2516
27zhhj6.jpg
  • Lord Mortanius
    #2333
    S3/7 spoiler!

    Hank vs két testvér. Na igen, minden inamban éreztem a feszültséget. Jó isten, mekkora jelenet!
  • zzeN
    #2334

  • LoSA
    #2335
    Befejeztem a 4. évadot.... Az utolsó három rész, valami hihetetlen jó volt!!! Le a kalappal! :)

    Most kezdem az utolsó évadot...
  • ldavid
    #2336
    nem tudtam szárazon végignézni
  • The Protector
    #2337
    Srácok.
    Egyetlen kérdésem lenne.Csak az olvassa tovább aki a 3.évadon túl van.
    A 3. évad elején milyen istenség/szertartás/ rítus az aminek keretében walter képét egy oltárhoz teszik?Miért csúszva mennek oda?

    Én tudom,hogy ez a halálos ítélet jele meg egy ilyen szertartás,de olvasnék róla bővebben,főleg a kúszásról.

  • Belkar
    #2338
    Santa Muerte oltárához mentek akinek nagyon népszerű a kultusza mexikóban főleg az alvilág körében.
  • Evoluti0N
    #2339
  • Skypack
    #2340
  • fenyharcosa
    #2341
    azt szeretném kérdezni hogy ezt a drogot amit készítenek a sorozatban, ezt magyarországon hogy nevezik?
  • precision
    #2342
    ki akarod próbálni mi? :P

    kristály meth szerintem... de én nem tudom értek hozzá
  • precision
    #2343
    google is our friend
    http://hu.m.wikipedia.org/wiki/Metamfetamin
  • ForzaInter
    #2344

    A vége mindent visz!:D
  • Bladzs
    #2345
    Fun Facts: Olvassátok fel hangosan egybe Ted nevét. :D
  • Rockynhooo
    #2346
    hát ez rettentő vicces. JA nem.
  • Szolnokboy1
    #2347
  • ldavid
    #2348
    4:05 körül :)

  • Hangman576
    #2349


    via MKKP
  • zzeN
    #2350
  • Fidolorous
    #2351
    nekem kicsit sok volt a végére, az Andreás jelenet az utolsó előtti részben kilőtte a biztosítékot nagyon.
  • KaBuTo666
    #2352
    Te szegény teremtmény, micsoda sokk érhetett... :-(
  • LoSA
    #2353
  • Fidolorous
    #2354
  • ForzaInter
    #2355
    a hordós a legjobb.
  • ForzaInter
    #2356
  • LoSA
    #2357
    Ma fejeztük be a sorozatot.... Hát, komolyan mondom, hogy nagyon durva volt, nagyon tetszett! Régen láttam ennyire jó sorozatot, az ötödik évad, az hatalmas EPIC volt! Nem tudtam egyszerűen abbahagyni! Hiányzik, kár hogy nincsen több rész!
    A vége talán egy ici-picit lehetett volna másmilyen, de ez már csak "kötekedés"! :)
  • Fenrir
    #2358
    Szerintem remek lezárása volt a sorozatnak, nem volt apelláta, the end. Nem úgy mint a nyomorult Dexter-nél ahol nyitva hagyták az esélyt a rétestésztára.
  • Quantumleap
    #2359
    Azért ez mehetne spoilerbe, én még csak két évadon vagyok túl a Dexterből. Nem írtál ugyan konkrétumot, de azért nagyjából már ettől is körvonalazódnak az emberben az eshetőségek.
  • ForzaInter
    #2360
    ilyenkor már erre senki nem fog figyelni, ez ellen nem tudsz mit csinálni..

    a leadott rész után is pár nappal már nem kell spoiler.
  • Quantumleap
    #2361
    De ez nem a Dexter fóruma, oda direkt ezért nem olvasok be. Azért más sorozatok topikjában hadd ne kelljen már bekalkulálnom, hogy valaki lelő belőle dolgokat.
  • Fenrir
    #2362
    Bocs, ha lelőttem bármilyen poént, azért nézd nyugodtan :)
  • ForzaInter
    #2363
    Ilyen alapon ne menj fel az internetre, sőt sorozatot se nézz mert egy másik sorit simán elspoilerezhetnek ott is. ( volt már rá példa..)
  • Quantumleap
    #2364
    Felesleges magyarázgatni. Egy adott sorozat fórumában az adott sorozatról lehet írni spoiler keret nélkül 2-3 nap letelte után. Egy másik sorozatról viszont csakis spoiler keretben. Mert akkor ennyi erővel egyáltalán a spoiler jelzés is felesleges lenne bárhol. Nem nagy ügy kitenni, amikor az ember olyat akar írni, mint

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nekem ez tökre olyan volt, mint az XY-ban, mikor Buga Jakab kinyírta a feleségét.


    Ami a sorikban másik sorik spoilerezését illeti, ahogy én tapasztaltam, leginkább 20-30 éve lefutott sorozatokkal csinálják ezt.
    A Dexter topikjaiba pedig, mint írtam, direkt nem nézek be (legfeljebb a sorozatjunkie-s évadzáró kritikákba), mert egy bizonyos belesés miatt azt például már sikeresen lelőttem magamnak, hogy mi történik a 4.évad végén. A legvégét pedig aztán végképp nem szeretném előre tudni.
  • precision
    #2365
    SZPÓJLER!!! Luke apja Darth Vader!!!4444
  • Fenrir
    #2366
    Most ezen kár pörögnöd, mivel semmilyen konkrétumot nem írtam. Lépjél túl rajta és nézd tovább a Dexter-t :)
  • Quantumleap
    #2367
    Mint látod, nem is veled vitázom, te láthatólag vágtad, hogy mi volt a gondom.. Csak ForzaInter nekem láthatólag megpróbálja megmagyarázni azt, hogy teljesen normális dolog egy sorozat topikjában egy másikból elspoilerezni dolgokat.
  • ForzaInter
    #2368
    Nincs ilyen szabály, hogy más sorozatról nem lehet beszélni más topikban ha esetleg feljön valahogy. Én is futottam már bele komoly spoilerekbe nem egyszer, és nem használt senki spoiler tagot, de egy hónapokkal vagy évekkel véget ért sorozat esetében ezt nem is várhatjuk el. Ettől még csúnya dolog, de ilyen alapon ameddig nem láttunk minden részt az internetre se menjünk fel, mert bárhol belefuthatunk spoilerbe, még olyan helyen is ahol nem számít rá az ember.. Ez ellen úgysem tudsz mit csinálni, sajnos tetszik nem tetszik, ezt be kell kalkulálni..
  • ForzaInter
    #2369
    Félreértesz, nem mondtam olyat, hogy ez teljesen normális, csak arra próbáltam utalni, hogy sajnos be kell kalkulálni, hogy belefuthatsz spoilerbe bárhol.
  • Skypack
    #2370
  • Fidolorous
    #2371
    de unatkoztok basszameg
  • Jim Morrison
    #2372