32
Van értelme mp4 playert venni?
  • barnie1990
    #32
    Én már csak azért nem veszek PSP-t mert 2005-ös termék, amúgy még most is nagy cucc.
  • Sanyix
    #31
    legyél konzumidióta. Vegyél ipodot, nézz győzikét, olvass blikket. Ezzel nagy arc leszel :D
  • tom235
    #30
    szertintem a psp a legmegfelelőbb erre a célra, ezen már abszolút élvezhető egy film, jól szól a zenelejátszója, és nemutolsósorban játszani is lehet vele. egyetlen hátránya a mérete, de hát kell a hely a nagy kijelzőnek.
  • Kicsihuszár92
    #29
    *K550i :$ (elirtam sorry)
  • Kicsihuszár92
    #28
    Nekem volt 2 mp4-em 2 hónap alatt tönkre is ment pedig óvtam védtem, volt mp3 is az 2 évig birta csak a fülhallgatót kellett lecserélni nem rég vettem egy SonyE. k500i-t és azóta ezt használom teljesen megfelelő zenehallgatásra.
    Szal szerintem inkább egy jobb telefon mint olyan kis vackok. :D
  • NEOreg3
    #27
    vegyetek iPhone-t, még telefonálni is lehet vele
  • Cat 02 #26
    Nekem mp3 tökéletesen megfelel, filmet nem fogok egy ilyen kis vacakon nézni.
  • barnie1990
    #25
    Nem is feltétlenül a saját példámból indultam ki, csak úgy általában szarok az mp4-ek.
  • sweech
    #24
    enyém már több mint egy éve bírja, és nem egy ipod :)
  • barnie1990
    #23
    Nekem van mp4-em. Egy hónapig nem használtam csak és kifingott az akksi. Mindig mp4 párti voltam, de mióta vettem egy rendesebb telefont, azóta rájöttem, hogy semmi újat nem tud felmutatni az mp4 a gagyi minőségen kívül.
  • passatgt
    #22
    egy lcd tv és egy mp3/mp4 lejátszó nagyon jó összehasonlítási alap
  • passatgt
    #21
    egy telefon és egy mp3/mp4 lejátszó nagyon jó összehasonlítási alap
  • karajjj
    #20
    ha zenét akarsz hallgatni, vegyél telefont, vagy mp3-at, ha filmet akarsz nézni, vegyél valami ilyet
  • Pepsi Twist
    #19
    Nekem N95öm van... végülis 1 MP4 lejáccó cask még lehet vele telefonálni meg kamerázni meg egyebek :D jah és 4x akkora a kijelzője mint 1 fos MP4-é
  • sweech
    #18
    biztos kurvajó filmet nézni rajta :|
  • Miskolc88
    #17
    xDDD
  • Gyureszka
    #16
    ajánlom a Meizu-kat!!!
  • n3whous3
    #15
    lulz
  • GTheo
    #14
    Nekem van egy "mp4-em", egy iPod Touch, ezen van már rendes nagy kijelző, nagyon jó filmeket nézni rajta :)
  • 5c0rp330n
    #13
    egyik sem menő már. MP5-ön kívül ha retróra vágysz, MP44-et javaslom:
  • szucsy89
    #12
    jah én is telefonon hallgatok zenét, tesómnak van egy mp4-e, állandóan a gépen tölti, már faxom kivan:D::D sztem is hülyeség, bár az mp3hoz képest többet tud, többmindenre lehet használni, de a zenét mind2 lejátssza:)
  • ldavid
    #11
    :DDD
  • Goruck
    #10
    szerintem az MP4 lejátszónak semmi értelme sincs (számomra) nem tudnám elképzelni h mégegy telefonméretű tárgy legyen a zsebemben, aztán otthon töltögessem, plusz még azti s dugdossam a gépbe zenéttölteni rá...van egy nagy kijelzője, de minek...képeket nem néz rajta senki, filmet...pff mp4-be...

    decemberbe beruháztam egy Nokia 5700-ra 55ért vettem újonnan, nagyon jó hangja van, szép nagy kijelzője és AVI-ba tudom nézni rajta a filmeket, egy kábel lóg a nyakamba, egy tárgy van a zsebembe és egy készüléket kell töltenem, szerintem szükségtelen az MP4 lejátszó...

    ez saját vélemény :):)
  • Palinko
    #9
    ja én is azt favorizálom.. ilyen kis optikai irányzékost :D
  • kismiki
    #8
    Ez például elég egyedülállóan néz ki :)
    Csak milyen márka már az h Technaxx :DDDD
    Technaxx

  • kismiki
    #7
    sry
  • Brolly
    #6
    de sztem itt is elfért volna ez a kérdés.
  • kismiki
    #5
    a kérdést úgy értem h mp3-mal ellentétben :P
  • ldavid
    #4
    ha zenét is akarsz hallgatni, nem csak pénzt költeni, akkor van
  • Brolly
    #3
    hát biztos van értelme, ha nem lenne akkor nem lenne annyi meg nem venné senki.
  • hunbasser
    #2
    szerintem mp5-öt vegyél,az a menő már
  • kismiki
    #1
    Sziasztok!

    Érdekelne a véleményetek van-e értelme az mp4 lejátszónak vagy csak reklámfogás :)