2516
27zhhj6.jpg
  • gumbo1888
    #182
    nekem ez már túl lassú volt, unalmas. az mondjuk vicces volt, hogy amikor néztem repkedett itt a szobában egy légy :)
    az évad egyébként iszonyat jó!!!
  • Bulykin
    #181
    10.rész meg tök vicces volt a maga módján :D nem igazán történet semmi mondjuk, de még így is nagyon jó volt
  • desigo
    #180
    nah második évad is kivégezve
    végén ami lett nem gondoltam volna...
  • Police88
    #179
    Már csak egy rész lenne hátra? :(
  • Police88
    #178
    ATYAÉG! Nem hiszem el h mindíg tudnak egy lapáttal rátenni ez a 12. rész is mi volt :D végig izgultam minden percét. Ez a képi világ amilyen kamera állások vannak 10 pontos sorozat :D
  • gumbo1888
    #177
    jó lenne ha nem ilyen iszonyat lassan jönnének a felíratok..
  • Bulykin
    #176
    7.rész


    így nagyon röviden ennyi...
  • geo91
    #175
    most végeztem a 3. résszel, egyhuzamban az első kettővel, hát mit ne mondjak megvan az az addiktív folytatásos sorozat amit a szökés befejezése óta keresek. :DD na jó éjt (reggelt) mindenkinek, húzok aludni! :D
  • Bulykin
    #174
    köszi
  • firefly22
    #173
    Üdv,
    Ma álltam neki a hetes rész benézésének, és mivel néhol utána kellett néznem az angol szövegnek, gondoltam ilyen erővel már összehozhatok egy feliratot is. Bár ha tudtam volna, hogy hány óra... Első mű, szóval tuti nem "a haltartájból" mester szintje, de azért igyekeztem, és asszem nézhető vele, ha valaki már nagyon vágyik rá. Itt megtalálhatja.
    És sorry, ha van benne hiba, egyes szlenges részeket - pl. a dél arcnál, aki folyamatosan dumált - nehezen fogtam.
  • Bulykin
    #172
    dehogynem, a Heroest érdekes mód angollal néztem(nem is értem miért...), meg egyéb távol keleti alkotásokat is azzal nézem :D
    nemtudom, ez már megszokásXD meg van elég néznivaló szóval annyira nem unalmas a várakozás
  • precision
    #171
    nem megy az angol? :) én a House -on kívül mindent angollal nézek, kivéve ha nem volt időm és időközben már lett magyar felirat, olyankor ofkorsz azt töltöm le hozzá :D
  • Bulykin
    #170
    bakker már vagy 3 hete ezt olvasom mindenhol hogy az mekkora állat egy rész voltXD nem is tudom hogy bírok a felriatra várni:D
  • precision
    #169
    hát igen, az is egy durva pillanat volt
    de nyugi, a 7. rész durvább :DDD
  • Bulykin
    #168
    én még csak most végeztem a 6.résszel de vááá
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amikor a lakókocsiba ragadtak baaaazd!!! alig mertem levegőt venniXD
  • desigo
    #167
    +fav

    első évaddal most végeztem
    bár döcögősen indult de eléggé kezdett feljavulni
    második évadot meg már örömmel kezdem nézni xD

    Pontiac Aztek odaver
  • precision
    #166
    OMG!

    7. rész a 3 évad eddigi legjobb része! Kegyetlen, főleg a vége.
  • Bulykin
    #165
    én magyar feliratra várok :D
  • Police88
    #164
    jaja végre beindult
  • Phat Smoker
    #163
    remek volt a 6. rész, ráadásul a 2 mexikói keményköpésű legény is megszólalt ;)
  • precision
    #162
    látom csak én nézem... :)

    5. rész is elég jó lett, kezdenek összefutni a szálak... mi lesz még itt :)
  • precision
    #161
    4. rész is jó volt
    Skylernek még mindig jó mellei vannak :D:D:D
  • precision
    #160
    tudom mire gondolsz de a lostnál ilyenről szó sincsen :)
    az A sorozat! annak kérlekszépen előre meg volt írva minden egyes mozzanata, mind a 6 évad, nem pakolt bele senki semmit hogy többen nézzék :)
  • Bulykin
    #159
    ízlés kérdése :D
  • fantomas11
    #158
    Akkor tudod miről beszélek :) Én ezt Lost-szindrómának hívom, amikor elindul egy aljába véve jó történet, aztán telerakják midnen szarral, hogy többen nézzék.
  • Bulykin
    #157
    nézem azt is egyébként :)

    Jesse egyébként érdekes ebben az évedban, tuti be fog kattanni... az ő történeti szálától várok vmi érdekes húzást...
  • fantomas11
    #156
    Pont ezért jó ez a sorozat ebbe nem kellenek olyan látványos WTF-ek, néha össze tudnám foglalni pár szóban egy rész tartalmát, de mégis ez az egyik sorozat aminek minden egyes perce leköti a figyelmemet. Ha WTF-et akarsz nézz flashforwardot az tele van ilyenekkel és nagyon látványosak, de mégis minden rész egy kész szenvedés, alig bírom végignézni annyira unalmas :D
  • precision
    #155
    most ez a Walter vagy ekkora pro, de szerintem biztos felvették vagy 10x ezt a jelenetet, mert elsőre tuti nem ment, hogy feldobja a pizzát oda:DDD
  • precision
    #154
    áh, éhes lettem :DDD
  • Bulykin
    #153
  • Bulykin
    #152
    Walter laza :) ez is kúrvajó rész volt, de valami hiányzik... történhetne már vmi extraWTF?!

  • pihi
    #151
    beprobálom..;) köszi..x)
  • precision
    #150
    hát nemtom én anno hosszupuska -ról szedtem
    hosszupuskasub.com

    a release név alapján keress feliratot
  • pihi
    #149
    Szevasztok, neharagudjatok, most kezdeném el nézni az elejéről, most halottam rola elöször, és bejön...leis szettem a 3ik évadig, amig tuttam, de sajnos még az első részhez sem találok normális feliratot, mer siet..már kiprobáltam 3at, és csuszik mind, a felirat a szar vagy vmi roszulvan beálitva?:S
  • precision
    #148
    tisztám emlékszem a tekintetére, és a szándékára, amiért hagyta meghalni a csajt anno
    tudta hogy Jesse -t tönkrevágja, mert együtt drogoznak mintazállat
    amúgy meg nagy tudomány kell hozzá, hogy az oldalára fordítja, hogy a aminek ki kell jönnie kijöjjön és ne fuldokoljon tőle
  • Kosadzk1
    #147
    Nem hagyta meghalni, egyszerűen nem tudta mit kell tenni egy beszakított rángatózó emberrel, sztem te se nagyon tudod. Skyler meg hát jól tartja magt
  • precision
    #146
    hehe, jó volt a mai rész :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    na mondtam én hogy a két termintátor Tuco -t akarja megbosszulni
    Jesse, most vissza akar szokni a drogokra? Vagy azért kezdett el főzni, hogy eladja? Sztem előbbi. Nagyon befordult, hogy meghalt a csajszi. Ha tudná, hogy anno Walter hagyta hogy megfulladjon a csajszi... az a rész pl kemény volt az előző évadban, most jutott eszembe. Mikor belőtték magukat mint a disznók és a saját hányásától fulladozott a csaj, Walt meg pont ott volt és hagyta, hogy meghaljon...
    Skylert meg képen törölném amúgy :) Mindazonáltal a mellei igencsak jók, és külön pirospont az "I fucked Ted" beszólásért :DDD
  • gumbo1888
    #145
    kösz, meg kellett volna nézni az új évad előtt az utolsó pár részt
  • precision
    #144
    hát konkrétan nem bukott le hogy ő most drogdíler :)
    először kiderült hogy van egy második mobilja, aztán az is kiderült, hogy a kezeléseket nem az a régi munkatársa fizette hanem nemtudni honnan volt rá pénz, aztán mikor eltűnt egy pár napra vmi rokonhoz ment, talán az anyjához (legalább is ezt mondta Skylernek) az is kiderült, hogy nem volt ott, meg aztán hogy Jessevel "haverkodott"

    szal ez így együtt elég volt hogy otthagyja, aztán összerakta a darabokat, és rájött, hogy drogdíler... hogy hogyan azt nemtom, de ráhibázott :)
  • gumbo1888
    #143
    komoly lesz ez az évad is
    már lement két rész, de még semmi nem történt :)
    jesse lépése meg teljesen érthető volt, oda kellett baszni nekik
    valaki le tudná írni, hogy hogyan bukott le walt a második évad végén skyler előtt, mert már nem emlékszem?