2516
27zhhj6.jpg
  • ForzaInter
    #382
    aztakurva!.. most néztem meg az utolsó 2 részt egyben, hát a finálé valami iszonyat brutál kibaszott durva volt! zseniális ez a sorozat, sok sorozatot nézek és néztem már, de nálam most már nem kérdés, hogy ez az number 1.

    amúgy ezzel így akár le is zárhatták volna az egészet.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    azért mikor a robbanás után kisétált gus és csak oldalról mutatták, kicsit nagyot néztem, mondom ilyen nincs bazmeg, ez ezt is túléli.. aztán mutatták szemből, wow:D
  • kalaposkan
    #381
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azért mérgezte meg a kisgyereket, hogy aztán Gus-ra terelhesse a gyanút, mert szüksége volt Jesse-re, hogy a közelébe tudjon férkőzni, információkat tudhasson meg arról, hogy hol találja, hiszen mindent bekamerázott, megfigyelt, Walt még követni sem követhette, mert egyből kiszúrták volna, viszont a gyereken keresztül tudott hatni Jessere. Tudta, hogy amennyiben eldugja a cigit, és a gyerek kórházba kerül, akkor rá fog gyanakodni Jesse, és nyilván nem Gus-hoz fog menni, aki nem tudott elvileg a cigiről, és el sem mondhatta neki, mert akkor egyből kiderül, hogy meg akarta ölni... Walt várta, hogy Jesse felbukkanjon (akihez mellesleg szintén nem mehetett el, mert mint láttuk korábban, figyelték a házát Gus emberei), és már kész terve volt a meggyőzésére, alaposan alátámasztva, hogy Gusnak miért lett volna érdeke a mérgezés. Elég jól kitervelte, és jobban átgondolva ennek így kellett történnie onnantól, hogy Walt a mérgezéssel beindította a gépezetet

    Amúgy nagyon kíváncsi vagyok, hogy innen merre indul tovább a történet, mert elég sok lehetőség van, várom már a jövő nyarat nagyon Jó lenne, ha a maradék 16 részt nem szednék ketté, mert 8 részes évad nagyon rövid, bár félek, hogy a reményeim nem hatják meg az AMC-t...
  • precision
    #380
    ja, a terv része volt :)
  • PalcikaEmbör
    #379
    mi epic sorozatez
  • sambora
    #378
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    walternek mért volt érdeke megmérgezni a kisgyereket? tudta h jesse rá fog gyanakodni és akkor gusra tereli a gyanút h jesse is úgy érezze h igen meg kell ölni gus-t?
  • ldavid
    #377
    dvd extra volt, ha jól rémlik
  • precision
    #376
    használj már spoilert vazzeg...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    igen, Walter csinálta azt is, kitervelte az egészet
  • Ariakus
    #375
    Egyébként jól értelmeztem a végét, amikor arra a mérgező növényre közelít a kép, hogy a kisgyereket is Walter juttatta a kórházba a terv részeként?
  • precision
    #374
    :DDDDDDDDDDDDDD


    van erről videó is? :)
  • precision
    #373
    OH MY GOD!


    Ennyit tudnék hozzátenni az évadzáróhoz. A "Gus -os" jelenetnél konkrétan elfelejtettem levegőt venni.


    Best. Sorozat. Ever. Ja és Walter White for prezident!
  • desigo
    #372
    haha xDDDDDD
  • zsoltioregon
    #371
    Ez kúrvajó :DDDDD
  • Drephis
    #370
    :D
  • ldavid
    #369
    nagyon rendben volt az egész, most már rohadt kíváncsi vagyok, mi lesz jövőre

    btw a kocsit mikor cserélte le? és miért nem láttuk? már az előzőben is feltűnt
  • vass17
    #368
    Szerintem az egyik legjobb évadzáró volt, a zenéket is nagyon eltalálták benne. Nagyon várom már a következő évadot, nem tudom, hogy mivel fogják lezárni az egészet, de biztos jól megvan írva:))
  • nan76
    #367
  • kommersz
    #366
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    gyanus volt neki ,hogy elcsaltak a korhazba
  • precision
    #365
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Gustavo már elég durván tolja... honnan a fenéből tudta, hogy fel akarják robbantani az autót? :D vagy meg lesz magyarázva, hogy csak azért nézett szét a háztetőről mert egy állat és erőt gyűjtött, hogy visszamenjen szétverni Jessie arcát? :) na majd kiderül...
  • kommersz
    #364
    :DDDD milesz meg itt a kovetkezo evadban.hihetetlen sorozat
  • ForzaInter
    #363
    van felirat!
  • vass17
    #362
    Megint nagyon eltalálták a végét, ilyen feszültséget:)
  • precision
    #361
    hát a Walter-Jesse féle jelenet miatt :) nem a bunyóra gondolok, az csak a kezdet volt, hanem ami a háznál is volt
    Walter rájött, hogy csak idő kérdése amíg Jesse "lemond" róla, szóval már nem lesz igaz, hogy nem főz ha ő meghal, ergo oda a védettség, és Gustavo -nak nem kell egy olyan ember aki potenciális veszély (tud mindent + DEA -s a sógora aki szaglászik is) szóval tudja, hogy lazán kinyírja ha alkalma lesz rá
  • ldavid
    #360
    inkább utóbbi, szvsz csak megfenyegette, hogy ne menjen Jesse közelébe ezért én valahogy nem is értem mire volt az a nagy para a végén
  • STREEX
    #359
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De most Gus tényleg meg akarja ölni waltert családostul? Vagy csak kirugta?
  • ldavid
    #358
    igen, az volt a legjobb, amikor még kicsiben bizniszeltek, Tuco meg egyéb problémák
  • ForzaInter
    #357
    badger meg skinnyt én is hiányolom, de most ők nekik ebben az ügyben nem nagyon van szerepük..

    azért nekem még hiányoznak a kezdetek, mikor a lakókocsiban a semmi közepén főztek..
  • BongoBácsi
    #356
    Pár karaktert azért hiányolok, elég keveset szerepelt Saul, Badger meg Skinny.
  • Ariakus
    #355
    Egyetértek, pont ettől jó, hogy néha olyan életszagú az egész.
  • precision
    #354
    nekem mindegyik rész tetszett, szerintem nem indult gyengén az évad...
    a Breaking Bad ilyen, ez egy dráma, nem lehet minden rész olyan mint a mostani :)
  • BongoBácsi
    #353
    Na azért csak nem lett csalódást ez a negyedik évad. Elég laposan indult de a mostani részek mesteriek. Minden rész úgy végződik, hogy egyből nézném tovább ...
  • sambora
    #352
    hatalmas rész volt :D
    SPOILER
    akkor végem volt, mikor a végén nagy drámai jelenet Marie hívja Skylert, erre Walt izomból röhög, hát akkor énis olyat szakadtam :) meg mikor a csávó akinek ki kellett fizetnie a csekket elesett, mondom ekkora balekot:)
    SPOILER
  • precision
    #351
    azigen...
  • geo91
    #350
    hát ez odabaszott!
  • ForzaInter
    #349
    aztakurva.. ez nagyon durva rész volt
  • geo91
    #348
    köszi!
  • ForzaInter
    #347
    van felirat!
  • ldavid
    #346
    Beneke-n szakadtam :D
  • Ariakus
    #345
    11. résznek nagyon durva a vége! Ahogy a végén Walter kínjában röhög, meg ami Beneke-vel történt :D
  • ForzaInter
    #344
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jessenek innét már nem lesz érdeke kinyírnia Gus-t, lojalitását már bizonyította, és most ő mentette meg miket és gus-t, mostantól biztonságban érezheti magát. Walter viszont így már csak magára számíthat..
  • ForzaInter
    #343
    nagyon jó volt a 10 rész..

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mikor ment a zene és mindenki már halott volt kivéve a főnököt, gustavo meg sétál vissza lazán, mike meg fojtogatja másik csávót, kicsit kemény jelenet volt..