2516
27zhhj6.jpg
  • Bulykin
    #22
    A Breaking Bad március 8-án fog visszatérni a 2. évaddal, ami 13 rész lesz.
  • Coco
    #21
    :) már most is ugyis elfelejtettem a story nagyrészét :D
  • Zolorado
    #20
    Forgatják biza, 13 rész lesz. És mivel az első évad januárban kezdődött, gyanítom a második is akkor fog :]

    Csak győzzük kivárni :)
  • Bulykin
    #19
    semmi hír...hogy még forgatják e vagy már kész azt sem tudni
  • Coco
    #18
    na ezzel mivan...
  • Bulykin
    #17
  • Police88
    #16
    Bryan Cranston, Breaking Bad
    emmy-díjat kapott sztem megérdemelte :D
  • Coco
    #15
    picsába. pedig jöhetne már :)
  • Bulykin
    #14
    még nincs időpont, ha lesz, akkor majd megírom:)
  • Police88
    #13
    Mikor kezdődik a második évad, van róla már vmi infó?
  • Bulykin
    #12
    egyébként ha valakit érdekel akkor szólok, hogy nemrég kezdték el a 2.évad forgatását is...asszem képeket is láttam vhol, ha kell vkinek akkor belinkelem szívesen(ha megtalálom:D)
  • Coco
    #11
    hát sztem más kategória.
  • Bulykin
    #10
    "Az AMC berendelte a Breaking Bad 2. évadját, 13 epizódot. (Az nekem nem tiszta még, hogy ennyiben hagyják az 1. évadot vagy hozzáforgatják még a tervezett 6 részt.)" -írta a sorozatjunkie
  • Kicsikiraly
    #9
    naigen, de a weedsnél nem hiszem hogy jobb lenne... ez kb ugyanaz a dolog kétszer eladva, vagyis fölösleges és a régbeváltnál fog maradni mindenki (aki ismeri)
  • Bulykin
    #8
    szerintem tuti a folytatás, mert a nézettsége is jó és a csatorna is jól jár vele, mert sokan szeretik
  • precision
    #7
    az a baj hogy hét rész után "pending" a status -a, tehát szünetel, de határozatlan ideig...nem tudni mi lesz a sorsa
    kár, pedig kezdett jó lenni
  • Bulykin
    #6
  • Bulykin
    #5
    a sorozatjunkie is szereti a sorozatot:katt ide és
    ide
  • Bulykin
    #4
    az imdb sokat elárul a sorozatról:D elég magas pontszámot kapott, ami számomra kicsit meglepő, de ha jobban megnézem a nézők pozitív kritikáit akkor már érthető...
    Sokan a Weeds és a Kaliforgia c. sorozatok utódjának tartják ezt az alkotást, sőt vannak akik sokkal jobbnak tartják:D
  • Bulykin
    #3
    video
    imdb
  • Bulykin
    #2
    Ismertető:
    Bryan Cranston (Malcolm in the Middle) főszereplésével indult új sorozat az AMC kábeles adón. A műfaj dráma és erős hasonlóságokat mutat egy másik sorozattal, ahol egy "néni" kezdi ugyanazt csinálni, amit a mi főhősünk. Feltehetjük a kérdést vajon milyen lesz az a sorozat ahol a főszereplő megtudja, hogy halálos beteg és hírtelen úgydönt, hogy addigi életét félredobva elkezd drogot árulni? A válasz: faxa!:) Mindezt azért, hogy legyen pénze végre kiélvezni az élet apró és nem apró örömeit. De ne szaladjunk ennyire előre.
    Walter H. Wild (Bryan Carson) egy hétköznapi ember. Fogalalkozását tekintve kémia tanár, aki éli átlagosnak modható életét. Pénze szinte semmi, és dolgozik mint az állat. Holott tanárkodása mellett van jópár mellékállása is. Épp 50. életévében jár, amikor egy hír mindent megváltoztat. Megtudja, hogy tüdőrákja van és körülbelül egy éve van hátra. Kezelésekkel maximum megélheti a 3 évet. A legtöbb ember ilyenkor összetör és kétségbeesetten keresi a kiutat. Mit tesz főhősünk? Rájön, hogy baromi sok dolog kimaradt az életből és ezeket ideje bepótolni. Na de ehhez pénz kell! Manapság miben van sok pénz? Fegyverek, kereskedelem, na és igen a drogok. Bryan a harmadik lehetőséget választja. Drogkereskedő lesz. Hogyan lesz egy kémia tanárból egy komoly drogkereskedő? Mit kezd a megszerzett pénzzel? Mindez kiderül a Breaking Bad című sorozatból.
  • Bulykin
    #1
    Hali! Láttam ennek a sorozatnak nem volt még topicja, ezért gyorsan csináltam egyet:D gondolom ismeritek ezt a sorit, nekem egyenlőre még csak tervben van, ugyanis itt az érettségi, de ha ltudtam akkor rögtön sort kerítek a nézésére:D