9
  • bakagaijin
    #9
    Hát ha visszagondolok rá, hogy gyerekkoromban az egy polcnyi szótárkötegben milyen nehéz volt megtalálni azt az egy szót amit épp kerestem, és mennyire egyszerű az interneten akár mellégépelve, ragozva, stb is megtalálni :). És ez csak egy a sok közül.

    A netet valóban lehet rosszul, időrablóan is használni, ez csak egyéni kultúra kérdése... Minden van, a tisztelt júzer dönti el ebből a "mindenből" hogy mire keres rá...
  • Gerygrey
    #8
    Nem lenne nehezebb, de unalmasabb, az biztos.

    Bár ha belegondolok, dehogy nem lenne nehezebb: ma már bele sem merek gondolni, hogy találnék meg egy utcát egy távoli városban Google Maps, hogyan találnék olcsó repülőjegyet a SkyScanner nélkül, honnan tanulnám meg a profi Adobe programok kezelését, hogyan tudnék összehasonlítani két, bármilyen típusú árucikket egymással...

    Na meg hol tennék szert többszázezres nézettségre és elismerésre ha nincs Youtube. Azt hiszem, ez utóbbi hiányozna a legjobban.
  • arrakistor
    #7
    mi ez, ha nem demagógia, vagy NÉPBUTÍTÁS???

    vagy megfordítva, ha ez nem az , akkor mi az ?
  • arrakistor
    #6
  • arrakistor
    #5
    fujj de utálom az ilyen hülye kérdéseket és statisztikákat...

    értelmes kérdések statisztikáit kevésbé.
  • zola2000
    #4
    Szerintem az átlag ember számára a gép nem jelent többet mint szórakozási lehetőség. Az első oszlopban szereplő magyarázatok közül én egyikkel sem értek egyet, gép nélkül nem lenne nehezebb az élet, nettel nem érzem, hogy annyira előnyben lennék, az átlagembernek a net nem elengedhetetlen, de ha valaki idősebb, és a munkájával jár, vagy onnan tölt le filmet/zenét/videojátékot, akkor miért ne használja...
  • Csaba42
    #3
    Vagy elkerülni a rosszakaratú embereket/programokat.
  • endrev
    #2
    Az Internet az idősek számára olyan, mintha hozzáférne a világ legnagyobb szöveges és audiovizuális könyvtárához, egyben egy elképesztően nagy közösségi házhoz, mindez ott helyben, ahol a számítógép található. Egy aranybánya (miközben persze meg kell tanulni szűrni, elkerülni a nem kívánatos információkat).
  • dzsagon
    #1
    Azok idióták.