298
10616018_10152676739481649_3811980094710
  • LoSA
    #298
    No, kimaxoltam a sorozatot.... Továbbra is azt gondolom, hogy nagyon gyenge.... Amióta nincsen Sheen, azóta nem sokat ér sajnos a sorozat. Pár jelenet volt, amin el tudtam mosolyodni.
  • LoSA
    #297
    Most fejezem be a 11. évadot.... Nagyon gyenge! Egy-két rész/jelenet volt, amin egy kicsit elmosolyogtam.... Sajnálom nagyon, pedig imádtam ezt a sorozatot.
  • grebber
    #296
    Ej látom duplarész akkor ezzel végleg finito
  • Monoton
    #295
  • ForzaInter
    #294
    Sheen bízik benne, hogy pár részre visszatérhet az utolsó évadban. Mekkora lenne ha Charlie és Jake is visszajönne az utolsó évadban.:D:D
  • Monoton
    #293
    Kár, bár várható. Én még tudtam rajta nevetni :)
  • ForzaInter
    #292
    A 12. évad lesz az utolsó.
  • Monoton
    #290
    Berta hatalmas ... DEA robot :DDDD
  • grebber
    #289
    Befosok annyira jó részek ezek!
    Ez az Alan amit leművel te atyaisten ahogy a csóró csövest játssza minden mozzanatával fergeteges.
  • Monoton
    #288

    Clark Duke szerepeltetése jó ötlet volt szerintem.
  • ForzaInter
    #287
    ez a 17-es rész nagyon fasza volt, szegény walden mennyi ingyenélő gyűlt össze nála:D:D
  • grebber
    #286
    Szellemként elég elcsépelt lenne egy másik szereplőként meg nagyon fos.
    Biztos lehetne rá írni frankó poénokat meg minden de az már nem olyan mint régen!
    Bár mondjuk nekem édes mindegy mert nekem semmi bajom a sorozattal!
  • Monoton
    #285
    Na jó, de eleve fals hír volt, ami ezt felhozta. :)
  • ForzaInter
    #284
    Ja, de az 90 részes csak. Ha annak vége és a TAAHM nem kap kaszát akar vissza is térhet.
  • Monoton
    #283
    WTF, lehet szerkesztés gombot nyomtam a válasz helyett :D Ez a #281-re ment volna .D
  • Monoton
    #282
    Meg Charlienak most ott van az Anger Manhagement ami nagyon sikeres.
  • LoSA
    #281
    Fotót is láttam már róluk együtt, szerintem forgatási szünetben készülhetett....
  • Monoton
    #280
    Azok 2011-es képek, meg a hír is februári, ahol azt írták ebben az évadban tér vissza.
  • LoSA
    #279
    Én is megnéztem a 10. évad utolsó részét... Nagyon gyenge... Én nem tudok mosolyogni, nevetni, semmi... Lassan nekem ez a sorozat jobban "fáj", mint a How I met Your Mother, pedig az is elég lapos mostanság.

    Nem csodálom, hogy Sheen jön vissza majd a sorozatba, hátha úgy újra jó lesz, de Kutcher-es részek óta egy sem tetszett igazából.
  • grebber
    #278
    Szerintem fasza volt rég röhögtem ennyit!
  • Monoton
    #277
    Ez az utolsó rész is egy borzalom volt :(
  • Monoton
    #276
    Igen, a nézettség elég gyenge a költségvetéshez képest. Majd meglátjuk :)
  • ForzaInter
    #275
    Hát neha már kicsit túlzás amit csinál. Jenny sztem szörnyű, nagyon gyenge karakter..

    Talán nem is baj, ha már kasza lesz a sorozat.,
  • Monoton
    #274
    Ebben az évadban Alan már nagyon idegesítő karakter lett számomra, Jenny viszont remek döntés volt :)
  • ForzaInter
    #273
    az öreget én is bírom nagyon:D

    de charlienak ez a terepauta vagyok szerep sztem nem áll jól. akkor a jó mikor csajozik, olyankor a taahm formájára emlékeztet:D
  • Monoton
    #272
    Nekem az AM-ben a mellékszereplők tetszenek igazán. Az öreg a terápiáról mindent visz, de Lacey is hatalmas :D Kate karaktere ami nem tetszik, nem is sajnálom,
  • ForzaInter
    #271
    Engem sajnos nem.. Csak Sheen miatt nézem, de nagyon hullámzó a sorozat színvonala, jó indulattal is csak egy közepes. A taahm még Sheen nélkül is sokkal jobb mint a am.
  • Monoton
    #270
    Én ez mellett nézem az Anger Managementet, az kárpótol :D
  • LoSA
    #269
    Egy évad +2 rész nem elég? Most a 10. évad első két részében, meg nagyon rámentek erre a meleg vonalra, amit nem is értek! Szóval nem tetszik, Charlival 1000szer jobb volt.
  • Monoton
    #268
    KEll kis idő amíg megszokja az ember :)
  • LoSA
    #267
    Megnéztem az első két részt a 10. évadból... Hát valami szörnyű!! Valahogy nem tudom élvezni ezeket a részeket, amióta nem Charlie Sheen szerepel benne. Unalmasak, erőltetett! :(
  • Monoton
    #266
    Az AM-et most kezdtem el, jók azok a villanások mindkét sorozatban amikor egymásra tesznek utalásokat. (főleg Charlieval kapcsolatban) :D
  • Monoton
    #265
    Na behoztam a lemaradásom, Charlie leváltása elsőre nem tetszett, de kellemes meglepetés volt Kutcher. Viszont Alan karakterét kicsit erőltetettnek érzem néha, már kicsit unalmas ez az "élősködő és sóher" szerep. Jake-et most sajnálom, hogy lelép mert ebben az évadban egész jó volt amikor nem csak skypon láthattuk.
  • Airbus A380
    #264
    Nemrég kezdtem el nézni a sorozatot de nagyon tetszik.
  • ForzaInter
    #263
    jó volt az évadzáró.. ez amolyan jake búcsúztató is volt egyben.

    a sorozat szerintem továbbra is jó és vicces, de azért kár, hogy most már a 3 eredeti főszereplőből már csak alan marad:( bár persze visszatérőként még néha fog szerepelni jake, meg idén se szerepelt mindig, de ez már nem olyan lesz így..
  • xido
    #262
    Utóbbi részek egyikében azért nem volt rossz beszólás..mikor egy pár napos bulizás után meglátja Ashton a kupit:Úgy néz ki,mint Charlie Sheen lakása :)
  • bency
    #261
    1évadot megnéztem énis az Angerből...de elég lecsó kb az egész.
  • ForzaInter
    #260
    én is nézem, de taahm még nélküle is jobb mint az am..

    ennyit számít, hogy nem ugyanazok az írók.
  • grebber
    #259
    "Nekem Charlie is nagyon hiányzik!" Ezért nézem az Anger Management-et!
  • Andr0
    #258
    nemtudom mit fognak kihozni a 11. évadból...