2516
27zhhj6.jpg
  • geo91
    #222
    ezt a szart... ha nem ismertem volna a sorozatot, azt hiszem, hogy ez egy sitcom...
  • MR ME
    #221
    az derék :D
  • ldavid
    #220
    közben rájöttem, hogy azért, mert túl hosszú a pilot kertévére
    és a csöcsökre meg melltartó került.. :D
  • ldavid
    #219
    wtf? kivágták a kocsimosós jelenetből a kölyköt a csajával
  • precision
    #218
    aztakurva :D
    gigafos :D
  • ldavid
    #217
    szinkronos promo
  • precision
    #216
    http://www.imdb.com/title/tt0903747/

    Totál Szívás??? :D
    na aki ezt a magyar címet kitalálta az volt totál beszívva... :D
    idióta magyarok... ez a cím (ha már figyelmet akar felkelteni) egy vígjátéknak jobban elmenne
  • Kosadzk1
    #215
    az eredetiben is kikockázták ha jól emlékszem.
  • ldavid
    #214
    én inkább arra, hogy a 2mp csöcs benne lesz-e
    veltételezem, hogy ebben az időpontban már belefér
  • geo91
    #213
    :D
    hát ha már ilyen időpontban adják, ne merjék kivágni...
  • karajjj
    #212
    ollé, tuti még ígyis meg lesz vágva, kíváncsi vagyok, hogy benne merik-e hagyni pl azt, mikor a szétmart leszakadt kádat takarítják
  • Bulykin
    #211
    későbbi időpontra nem is tehetnék XD
  • jAsOn VoOrHeEs
    #210
    Az RTL Klub elhozza a Breaking Bad-et!
  • geo91
    #209
    alig várom már a 4. évadot, de majd csak jövő nyáron jön asszem...
    egy újranézést mindenképpen tervezek addig.
  • PJack
    #208
    hát ez állat volt.
    már az 1. évad is tetszett, valahogy volt egy sajátos hangulata, nem volt túl pörgős de érdekes volt, aztán a 2.-ban már több minden történt, kezdett elég izgalmassá válni, majd a 3.-ra egy teljesen komplett, komoly kis drámaféleség lett remek karakterekkel.

    engem Marie idegesített mindvégig a legjobban. rohadtmód irritáló az a nő :D

    jaés Bryan Cranston zseniális színész, egyszerűen hiteles, minden szónak súlya van amit kiejt a száján. a többi színész is többnyire szépen teljesít

    voltak részek ahol kifejezetten vert a szívem, de a végén... hát nem semmi volt, de szerintem még nagyobb cliffhanger lett volna ha
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    előbb sötétül el a képernyő, és aztán halljuk csak a lövést :)
    kételyt adott volna rá hogy Mike-ék hamarabb odaértek és esetleg Jesse-t lőnék le, persze nem úgy mondjuk hogy meghaljon csak hogy így izgalmasabb legyen :D
  • precision
    #207
    LOL :DDD
  • geo91
    #206
    hát nem ma :D

  • karajjj
    #205
    mikor jön a negyedik? :DDDDDDDDDDD
  • Bulykin
    #204
    ez benne a szépm hogy még te sem tudod eldönteni, hogy ők most jók vagy rosszak :D
  • precision
    #203
    nagyon kényes téma ez...
    mert akárhogy nézzük, ők bűnözők... eddig még valahogy rájuk lehetett aggatni a "nem akkora bűnözők" jelzőt (bár az első évadban is "megölnek" valakit, akit utána szépen a kádban "kezelésbe vesznek" :D) de most már nincs mese... akármennyire szépítjük a dolgokat, Jesse és Walter is bűnöző
    persze van még dolog amiért lehet szimpatizálni velük (pl. Jesse a kölyök miatt akarta azt tenni amit tenni akart) de már egyre nehezebb :) nagyon játszanak a készítők ezzel a dologgal, úgymond pengeélen táncolnak a karakterek a jó és a rossz megítélés között (mármint a nézők részéről)

    én is kíváncsian várom a folytatást
  • desigo
    #202
    Nah évad kivégezve
    A legyes rész nagyon nyugisra és nyomasztóra sikerült de az azt követőek felpörögtek.
    Utolsó rész ütött.Remélem,hogy lesz Jesseéknek még tekintélyük valaha.
  • precision
    #201
    hát ez nem lenne egy túl nagy wtf :) de én bízom a készítőkben, hogy ha ez is lesz amit írsz, azt is faszán fogják megoldani :)
  • Bulykin
    #200
    áá évadzáró mekkora volt !!!!
    megmondom én mileszXD
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Gale meghalt, Walter pedig tovább folytatja a főzést. Jesse pedig bújdosni fog :D
  • desigo
    #199
    most értem a 7-ikhez
    mi komoly volt már a vége
    legjobb rész volt eddig ever
  • geo91
    #198
    mit tudni a negyedik évadról azon kívül, hogy lesz?
  • Bulykin
    #197
    nem volt semmi :o
    meglepődtem picit én is :D
  • geo91
    #196
    most néztem meg a 3. évad 12. részét. az utolsó képkockáktól egy fél percre én is teljesen lemerevedtem.
  • precision
    #195
    a Justin Bieberesen beszartam :DDD
    amikor Ludacris elkezdi rappelni, hogy "When I was thirteen..." akkor Walt feje kegyetlen :DDD

    thx, hogy linkelted :D
  • geo91
    #194
    :DDDDD
  • Bulykin
    #193
    KATT IDE
    milyen lenne a Breaking Bad ha családi szitkom lenne, aláröhögés stb...
    fasza kis videókXD érdemes megnézni és jókat röhögtemXD
  • precision
    #192
    hát arra gondoltam, hogy kinőtt a haja :DD
  • Police88
    #191
    hát durva lenne ha a csávó megfiatalodna :D
  • precision
    #190
    bazz télleg :)
    felirat nélkül néztem, azért értettem félre a rész legelejét :D
  • Cat 02 #189
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Az flashback volt :)
    Mikor megvették a mostani házuk.
    Gale-t meg lehet bújtatták, mert Jessie elfordítja a fegyvert, de franc se tudja
  • precision
    #188
    btw

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nagyon sajnálom Gale -t, egyáltalán nem érdemelte meg a halált... ő volt az a tipikus "szerethető" és normális geek, aki élvezte a munkáját, felnézett Walterre... leszámítva azt hogy drogot készített persze :) de halált akkor sem érdemelt
    abban bízok még, hogy vmi kurva nagy csavarral fog kezdődni a következő évad, mert ugye nem mutatták, hogy Pinkman lelövi Gale -t, szal ebből ki lehet hozni bármit... na jó bármit nem, mert a flashforwardban láttuk, hogy Walter él és virul, megint terhes Skyler...stb. de azért még reménykedem, hogy Gale nem halt meg és valahogy máshogy oldották meg
  • precision
    #187
    oh bazzeg...
    a készítők nagyon játszanak a nézők morális gondolkodásával... a jó/rosszfiú szerep nagyjából el volt különülve, de most már az ember nem tudja mit gondoljon

    ezzel együtt vagy pont ezért is nagyon jó a sorozat, várom a következő évadot! :)
  • Bulykin
    #186
    az AMC berendelte a Breaking Bad 4. évadját!
  • Cat 02 #185
  • precision
    #184
    a Breaking Bad pont ebben jó... lassú, vontatott részek, de nagyon sok mondanivaló és dráma, elkezdesz gondolkodni, együttérezni v. ellenszenvet érezni a karakterekkel szemben, itt még a csendnek is van mondanivalója... aztán BUMM, bejön a WTF és kész... :D
  • precision
    #183
    JÉZUSATYAÚRISTEN!!!

    12. rész vége. Pfuh basszameg. Valóban 10 pontos sorozat. Mikor Walter kimondta az utolsó szót a rész végén, és jött a *snitt* 2 percig tátott szájjal néztem magam elé. Aztakurvamindenit :D

    Csak hogy egy kis negatívumot is felhozzak. Skyler. Nem elég, hogy irritáló a pofája... nade ahogy beszél... az sz hangot elég idiótán ejti, de nem is ez a legnagyobb gond. A t -t hogy megnyomja már? Mucsaröcsögén szokás az ilyesfajta beszéd. És a készítők sztem direkt olyan szöveget írnak neki (hogy minket felbasszon) amiben sok a T hang... de a legjobb hatás akkor van amikor t -re végződik a szó... hát a falat tudnám kaparni tőle. A kurva anyját :DDD pl.: gettttttttttttttttttttttttttttttttttttttt outtttttttttttttttttttttttttttttt
    Jó lenne ha "véletlenül" meghalna... :D