136
Nokia 5220 & 5320 Xpress Music
  • mate317
    #136
    amúgy nekem megfelel ez a telefon(5220) de tény hogy a van sok hülyeség ami a sonyerikben nincs:

    -billentyűzár mellett nem lehet kezelni a dedikált zenegombokat!
    -a menüben nem látod, hogy néma módban vagy-e
    több nem jut eszembe, de nem bántam meg a váltást, jó dolog ez az aktív készenlét például meg nagyon bejön a stílus kívül belül
  • mate317
    #135
    mi értelme van az aktív készenlétben annak, hogy kiírja a nem fogadott/olvasott dolgokat, mikor úgyis közli velem egy nagy ablak?
  • regeszter
    #134
    Sziasztok!
    A naptárban azokat a napokat, ahol jegyzet van, vastaggal jelzi ez a teló. Be lehet valahogy állítani, hogy más színnel jelezze? Mert a vastag fehér és a nem vastag fehér között alig látszik a különbség, és így nehéz látni, hogy mely napokra van jegyzet beállítva.
  • Randelz
    #133
    Nálatok jólműködik a 5220-ban a videólejátszás? Nálam az összes videó akad. Az alap reklámvideók is :(.
  • Randelz
    #132
    Már megvan.
  • Randelz
    #131
    Hello . Már nagyon rég nemvolt nokia-m valaki megmondani hol tudom kikapcsolni a magántelefonszámot?
  • Szaby59
    #130
    Sziasztok, akinek 5320 XpressMusic telelfonja van leírná a tapasztalatait, az anyag milyen, kopik karcolódik, egyszer leesik és kettétörik vagy valamivel strapabíróbb?
    Ha nokia garanciával veszem akkor tutira "Made in Finland" lesz?
    A szoftveres rész milyen? Fagyások, hibák tapasztalhatóak?
    Mennyit bír ki átlagos használat, játék, film és zenelejátszás mellett (nem a 24 órás reklámra vagyok kíváncsi)?
    Valamint mennyire bevált típus?
  • techgirl
    #129
    jah...én mindenképp az 5310-et választanám!
  • krumplis dzsó
    #128
    Azért akad még 1 nagy különbség.
    Az 5310es 16millió rendelkezik a kijelzőjén,
    az 5220as pedig csak 256k színnel. Ez azért eléggé szembetűnik nem?:P
  • analfa
    #127
    Hát igen a formája között akad némi :P
  • gibbone
    #126
    Apróbb különbségek ezek. Mindkettő zene teló nem? Esetleg sebesség különbségek lehetnek, meg egy két kieg. különbség.
  • techgirl
    #125
    akad! Pláne a formája! :D
    itt meg tudod nézni
  • vadvagyok
    #124
    De teljesen :)
    Egyébként van számottevő különbség az 5220as és az 5320as között?
  • gibbone
    #123
    Miért? Szerintem előnyös.
  • vadvagyok
    #122
    Rólad sem túl előnyös ez a gibbon :)
  • gibbone
    #121
    NEm egy előnyös fotó mindenesetre az ifjúról :D
  • analfa
    #120
    Ha teljesen nem is de nagyon hasonlóak :P
  • vadvagyok
    #119
    Mindegyik ugyanolyan nem? xD
  • rozver
    #118
    xnail videója nem is rossz..szavazzatok arra :D
  • mirakon
    #117
    látom penge vagy matekból :)
    Én is éppen azon törm a fejem, hogy töltök fel egyet és szépen megkérem a haverokat, hogy regeljeneke és szavazzanak. Csak nehogy nekik is eszébe jusson regelni
  • analfa
    #116
    pff csak 5 azt hittem hogy annál már azért előrébb jár lol 6- al át is lehet venni a vezetést :P
  • mirakon
    #115
    Összetettbe meg Bellisima Nicoletta vezett 5 kemény szavazattal :)
  • gibbone
    #114
    Az snail nem? Na jó annyira nem jó az angolom.
    Ami nekem ott bejött, mármint anim az a Rock volt, az az albínó tigris nagyon franya.
  • kombajn59
    #113
    ő vezeti a rock kategóriát.
  • kombajn59
    #112
    az a csiga :D
  • rozver
    #111
    és ki az az xnail?
  • analfa
    #110
    Egyébként meg ha már ilyen kedves vagy akkor meg akár meg is próbálhatod megnyerni, mert amíg énekelsz addig szórakozol aztán meg ha neked úgyse kell annyira akkor akár tovább is adhatod a telcsit (mármint ajándékba) mondjuk nekem? nah?
  • kombajn59
    #109
    Mí csodás önzetlen ember :D
    Bár akkor xnail is gondolhatott volna arra,hogy az ő hangjával nem lehet nyerni...és mégis ő áll az első helyen:P
    Szóval nyugodtan regisztrálj szerintem :)
  • gibbone
    #108
    Ám, nagy az arc?
    Azért kedves tőled, hogy ennyire aggódsz másokért :D
  • rozver
    #107
    nem..az a helyzet, hogy vannak akik nálamta jobban rászorulnak az ilyen nyereményekre. igazságtalan lenne ha én nyernék
  • techgirl
    #106
    azzal spórolsz, h nem próbálod meg??? ezt nem értem! :)
  • analfa
    #105
    Így nem lehet nyerni rossza a hozzáállásod, mondjuk az én szempontomból jó :P csak nehogy aztán később megbánd
  • gibbone
    #104
    Spórolj de próbálkozz is, így megnő az esély :)
  • rozver
    #103
    jó igazad van, de akkoris, olyan fene nagy szívem van...inkább nyerjen más. Nekem nincs akkora szükségem rá most, vagy ha igen, majd csengetek érte.
  • analfa
    #102
    Szerintem ne add fel a reményt mert akkor biztosan nem fogsz nyerni.
    Ha meg próbálkozol akkor előbb utóbb össze fog jönni. Kérd meg a barátaid, hogy szavazzanak rád és akkor összejöhet mert még senki sem vezet fölényesen, legalábbis amikor utoljára néztem akkor még nem.
  • rozver
    #101
    nekem ilyenekben nincs szerencsém, sose nyertem még semmit:S inkább spórolok:D
  • huybert
    #100
    Ha jól láttam már beszéltek korábban a nokiás nyereményjátékról.
    Én azt mondom menj biztosra. Te is indulj ezen a versenyen és akkor lehet nem kell megvenned mert megnyered a telót:)
    Nincsenek sokan regisztrálva szóval nem kell tartani a nagy konkurenciától :P
    De egyébként tényleg várj vele.Karácsony után mindennek lemegy az ára.Ha nem is rögtön de le fog.
  • rozver
    #99
    még nem is hallottam erről a yaberől..én maradok a hagyományos boltoknál
  • Budokaj
    #98
    hát át lehet menni de a száod nem fog megmaradni... és ez tuti...
    egyébként yabe.hu aztán kérdezzetek körbe hogy ki mennyiért adná nektek a telót!
  • rozver
    #97
    gyorsan döntsétek el, mert mindjárt itt a karácsony. bár lehet, hogy ünnepek után még olcsóbb lesz