2516
27zhhj6.jpg
  • Bulykin
    #1
    Hali! Láttam ennek a sorozatnak nem volt még topicja, ezért gyorsan csináltam egyet:D gondolom ismeritek ezt a sorit, nekem egyenlőre még csak tervben van, ugyanis itt az érettségi, de ha ltudtam akkor rögtön sort kerítek a nézésére:D
  • Bulykin
    #2
    Ismertető:
    Bryan Cranston (Malcolm in the Middle) főszereplésével indult új sorozat az AMC kábeles adón. A műfaj dráma és erős hasonlóságokat mutat egy másik sorozattal, ahol egy "néni" kezdi ugyanazt csinálni, amit a mi főhősünk. Feltehetjük a kérdést vajon milyen lesz az a sorozat ahol a főszereplő megtudja, hogy halálos beteg és hírtelen úgydönt, hogy addigi életét félredobva elkezd drogot árulni? A válasz: faxa!:) Mindezt azért, hogy legyen pénze végre kiélvezni az élet apró és nem apró örömeit. De ne szaladjunk ennyire előre.
    Walter H. Wild (Bryan Carson) egy hétköznapi ember. Fogalalkozását tekintve kémia tanár, aki éli átlagosnak modható életét. Pénze szinte semmi, és dolgozik mint az állat. Holott tanárkodása mellett van jópár mellékállása is. Épp 50. életévében jár, amikor egy hír mindent megváltoztat. Megtudja, hogy tüdőrákja van és körülbelül egy éve van hátra. Kezelésekkel maximum megélheti a 3 évet. A legtöbb ember ilyenkor összetör és kétségbeesetten keresi a kiutat. Mit tesz főhősünk? Rájön, hogy baromi sok dolog kimaradt az életből és ezeket ideje bepótolni. Na de ehhez pénz kell! Manapság miben van sok pénz? Fegyverek, kereskedelem, na és igen a drogok. Bryan a harmadik lehetőséget választja. Drogkereskedő lesz. Hogyan lesz egy kémia tanárból egy komoly drogkereskedő? Mit kezd a megszerzett pénzzel? Mindez kiderül a Breaking Bad című sorozatból.
  • Bulykin
    #3
    video
    imdb
  • Bulykin
    #4
    az imdb sokat elárul a sorozatról:D elég magas pontszámot kapott, ami számomra kicsit meglepő, de ha jobban megnézem a nézők pozitív kritikáit akkor már érthető...
    Sokan a Weeds és a Kaliforgia c. sorozatok utódjának tartják ezt az alkotást, sőt vannak akik sokkal jobbnak tartják:D
  • Bulykin
    #5
    a sorozatjunkie is szereti a sorozatot:katt ide és
    ide
  • Bulykin
    #6
  • precision
    #7
    az a baj hogy hét rész után "pending" a status -a, tehát szünetel, de határozatlan ideig...nem tudni mi lesz a sorsa
    kár, pedig kezdett jó lenni
  • Bulykin
    #8
    szerintem tuti a folytatás, mert a nézettsége is jó és a csatorna is jól jár vele, mert sokan szeretik
  • Kicsikiraly
    #9
    naigen, de a weedsnél nem hiszem hogy jobb lenne... ez kb ugyanaz a dolog kétszer eladva, vagyis fölösleges és a régbeváltnál fog maradni mindenki (aki ismeri)
  • Bulykin
    #10
    "Az AMC berendelte a Breaking Bad 2. évadját, 13 epizódot. (Az nekem nem tiszta még, hogy ennyiben hagyják az 1. évadot vagy hozzáforgatják még a tervezett 6 részt.)" -írta a sorozatjunkie
  • Coco
    #11
    hát sztem más kategória.
  • Bulykin
    #12
    egyébként ha valakit érdekel akkor szólok, hogy nemrég kezdték el a 2.évad forgatását is...asszem képeket is láttam vhol, ha kell vkinek akkor belinkelem szívesen(ha megtalálom:D)
  • Police88
    #13
    Mikor kezdődik a második évad, van róla már vmi infó?
  • Bulykin
    #14
    még nincs időpont, ha lesz, akkor majd megírom:)
  • Coco
    #15
    picsába. pedig jöhetne már :)
  • Police88
    #16
    Bryan Cranston, Breaking Bad
    emmy-díjat kapott sztem megérdemelte :D
  • Bulykin
    #17
  • Coco
    #18
    na ezzel mivan...
  • Bulykin
    #19
    semmi hír...hogy még forgatják e vagy már kész azt sem tudni
  • Zolorado
    #20
    Forgatják biza, 13 rész lesz. És mivel az első évad januárban kezdődött, gyanítom a második is akkor fog :]

    Csak győzzük kivárni :)
  • Coco
    #21
    :) már most is ugyis elfelejtettem a story nagyrészét :D
  • Bulykin
    #22
    A Breaking Bad március 8-án fog visszatérni a 2. évaddal, ami 13 rész lesz.
  • Bulykin
    #23
    végignéztem az első évadot végreXD haaatalmas:D:D amikor lenyírta kopaszra a haját és ment a pénzért ahhoz a gengszterhez aki összeverte a csávót, az mekkora volt már^^
  • Bulykin
    #24
    friss: A Breaking Bad vissza fog egy kicsit venni a tempóból, mert Vince Gilligan kissé kapkodónak érezte az 1. évadot.
  • Bulykin
    #25
    nemtudom ki olvassa ezt a topikot rajtam kívül, szal...

    "Elstartoltak a Breaking Bad webizódok, melyek a www.amctv.com-on vagy a www.crackle.com-on tekinthetőek meg. A 3-5 perces részeket az eredeti írók írták, a stáb rendezője rendezte és a szereplők szerepelnek bennük."
  • Police88
    #26
    Tölthető a 02x01 feliratról ha vkinek van vmi infója akk majd szóljon pls thx.
  • Bulykin
    #27
    felirat tölthető a hosszupuskasub.com-ról!!!

    jöhetnek a vélemények:)
  • Bulykin
    #28
    durva kezdet volt, nagyon fasza, kíváncsi vagyok mi lesz, meghal-e vki vagy mi lesz...
  • Coco
    #29
    fasza volt. néztem volna egyből a következőt :)
  • precision
    #30
    meglepődtem mikor láttam hogy van 2x01 -es epizód, azt hittem az első évados 7 rész után cancel után végleg vége
    jól tették hogy folytatták, jó kis rész volt :)
    waitin for the next episode :)
  • Police88
    #31
    Senki nem válalta be a multheti 02x02 fordítását?
    Már van 02x03 is.
  • Bulykin
    #32
    azt írta a fordító h nagyon sok a dolga ezért csak a hét végére lesz kész, szal csúszik 1 hetet:S
  • Bulykin
    #33
    2.rész felirata kész, megnéztem hááát...rohatt jó!!
    Tuco a király én azt mondom:D nagy arc:D
  • Coco
    #34
    3. is igenjó, nem tudom miért nem nézik többen :I
  • PrisonMan
    #35
    1 nap alatt néztem meg az első évadot :D
    Ez valami fenomenális! Yo man :D:D

    Bryan Cranston megérdemelten kapta meg az Emmyt. Bár akkor kicsi (értsd nagyon) sajnáltam Michael C. Hallt, de Bryan is megérdemelte
  • PrisonMan
    #36
    Jön a harmadik évad
  • Bulykin
    #37
    wáó! király:D
  • Bulykin
    #38
    csak a felirat jön lassan
  • Kosadzk1
    #39
    van hozzá angol felirat hosszupuskasub.com-on
  • SMGBAS
    #40
    Magyart nem tudtok? :/