433
  • Muncut
    #433
    Sziasztok!
    Az lenne a problémám ,hogy amikor elkezdek játszani egy pár perc múlva kilép és kiírja,hogy a hp6.exe hibát észlelt ezért leáll.
    Mit tudok tenni ellene?
  • Kit--Kat
    #432
    Ebben a részben is ugyanaz a szisztéma van mint a Főnix rendjében?

    Az-az a kamerát nem tudod mozgatni?
  • IXEMGabeo
    #431
    üdv, régen nem írtak ide, úgy tűnik az 5-nek nagyobb sikere volt, az egy szenzációs game volt, de úgy érzem a sztori is sokkal jobb volt, nem láttam még a Félvér herceget, de sztem ez a max, amennyit a játékból ki lehetett hozni, a mondás is úgy tartja, hogy szarból nem lehet várat építeni, tehát, azért szép munkát végeztek a készítők, tettek a game-be bőven újdonságot mint pl a bájital főzés, a párbaj jobb lett sztem, viszont el is vettek rendesen lerövidítve a game-t nekem hiányoznak a minigamek mint pl a sakk, a golyós játék, a címerek gyűjtése értelmetlen nincs külön dicsőség szoba, nekem jobban bejöttek a kártyák gyűjtése, amik titkok által voltak elrejtve...és igen, ez a game picit korlátozza a mászkálást, nem lehet titkokat találni, pont az lenne a lényeg, hogy egy rejtett zúgot vmilyen formában ésszel, logikával megkeressünk itt semmi nincs és ez eléggé lehúzza a game-t...küldetések nagyon egyszerűek, hiányolom azt ami volt az 5. részben, hogy tetszőleges személyhez mehetnél küldetésekért...pozitívum benne, hogy Nicket lehet kérni segítségnek, ami átláthatóbb, mint a térképes megoldás, este nagyon szép a Roxfort, a tüzijátékos rész nagyon tetszett, kviddicspálya faszán meg lett csinálva, ez a karikán átrepülés ez már az 1. részben is megvolt:D Sok helyszín van itt is, az edzőpálya az újdonság nekem tetszik, minden más maradt a régiben, viszont az tetszik hogy fokozatosan szabadulnak fel a helyszínek...Grafikailag semmit nem változott a game ugyanolyan, de mondjuk szemet szúrt néha, hogy a karakterek később beszélnek, mielőtt a szájuk mozogna:D ez elég amatőr hiba 2010-ben...

    és, ami még szemet szúrt nekem a Piroinitio varázslatnál Incendiót mond Harry ezt a FAIL-t xDDD

    Összességében nem lett jobb az 5-nél, még nem vittem végig, viszont már az elejétől fogva érzem, hogy elég rövid game és összecsapott munka. Sajnos ez is a lehetett volna jobb is kategória, ennek ellenére leköti az ember figyelmét, de még mindig nem az igazi.

    10/6 nálam

    ALL time Best:

    1. Harry Potter 2 - ennél nem nagyon fognak jobbat csinálni, vagy 4x kezdtem mindig újra, tökéletesen bele tudod élni magad, annyira leköt
    2. Harry Potter 5 - ez közelített a 2-höz, nagyon ötletes game lett
    3. Harry Potter 3 - hangulatos a sztori jó szintén, de akadnak benne hiányosságok
    4. Harry Potter 1 - legelső game, nagyon jó lett, de ezt azóta sikerült felülmúlni:) sokat toltam, sztori szintén jó lett, de a grafika itt még eléggé kezdetleges, ez még inkább az ugrálós féle HP, itt nem nagyon vannak küldetések
    5. Harry Potter 6 - ez lett a legrosszabb alkotás, összecsapott munka, de lehetőségek pedig bőven akadtak benne, néhol látványos volt a game és a helyszínek hangulata azért ott van...
  • Domcsika
    #430
    Össze kell gyűjteni bizonyos számú pajzsot és megkapod a szerelmi bájitalt.
  • ralos
    #429
    léci valaki mondja meg mejik a virgoncálo elikszir mert a bájital szakörön nincs ijen nevü és ha a csilag vizsgáloba megyek azt irja ki meg kelene csinálnom az elixirt de nem tudom hhogy hogy léci segitsetek
  • ralos
    #428
    LÉci valaki segitsen ot akadtam el hogy amikoer mennék a szigetre a kor dumbledor nak csinálni kéne egy bájitalt csak nem tudom mejik az pls help
  • savaidaniel
    #427
    Hello! Lenne egy gondom a harry potter-rel. Amikor elakarom indítani a játékot betölti a menüt es aztán kidob egy hibaüzenetet: hp6.exe A "0x0064624f" címen található utasítás a "0x00000000" memóriacímre hivatkozott. A memóriaterületen nem végezhető el a következő művelet: read". Mi lehet a baj? Mert a gépigény megvan. PLS HELP!!!!
  • Intercity
    #426
    Hi! Nekem van 2 gondom. Ugye vannak ilyen Kviddicses arany érmek, aztán hogy szerezzem meg azt az érmet hogy "minden repülőszakkörben voltál már"? Mert nincs több repülőszakkör csak a Kviddicskapunál egy tábla, ott 4 feladat aztán kész. Ez az egyik, a másik: Hogy szerezzem meg a Szerelmi Bájitalt?
  • zsp95
    #425
    Szerintem egész jól sikerült játék lett. (leszámítva a nevetséges játékidőt) A bájitalfőzés egyszerűen szuper, a párbajok jók. Grafika jó, akastély és a táj jól van megcsinálva. Bár a címerek és a videok nekem se jöttek be.
  • lagos01
    #424
    Hali
    Új profilt hogyan lehet készíteni?
    Ha a főmenüben rákattintok a profi-ra akkort csak az az egy mentésem van és alatta az új kaland felítok.
    De amikort bemegyek a profil ba ezt megmutatja de azonnal visszamegy a főmenübe anélkül hogy úja tudnék kezdeni.
    Valaki tud segíteni?
  • Domcsika
    #423
    Nem te írtál a fórumomba?
  • Domcsika
    #422
    Az előző üzenetből kifelejtettem a válasz erre szót.
  • Domcsika
    #421
    Nem.
  • JohnnyNapalm
    #420
    szevasztok
    van egy nyereményjáték, amihez kell tudni kérdésekre választ és ahoz kérnék segítséget hogy a játékban lehet-e "csajozni"?
  • Carloska
    #419
    csak kicsit rázd és akkor nem fog
  • mikrofonhead
    #418
    Nekem olyan gondom van, hogy a Party puncs elkészítése közbe, ha rázom a szódásüveget akkor kirobban a kezemből. Mit kéne csinálnom?
  • Domcsika
    #417
    Rájöttem a szerelmi bájitalra!Ai esetleg nem tudná azoknak elmondom hogy egy bizonyos címer szám után(ha jól emlészem 113)megapju a szerelmi bájitalt.És aor már csa el kell készíteni.Viszont az éles meccsek miért csa a főbenüből érhető el.Meg az edzéseen csa pár bábut hagyo el mégis nem lesz kiváló.Ugye a iválóhoz nem kell maximális teljesítmény.És a Bónusz viddics a főbenüből tényleg látható.Valaki már elérte a bónusz kviddicset?
  • ast00
    #416
    elinditom, és csak fekete képernyő. miért?
  • Notram
    #415
    Kövezett udvaron, de a főmenüből is elérhető.
  • Plata
    #414
    Hol van a mardekár párbajszakkör?
  • danny94
    #413
    Háát most nem azért, de a film hosszabb, mint a játék...
  • Carloska
    #412
    hát amugy film is nagyon csöves nem is csodálkozom játék szar lett ....

    talán ha könyből csinálták volna játékot jobb lehetett volna
  • Plata
    #411
    Sziasztok,végigjátszottam a játékot,nagyon rövid volt,de újra kezdem mert kevés dolgot találtam meg,nem találtam meg a mardekárosok párbajszakkörét,3 párbaj szakkört találtam meg,a bájital szakkört és a kviddics szakkört.Tudtok valahol egy magyar végigjátszást?
  • Notram
    #410
    Van olyan, hogy Bónusz Kviddics, mert látom, hogy van, de mégsem aktív valamiért, pedig 100% minden... Nem értem, hogy gondoltál a készítők...
    Főmenüből lehet elérni: Repülőszakkör utolsó "oldalán" van.
  • Narxis
    #409
    Utána öntsd bele.
  • haney
    #408
    és utána?
  • Narxis
    #407
    A szódásüveget mozgasd le-fel amíg nem habzik. :D
  • haney
    #406
    Sziasztok! tudna nekem vki segiteni egy kicsit elakatam
    Lumpslucknak kell puncsot főzni és nem tudom mit kell akk csinálni mikor a szódásüveges jel van és öxe kell még vmit rázni de mit?
  • Domcsika
    #405
    Értem, de még lenne néhány kérdésem.(lásd a 402. hozzászóláast)
  • Carloska
    #404
    semmilyen bónusz nincs valaki elkezdte aztán mindenhol a neten erről ment a flém de nyugodj meg nincsen
  • Domcsika
    #403
    És hol van olyan hogy Bónusz kviddics?
  • Domcsika
    #402
    Kösz.Viszont a Bájitalszakkörön hiába a szerelmi bájital nem érhető el pedig a többi bájitalt kiválóra csináltam meg.Miért?Ésmilyen jutalmat kapun ha megszerezzük az összes címert.És hiába megye mindig az átváltoztatástan udvar oroszlánjához sosincs ott egy Griffendéles.Miért?Remélem nem gond ha sok kérdést tettem fel.
  • gergő992
    #401
    Szvasz. A párbajokon tuti motszer h kiváló legyél az az h megbénitod az elefeled és ienkor nem tud mozogni..ezt a levi korpusal a legkönyebb elérni mert fejel lefeé log ienkir nyomd folyamatosan a jobb egéret és hagy h a pajzs maxon legyen ezt kétszer meg tudod csinélni mert utána a levi korpus hatása elszál és ujra támad..lényeg h mindig a stupor és a pajzsot maxon tud használni..addig jóbd a gombot mig lehet..ha ebböl megcsinálsz 9et kapsz 9kiválót ami sokat nyom a lantba..:):)kicsit család de müködik
  • zsp95
    #400
    hogy lehet trágyagránátot dobni a címerekre?
  • Domcsika
    #399
    Segítség!Ugyanis a Mardeár párbajszaörön sosem lesze kivéló.Milyen varázslat ombinációt vesse be hogy biztos kiváló legyek?
  • fess
    #398
    a játék indulásánál simán li lehet választani a magyar nyelvet
  • icemankimi
    #397
    magyar felirat van hozzá?
  • Notram
    #396
    Egy-két címert azzal is le lehet ütni a falról... Na meg pofán vágni vele a többieket...
  • fess
    #395
    a trágyagránátok mire jók?
  • Narxis
    #394
    Damludor xD