126
    ezeknek a miniwebizódoknak van valami jelentősége a fő sorozat történetének szempontjából? csak azért, mert ha nem muszáj nem szenvedek vele, felirat meg miegymás miatt :)
  • Kosadzk1
    #125
    jövőjét vasárnap !!!!
  • Bulykin
    #124
    animációs miniepizód
  • Bulykin
    #123
  • Bulykin
    #122
    "Március 21-én tér vissza napjaink egyik legelismertebb sorozata, a Breaking Bad, mely az elmúlt évben már az Emmy-jelölést is megkapta “legjobb dráma” kategóriában. Igaz nem nyert, de cserébe a vágó és Bryan Cranston, mint főszereplő, már két éve folyamatosan hazaviszi a szobor, utóbbi mindkétszer hazavágva a Hugh Laurie, Jon Hamm, Michael C. Hall, Gabriel Byrne kvartettet. Azért nem rossz."






  • Kosadzk1
    #121
    köszönöm
  • Bulykin
    #120
    01
    02
    03
    04
    05
    innen le lehet őket szedni, ezekhez van a felirat is^^ enjoy;)
    és ha jól tudom akkor 9 részes, tehát van még 4 hátra, de azokat nem találtam:( eddig...
  • Bulykin
    #119
    ha jól láttam youtube-n fent vannak
  • Police88
    #118
    én is kerestem egy nyilvános torrenten és egy meghívóson de semmit nem találtam.
  • precision
    #117
    én is láttam a feliratot, de én se tudok semmit a dologról...
    igazából az is meglepett hogy folytatódni fog, én abban a tudatban voltam hogy elkaszálták a sorozatot
  • Kosadzk1
    #116
    hosszupuskasub.com-on van felirat a "Breaking Bad minisode 3 (720p-chotab)"-höz valaki nem tudja esetleg mi ez a minisode? kerestem google-n de semmi érdemlegeset nem találtam egyelőre.
  • Kosadzk1
    #115
    tudom, ha nem ismerném mind2-t nem mondanék róluk véleményt.
  • Bulykin
    #114
    igazából köze nincs egymáshoz a két sorozatnak, teljesen más kategória a kettő:D
  • Kosadzk1
    #113
    a kevésbé ismert-el eggyet értek de inkább az elmegy/nézhető jelzőt használnám rá, breaking bad közelébe nem ér, se történetben, se hangulatban.
  • precision
    #112
  • Bulykin
    #111
    A Breaking Bad 3. évad március 21-én kezdődik. A premier Bryan Cranston fogja rendezni.
  • Bulykin
    #110
    ajánlom még a Flashpoint-t, nagyon de nagyon érdemes elkezdeni! az is kevésbé ismert, de hihetetlen ütős sorozat:)
  • gumbo1888
    #109
    azon kivül, hogy kábítószerről van szó nem nagyon értem miért hasonlítják össze a két sorozatot, egyébként bírom.
    köszi az ajánlást.
  • Bulykin
    #108
    Weeds, ami még hasonló témájó:D
    a most kezdődő sorozatok közül meg ajánlom a FlashForwardot, a Glee-t és a Cougar Town-t
  • gumbo1888
    #107
    hát én egy sorozatot valahogy nem tudok újra nézni. főleg olyat ami teljesen folytatásos. pl egy jóbáratokból megnézek egy részt bármikor újra de egy breaking bad-be nem lehet csak úgy bele nézni :) szóval marad a himym 5. évad, bár nagyon kevés :(
    szóval ha valaki tud valami jót ajánlani, ne kíméljen!
  • Bulykin
    #106
    punnyadásxD legalább újranézheted még párszor:D
  • gumbo1888
    #105
    2010 márciusában jön a 3. évad. mi lesz addig? :S
  • Bulykin
    #104
    Emmy díjátadó gála

    Legjobb színész (dráma): Bryan Cranston (Breaking Bad)
  • precision
    #103
    nem bizony, breaking bad rlz :)