3367
eRepublik - the new world
  • kraawz
    #282
    Pár napja regeltem én is , már level 4 vagyok .
  • Kicsikiraly
    #281
    akkora növekedés lett most eHungaryban, hogy még Kanadában is van cikk róla, és benne van a top 5 ben :D

    btw a kormány felelőssége lenne, hogy a minimum wage-t hozzászabja a legolcsóbb kajához.
  • Martin Rome
    #280
    ja kezdo kerdesekre ott a chat, irc.mibbit.com:6667 #erep meg persze akkor mar #zsinat :D
  • Cat 02 #279
    Ami szintednek megfelelő :)
    Illetve el kell döntened h Land munkát v Manufacturingot akarsz (Construction nem nagyon ajánlják, bár hasznos lehet pl Defense Systemnél).

    Apropó, mo-nak meg lett egy q5 ös defense, azzal nem tudja vki mi lesZ ?
  • Bexter
    #278
    Meloban miet érdemes keresni? találtam egyet ahol napi 3 egyég pénzt kapok és olcso kaja meg 0,6-1 között van
  • a.carkey
    #277
    Talán Indonézia most a legjobb.
  • Martin Rome
    #276
    van lehetoseg a jatekban valutarol valutara valtani de kb senki se tesz ki ajanlatot, valtani ugy szokas hogy valuta -> gold, gold -> masik valuta.
  • Bexter
    #275
    mekkora szint kell hozzá? :) 4 en vagyok
  • Bexter
    #274
    azt hol tudom megnázni mik a valuta váltoszámok? Pl egy finn pénz mernnyi huf?
  • Martin Rome
    #273
    q1 -2 wellness q2 -1 q3 0 q4 +1 q5 +2

    Bexter kulfoldre menj, ha nem bannoltak volna vennek neked repjegyet, de irj ha megvan szinted es megprobalok szervalni neked egyet, mert itthon 3000 uj jatekos van hirtelen nem tudnak ekkora nepesegnovekedesnek termelni
  • I.C.ram
    #272
    kevesebb wellnesst von le utazaskor a jobb. Sot asszem Q3 folott meg ad is a wellnesshez.

    q1 -2
    q2 -1
    q3 0
    q4 +1
    q5 +2

    asszem igy vannak.
  • Cat 02 #271
    Hm, mi a különbség a jegyek között ? (mmint a nagyobb miért jobb?)
  • Bexter
    #270
    Kicsit bassza a csöröm hogy kevesebb a napi bérem mint a legolcsobb kaja...
  • Martin Rome
    #269
    eleg 1, csak akkor kene 2 ha haboruba allnank Irannal, mert kozvetlenul nem lehet olyan orszagba utazni amivel haboruban all az ahol laksz, igy utba kell ejteni egy semleges orszagot azert kell a ketto.

    btw ha mar ennyi uj tag van ujra kene alapittani MKKP-t :D
  • a.carkey
    #268
    Ha pl. Iránba akarok menni, akkor egy moving ticket kell vagy több?
  • LasDen #267
    óóó....holnap 14-ig nem mondhatok fel a munka helyemen....
  • a.carkey
    #266
    Rosszul nem jársz.
  • Cat 02 #265
    A skill pont vagy mi a fene számít (land,manufacturing,construction). A munkák az alapján vannak rangsorolva.
  • LasDen #264
    már 4-es vagyok......akkor megéri átmenni egy olyan munkahelyre ami többet fizet v csak rosszul járok vele??? :D
  • a.carkey
    #263
    Ha nem csak románok lennének, nem sok változna. De az egész játék "érdekes". Valaki írta az egyik benti kommenthez, hogy tamagoci mazohistáknak .)
  • HöfEE
    #262
    És ez ellen nem lehet valamit tenni? Petíció, figyelmeztetés mittudomén. Mondjuk én újonc vagyok nem vágom annyira a dolgokat ,de nekem az is fura , hogy egy nemzetközi játékban, hogy lehetnek csak román adminok?
  • Kicsikiraly
    #261
    vagy vmi "bug" van. és mindenki erről számol be, angoloknál is volt egy cikk erről.
  • Martin Rome
    #260
    Ha aktiv csata van romania ellen(ugye romanok adminok) akkor valami veletlen folytan mindig szarakodik a szerver aznap. Ezt mar legalabb 10szer eljatszottak, kerdezzetek vki regi jatekosot.
  • I.C.ram
    #259
    amerikai
  • Cat 02 #258
    Hát, kéne... :P
  • a.carkey
    #257
    Kell egy 5qs ház. :)
  • [SiX] Boci
    #256
    Minek szenvedni egy olyan jatekkal, amit a romanok irtak sajat maguknak? (ami szepen latszik a terkepbol is)
  • Cat 02 #255
    Hja, majd valszeg hazaruccanok wellness miatt, mert norvégoknál nincs csata :s
  • HöfEE
    #254
    Megoldjuk :D De ha csak az újak fele harcképes már az is nagy előrelépés szerintem.
  • a.carkey
    #253
    Még egy kérdés:
    Invitenál egyszerre kell megadni a 3 hivandót, vagy invite 1, aztán újból 1, aztán újból 1?
  • Cat 02 #252
    Magyar állampolgár leszel, az h hány kell, attól függ h háborúban állsz-e velük.

    Ám kíváncsi leszek mi lesz ha a sok indexesnek 40 alá esik a wellnesse és nem tud majd harcolni, az biza szivacs lenne :)
  • a.carkey
    #251
    Egy moving ticket kell vagy több? Magyar maradok-e vagy más állampolgár?
  • a.carkey
    #250
    Nekem csak ez szúrt szemet, de mondom, nem látom át még teljsen a játékot, ezért írom, hogy ha nem így van, szóljatok.
  • a.carkey
    #249
    Azt meg tudnátok mondani, tk mi kell ahhoz, hogy pl Iránban válalhasson munkát az ember? Oda kell utazni (ehhez elég 1 jegy), vagy más?

  • Cat 02 #248
    Figyu, mindenki nehéz helyzetben van, jött kb 5k újonc. Most az eleve 35k huf az országpénztárból...
    Az megint más h több mint 2k munkás dolgozik a szoc.min.-nál és ha mind dolgozik az napi 2k+ kiadás...
  • a.carkey
    #247
    Most nincs semmi és tök random az egész. Biztos jó. Ráadásul a béke segge alá viszik a munkáért kapható fizukat. Keményen kihasznáják a régiek az újakat, és jól megszedik magukat (itt most a kevesebb bért mint amennyibe 1q kaja kerül elvre gondolok). Nem számoltam, de qurva jól megszedhették magukat egyesek a több mint 2000 új játékoson. 0.79ről 1.40re is ugrott pár food company 1qs kajaára. Az több goldnyi haszon naponta. Ha ezt az elvet követik az 1es skilles melóknál is, akkor ennek semmi értelme nem lesz. Az bizti, hogy az "addig üssük a vasat míg meleg" elv nem újoncbarát. A végén szépen lelép majd a fele, aztán és lehet tovább élősködni a maradékon, már aki marad és román állampolgárként ténykedni.

    Én így látom, de ha nincs igazam, és hatalmasak voltak a veszteségeitek az elmúlt két napban, akkor szóljatok ...

    Megjegyzem, az sem szimpi amit a románok csináltak tegnap. Pontosabban érdekes, de ők tudják. Már eleve röhej az egész térkép, szóval a helyzet minimum egy resetért kiált, vagy tisztességes játékért.
  • hzsolt
    #246
    de a flesre is volt decoder ;)
  • Cat 02 #245
    Nem nyertük meg. Ám jah, pont rosszkor jötték. Trivia sajnos bugos és unfair volt (volt decoder amivel 100 % os +-t kaptál, bár az a vicc h mindenki használta... csak hát jött a flash)
  • a.carkey
    #244
    Mi ez már? Megszüntették a triviát?
    Ez iszonyat gáz.

    Végül is nyertünk ma valami új területet? Vagy még hátravan pár óra, míg kiírják?
  • Bexter
    #243
    Nah most behalt kiirták :D