832












Fejlesztő: 1C Company: Ino-Co



Kiadó: Paradox Interactive











Magyar Majesty 2 blog     | | | |     Hivatalos honlap     | | | |     Hivatalos fórum     | | | |     Demó letöltése

Hivatalos megjelenés: 2009. szeptember 18.


  • Kotomicuki
    #832
    Hhmm, ez a 'the price of tranquility' sehogy sem akar összejönni: ha végre tisztább a terep (2-2 sárkánytanya és piramis, meg a nyugati portálok és a kölyöksárkány-den-ek zöme) lerombolva, akkor nincsen pénz az ogrék (2.) és a koboldok együttes inváziójára, ha meghagyok minden, akkor meg elsöprik az összes addigi hősömet, tornyomat.

    Hogy 12 éve, hogyan tudtam ezt a DLC-t végigvinni?!
  • Agamemnon
    #831
    Jövőre új játék a Majesty világában: Impire
  • Mentafiú
    #830
    Miért van az hogy Battles Of Arcania kiegben a LAN-ban elindul a játék és lassítva megy 3 másodpercet majd szétkapcsol és kiírja hogy "desynchronisation detected"???
  • Stonee
    #829
    jah, ez engem is érdekelne.... enterrel lehet (elvileg) a csalásokat bevinni, de enterre nem csinál semmit. egy pályán becsicskulok állandóan és már nincs türelmem még egyszer megcsinálni. pedig már régebben végigtoltam a játékot és a kiegeket is, csalás nélkül.
  • gabeone
    #828
    A 2. kiegészítőben tudtok biztos receptet a Firewall nevű pályára? 10 alkalommal veszítettem már biztosan. Kezdem elveszíteni a türelmem. :(
  • narumon
    #827
    Karácsonyi akcióban 5EUR volt steamen meg is vettem. (Pedig nekem a dobozos alapjáték már megvan, de ennyiért nem szabadott otthagyni :D)
  • imcsuka
    #826
    Sziasztok!

    Segítsetek már, hogyan lehet a Majesty 2-ben játék közben szöveget beírni? Próbáltam az Enterrel ill. a ~ billentyűvel is, de egyik se működik...remélem jár még erre valaki néha és tud segíteni :)
  • Pio
    #825
    E3 trailer:



    IPad verzió:

  • Pio
    #824
    Defenders of Ardania multiplayer interjú
  • Majesty
    #823
    Online coop-ot valaki játszana velem?
  • Majesty
    #822
    Sziasztok!
    Ma vettem meg a Majesty Antologyt.Most már meg van mind eredetiben.
  • Agamemnon69
    #821
    Pio maradjon nyugodtan, szerintem senki nem fog ezért panaszkodni :)
  • Pio
    #820
    Jött két concept a Defenders of Ardania-hoz.
    Még mindig nem igazán tudom külön játékként kezelni, inkább tűnik egy ötletes Majesty 2 modnak, ami valami DLC kéne, hogy legyen, ezért pakolom ide róla a híreket.
    Na meg mert a Majesty 2-ről már úgyse sokat beszélünk, ráadásul totál ugyan azt a motort és textúrákat használja.
    Ha zavaró, akkor csinálok neki külön topikot.
    Érdekesség, hogy magyar cég fejleszti a játékot.



  • Pio
    #819
    Ma megjelent a Collection.

  • Pio
    #818
    Április 19-től kapható lesz a Majesty 2 az összes kieggel (Kingmaker, Monster Kingdom, Battles of Ardania) együtt egy gyűjteményben 20 európáért.

    Trailer:


    Borító:
  • Majesty
    #817
    Köszi már végig vittem a kieget.
  • MrSpock
    #816
    Most így pontosan nem tudom melyik pálya az,de azokat a tornyokat hosszú kitartó,és erős hősökkel kell ostromolni:) a nagy tornyok ellen csak akkor menj,ha már erősek,és lehetőleg akkor mikor nincs egyéb támadás,és rakj rá magas díjat,és akkor rárontanak,igaz biztosan páran elhullanak,de ledöntik.
  • Majesty
    #815
    Sziasztok!

    A battle of ardania kieg monsterviles pályán azt a 4 tornyot hogy kell lezuzni?Mindegyik 25000hp a hösök meghullanak.
  • donatus13
    #814
    Nyomják még a neten ezt a játékot?
  • Narxis
    #813
    Na akkor csak betartották az ígéretüket. :p
  • Pio
    #812
    El se hiszem, kijött Steamre a Monster Kingdom és a Battles of Ardania.

    Ennek örömére 1 héten át 80%os leárazást kapott a játék és az első DLC, tehát:
    Majesty 2 - 4 € (~1100 HUF)
    Kingmaker DLC - 1,8 € (~500 HUF)
  • totus
    #811
    kicsit megpezsdülhetne a fórum....
  • totus
    #810
    Hello!!

    Meg tudja nekem mondani valaki ,h hogyan kell battle of ardania kiegészítőben cheatet beírni??Nemtom megcsinálni a Godness earth mapot!!
    Vagy valaki adhatna valami tanácsot,hogy kellene.Azt észre vettem,hogy minél több patkány kecót szétverek annál több és erősebb ellenség jön....Érdemes lenne a lovagot kiszabadítani először??HELP!!!
  • Narxis
    #809
    Mindig elfogy a pénzem a 2. goblinos pályán, azok a rohadt goblinok meg csak jönnek és jönnek.. :S
  • MEdievil
    #808
    Én belefutottam egy elég kellemetlen dologba. Csak akkor tudok játszani vele ha neten le tudja ellenőrizni magát..
  • Narxis
    #807
    Ez tök jó! Thx :D
  • MEdievil
    #806
    Ez tényleg nagyon jó! :)
    Én még csak az első pályát játszottam le az nem volt valami nagy kihívás. De nem csak ez a 8 pálya van ugye? Bár mit remélek a pc verzióban is kb a 3. kiegészítő után van egy elégséges mennyiség aminek az alapjátékban lennie kellett volna.
  • Agamemnon69
    #805
    Köszi az infókat Pio, ki is próbálom majd a telón :)
  • Pio
    #804
    Még mindig a félig-meddig OFFhoz kapcsolódva: tegnap felkerült egy LITE verzió is a store-ba, szóval aki szeretné ingyen is kipróbálhatja.

    Itt van egy kis gameplay:

  • Pio
    #803
    Na, tegnap végigjátszottam pár pályát.
    Teljesen hozza a játék a Majesty 1-et. A grafikája kicsit más, a képeken megnézhetitek,, a játékmenet viszont teljesen ugyan az.
    Apró különbségek vannak, például építkező parasztok nincsenek, amit a Royal Advisor azzal indokol, hogy a szánalmas kis pondrók nem méltóak arra, hogy a szemünket fárasszák.
    Sajnos gyanús, hogy a Thieves' Guildot kiszedték, kár érte. :(
    A sztori is beadja, Ardania egy apró királyságának új uralkodója vagy. Apád, az előző király egy kissé idióta volt és elrendelte azt, hogy a patkányokat is tiszteljük, etessük, óvjuk, hisz ők is érző lények, aminek hatására végtelenül elszaporodtak.
    Apád egy részeges tivornya során (melyet egy patkány születésnapja alkalmából rendezett) belefulladt egy szökőkútba, így lettél te a király és rögtön ki is irtottad a patkányokat, aminek mindenki örült, ám utána jöttek a goblinok és közölték, hogy így nem tudnak mit enni és vagy visszahozod a patkányokat, vagy téged esznek meg (idézem: "Retoorn uz da retz or wi vil bee itting yuz!").
    Ekkor válaszút előtt állsz, vagy kiirtod a goblinokat vagy megszabadítod a fogságba esett nekromantát és újraélesztetsz vele néhány patkányt.
    Egyelőre itt tartok a történetben.
    Nagyon kellemes csalódás a játék, akár PCre is kiadhatnák. Akinek pedig van androidos (iphone-ra tudtommal nem érhető el) telefonja és szereti a Majesty-t mindenképp nézze meg.
    Az árát (3 dolcsi, de induláskor csak másfél volt) mindenképp megéri, de sajnos ugyebár Magyarországról hivatalosan nem lehet store-ból vásárolni... A kiadó honlapján van egy SMS-es vásárlási lehetőség is, ami 300 forint lenne, de nekem az se működött. Szóval maradt az illegalitás... :(
  • Pio
    #802
    Egy kis érdekesség, ITT futottam bele, Majesty androidos telefonra.
    Egyből fel is tettem a készülékemre, teljesen korrektül megy rajta, pedig nem egy drága darab (ZTE Blade). Még nem merültem bele, úgyhogy nem minősíteném, de nagyon kellemes a kinézete és egyből a jó öreg első rész főtémája csendült fel, szóval az alapok adottak egy jó játékhoz. :)
  • Pio
    #801
    A játék standalone kiegészítő lesz, a címében benne se lesz a Majesty 2, de attól még ugyan az a grafikus motor, ugyan azok az épületek/egységek is fel-feltűnnek a videók alapján.

    Jön mindenféle konzolra is ez a kezeléséből is látszik, már nézni is frusztráló volt számomra ezt a gameplay-t:

  • Pio
    #800
    Új kiegészítőt jelentettek be, címe Defenders of Ardania, a fő újdonság a Tower Defense játékmód, védő és támadó szerepet is betölthetünk, multira lesz kihegyezve.




  • Pio
    #799
    Hivatalosan is megjelent a Monster Kingdom.

  • htibor
    #798
    Túl vagyok a 9. pályán, most pihentetem egy kicsit magamat :)

    Ha érdekel valakit, akkor leírom, hogy sac/kb hogy sikerült megcsinálni.
    Ja és a 112. napon fejeztem be :)
  • htibor
    #797
    Megvolt a próbálkozás.
    4. torony nagy nehezen le lett szedve, párban alkalmazva a Mantle of Teevus féle területre ható és a Lich fészkemnél kifejleszthető területre ható varázslattal(Ez ugye függ a legközelebbi lich toronytól próbáltam minél közelebb építeni és figyelni, hogy nem rombolják le.).

    Sugárban hányták az élőhalottakat az ellen, de a papnőkig és a templomig már nem jutottam el, a 110 nap valójában 126. napig tartott, akkor kaptam meg a "vesztett" képernyőt.

    Az opcionális küldetésnél 6! helyről érkeznek folyamatosan az élőhalottak.
  • htibor
    #796
    Alantabb már írták, és megerősítem én is, mivel én is itt járok :)

    A 3. torony lerombolása után az azt követő vízi átkelőhöz építs 2, de inkább 3 tornyot, melyet fejlessz 2. szintűre. Így az érkező szörnyeket ki tudják lőni, míg a környező "fészkeket" meg tudod semmisíteni.
    Szemben van egy nagymedve, jobbra a 4. torony felé azt hiszem kettő fészek is.
    Amit kaptál opcionális küldetésnél 4-5 fészek ha jól emlékszem, de ezt csak akkor csináld meg, ha elég időd van.

    Hogy ezután pontosan hogy tovább, azt még passz, a 80. napnál járok és tervezem a 4. torony lerohanását :)
  • Rahar
    #795
    A Monster kingdom című kiegészítő utolsó előtti pályáján tartok. Szét kell verni ellenséges templomokat, amint szétverek egyet megnyílik az átjáró a következőhöz. A negyediknél elakadtam egyszerűen nem tudják a hőseim szétszedni olyan erős a védelme, közben a terület bal felső részéről óriási mennyiségben csontvázak özönlenek, melyek feltartják a templomot szétverni igyekvő hőseimet. Ha előtte szétverem ezeket a képzőket, akkor meg ha talán szét is tudnám verni az ellenséges 4. templomot, már nincs időm az utolsóra.
    A Battles of Ardania kiegészítő rendkívül nehéz volt, ez eddig nem, viszont ezt a pályát már 3 különféle stratégiával próbáltam, de egyik sem jött be. Aki megcsinálta közölje már velem, hogy hogyan, 3 lorddal és egy farkasemberrel próbálkozok. De próbáltam már mindenféle hősökkel, úgy hullottak, hogy megértem feltámasztani őket.
  • MrSpock
    #794
    Igen pontosan egyenként simán letudod amikor épp nincs aktivitás az ellenfélnél ráraksz egy ezres flaget és rámennek sokan gyorsan szétkapják ha ott vannak már!:) És utánna jöhet a város ami nem egyszerű azért,elég jól védik,de türelem és akkor sima.:)
  • Rahar
    #793
    Tehát akkor az ellenséges tornyokat egyszerűen nagy erővel le kell romboni, illetve a narrátor néha jelzi, hogy bónuszt kaptak a hőseim és akkor érdemes még támadni.
    A településemet meg tudom védeni és a keletre lévő képzőhelyeket mind leromboltam csak ezek a brutális tornyok vannak hátra.