18
  • Ger0121
    #18
    Sziaztok.
    IGO 8 asom van a telefonomon. 480*800...
    Liszenszes, nem torrent cucc...
    Nem tud esetleg valaki hangokat hozzá? Mert sajnos az interneten nem nagyon találtam.
    Köszi előre is.
    G.
  • shakyman
    #17
    vagyis az i900 omnia topikban:)
    hy.
  • shakyman
    #16
    valószínüleg újra meg kell crackelni:)
    van egy file amit a mydevice főkönyvtárba kell bemásolni.
    olvass visszább, valahol itt le van írva, több ízben is.
  • lipio
    #15
    Üdv!
    Egy kis segítség kellene mégpedig abban hogy most volt ROM frissítés a telefonomon(i900) újra fel akartam tenni az IGO-t majd mikor elindítanám hibát ír ki hogy tegyem be az eredeti kártyát amikor meg ugyan az a kártya van benne mint amivel azelőtt ment segítsetek hogy ez mért van :/
    Válaszotokat előre is köszönöm.
  • Silius
    #14
    Üdv
    Gyors segítség kellene:
    IGO nav n go 8.3-asom van és hiába másolom a kártyára a dolgokat, nemlátja a gép, csak ha a belső memóriára másolok...
  • dupcsik
    #13
    hello van egy altina a660 gépem elfut rajta az igo 8?
    köszi a segitséget
  • bakagaijin
    #12
    2008 Október, országok szerinti. Oroszo-ban az úthálózat 90-95%-a megvan, ami hiányzik azok az utcák és házszámok.
  • bakagaijin
    #11
    No, Moszkva Szentpétervár és a kettő közti út. Ez így önmagában minimum Magyarország duplája :). Moszkva jelenleg az első v. második legnagyobb város Európában (attól függően ki hogy számol), Londonnal versenyez - szóval már önmagában ehhez is kell(ene) térkép. (Szentpétervár is valami ötmilliós aprócska kis falucska...)

    A lefedettségen pedig a TeleAtlas adatai alapján amit írsz, valóban ez volt a helyzet... 2004-ben. Azóta gőzerővel dolgoznak. Az utak valami 90-95%-ban megvannak. Aztán hogy ezt kiadták-e térképként vagy berakták a páncélba azt nem tudom. Az oldaluk csak azt írja, hogy az adatok megvannak és feldolgozták.

    Térképekből egyébként jóval több megvan, mint amit a piacon lehet kapni. Íme a 2009 Q2-es lefedettségi jelentésük. Tessék nézni és ámulni :).
  • macipalika
    #10
    Kérdezném hogy melyik verziótól tudja azt hogy a sávinformációt felül táblaként jelzi. Köszi
  • aDannyBoy
    #9
    azt h egy kis buzi vagy
    nyomás a boltba
  • shakyman
    #8
    hali

    letöltöttem az Igo2008-at, valami torrent oldalról,
    de amikor elindul a telepítő azt mondja, hogy Can't copy\storage Card\2577\autorun_8.nng
    Ez mit jelent? Mit kell csinálni?

    Tudja valaki a megoldást?
  • aDannyBoy
    #7
    elforgatás alatt mit értesz?
    mert álló és jobbra/balra fekvő is van benne.
  • aDannyBoy
    #6
    azt mondták orosz azért nincs, mert az ottani map kb Moszkvából, Sztpétervárból és a kettő közti útból áll :)

    chucky: ehhez több térkép van, mert immáron a balti államok is bekerültek, előzőben még nem volt, egyébként szokásos teleatlasz+ahol az szar, helyi mapok variáció

  • chuky123
    #5
    Én egyenlőre maradok a régi igonál. Ahoz sok térkép van. Biztos idővel lesz a 8 hoz is majd. Viszont egyedül az nem tetszik benne hogy nem lehet elforgatni a képernyőt.
  • Divergencia
    #4
    A 3D-s épületeknek ebben a jelenlegi formában nem sok értelme van, csak PR fogás. De nekem nem is hiányzik, csak lehessen normálisan használni.
    A kezelőfelület nekem tetszik, sokkal egyszerűbb, átgondoltabb. A "mi van a kanyar után" pedig sokszor hiányzott eddig.
    A probléma még a néhai fagyások, ha azt kiküszöbölik a végleges verzióig, akkor jól használható lesz.
  • uniu
    #3
    Gondolom a probaverzio felol erdeklodtel :))
  • Vorpal
    #2
    Kíváncsi vagyok ez a hozzászólás meddig marad - engem már kimoderáltak.DD
  • bakagaijin
    #1
    Azon az üzletpolitikán persze továbbra sem változtattak, hogy Európa számukra végetér valahol Magyarország/Románia/Szlovákia oldalon. Ukrajna, Oroszo sehol nincs, de még az európai része sem... A többi kontinensről már nem is beszélek...

    Már a 2006-nál sem értettem, hogy ha tudok oroszul akkor vehetek oroszt is, ha nem akkor nem...