298
10616018_10152676739481649_3811980094710
  • LoSA
    #281
    Fotót is láttam már róluk együtt, szerintem forgatási szünetben készülhetett....
  • Monoton
    #282
    Meg Charlienak most ott van az Anger Manhagement ami nagyon sikeres.
  • Monoton
    #283
    WTF, lehet szerkesztés gombot nyomtam a válasz helyett :D Ez a #281-re ment volna .D
  • ForzaInter
    #284
    Ja, de az 90 részes csak. Ha annak vége és a TAAHM nem kap kaszát akar vissza is térhet.
  • Monoton
    #285
    Na jó, de eleve fals hír volt, ami ezt felhozta. :)
  • grebber
    #286
    Szellemként elég elcsépelt lenne egy másik szereplőként meg nagyon fos.
    Biztos lehetne rá írni frankó poénokat meg minden de az már nem olyan mint régen!
    Bár mondjuk nekem édes mindegy mert nekem semmi bajom a sorozattal!
  • ForzaInter
    #287
    ez a 17-es rész nagyon fasza volt, szegény walden mennyi ingyenélő gyűlt össze nála:D:D
  • Monoton
    #288

    Clark Duke szerepeltetése jó ötlet volt szerintem.
  • grebber
    #289
    Befosok annyira jó részek ezek!
    Ez az Alan amit leművel te atyaisten ahogy a csóró csövest játssza minden mozzanatával fergeteges.
  • Monoton
    #290
    Berta hatalmas ... DEA robot :DDDD
  • ForzaInter
    #292
    A 12. évad lesz az utolsó.
  • Monoton
    #293
    Kár, bár várható. Én még tudtam rajta nevetni :)
  • ForzaInter
    #294
    Sheen bízik benne, hogy pár részre visszatérhet az utolsó évadban. Mekkora lenne ha Charlie és Jake is visszajönne az utolsó évadban.:D:D
  • Monoton
    #295
  • grebber
    #296
    Ej látom duplarész akkor ezzel végleg finito
  • LoSA
    #297
    Most fejezem be a 11. évadot.... Nagyon gyenge! Egy-két rész/jelenet volt, amin egy kicsit elmosolyogtam.... Sajnálom nagyon, pedig imádtam ezt a sorozatot.
  • LoSA
    #298
    No, kimaxoltam a sorozatot.... Továbbra is azt gondolom, hogy nagyon gyenge.... Amióta nincsen Sheen, azóta nem sokat ér sajnos a sorozat. Pár jelenet volt, amin el tudtam mosolyodni.