507
  • Qwerty4
    #507
    jav.: tetőn
  • Qwerty4
    #506
    Hello.

    Miért fagy le mindig a játék, mikor az egyik tetőm előkerül az a szárnyas tetü, aminek a szárnya a késekből tákolódott?
  • SD EJC
    #505
    Hoppá, összekevertem, a shattered dimensions-ról beszéltem, nem a web of shadowsról. Ennek ellenére, valaki tud segíteni?
  • SD EJC
    #504
    Sziasztok!

    Kérdeznék egyet a játékkal kapcsolatban. Elakadtam az elején, mégpedig ott, hogy amikor a jövőbeli pókemberrel vagyok, és leszáll elém egy gép, amiből kiugrik egy katona, és mondja a gép, hogy a jobb és bal egér gombokkal tudok ütni. Az után azt mondja, hogy nyomjam le kétszer a görgőt. Lenyomom kétszer, gyorsan, meg lassan is, de nem reagál rá. Van valami ötletetek?
  • ratgab
    #503
    Cracktől, lehet, hogy ez is a védelemnek egy része... Eredetivel szerintem nincs ilyen gond!
  • makaroni1
    #502
    Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy felraktam 1.1 pathc et, és a crack et is de ugyanúgy beszaggat (igaz valamivel jobb lett) mint a patch előtt. Ez mitől lehet?
  • Petee1983
    #501
    Sziasztok. Logitech dual action control paddal lehet játszani a játékot? Az elején amikor elindítom nem tudom a gombkiosztást a controllere állítani, csak a billentyűzetet tudom variálni. Fel se ismeria controllert. Van erre valami megoldás? Válaszokat előre is köszi! Üdv.
  • KaszaN
    #500
    Ja és hogy mért van az, hogy feltelepítem a patchet, akkor elindul, de ha másodszorra akarom indítani már nemindul el, mert valami olyasmit ír, hogy a beállítások nincsenek meg állítsam be, vagy valami ilyesmi.
  • KaszaN
    #499
    Hi

    Elakadtam a játékban ott ahol elkezdenek jönni valami bandával autóval és valami benzinkút élete megy le. De ha a kicsisokat is leszedem a benzinkút élete akkor is csökken továb és felrobban. Mit kell ott csinálni?
  • pheaton
    #498
    Nekem hasonlo gondom van...ha megtennéd ,és feltennéd a game.ini.-t meg köszönném.
  • xido
    #497
    Régi emlékeim szerint lehet a falon futni,hintázás közben is akár...és akkor kell nyomni valamelyik gombot,hogy odatapadj és mássz..
  • hawkie22
    #496
    Nem tom, én felraktam az 1.1-es patchet, azóta semmi baj a játékkal, se nem szaggat, se a hangok nem torzulnak.

    Mostanság kezdtem, még nagyon az elején járok, a hálóhintázás tetszik, viszont egy kérdésem lenne.
    Tényleg nem lehet a falon megkapaszkodni hálóhinta közben? Tényleg csak a földről tudok felmászni a falra, és akkor is csak úgy, ha tök szembe állok a fallal?
  • elitehun
    #495
    Mért van az hogy néha a szinkronhangok eltorzulnak és ilyen rohadt mély lesz?
  • hutikaaa
    #494
    csáó! légyszi segítsetek, mert nekem az a bajom, ami már valakinek itt volt, csak nem írtátok le, hogy mi a megoldás... :S amikor el akarom indítani, akkor ezt írja ki:
    The game settings are missing or out-of-date.
    Please run the Game Launcher to configure game settings.
    válaszotokat előre is köszönöm!
  • overx
    #493
    Honnan szedted le az 1.1 patchet ? meg ahoz kell elvileg egy crack is nem ?
  • KOBRA9
    #492
    én is így jártam aztán leszedtem az 1.1-es patch-t és megjavult de most valami más hibát ír valami olyat h a 0x0008-al van valami meg a read alkalmazást nem lehet futtatni mi lehet a gond?
  • overx
    #491
    Nekem 1.1 es patch és crack után is beszaggat olyan 3 másodpercenként fél másodpercre kb... és azt vettem észre hogy a videókártyám hol fölpörög hol lelassul a játékba, szal amíg nincs rendes optimalizáció addig hanyagolom nehogy tönkrevágja a videókarimat :) már ha lehetséges ez ... lehetséges ez ? :)
    Hogyhogy behalt a fórum ?
  • EK1TEP
    #490
    Na én leszedtem valami ripet de nem indul!
    Azt írja hogy indítsam a launchert és állítsam be a játákot... jó meg is teszem beállítom az írányítást stb. és play és megint ugyan azt írja
    Ilyenkor mivan?
  • Legend Killer
    #489
    1.1 patchel nem szaggat már!!!!!!!!! :D vannak további beállítások és tök jó így :D.
  • Legend Killer
    #488
    így eléggé gáz :(.
    patch van rá, ami javítja?
    kösz a válaszod!
  • Shep
    #487
    Szarul van optimalizálva, erősebb gépeken is előfordul.
  • Legend Killer
    #486
    3.17 ghz proci és 2gb ram és beszaggat 1mpre a játék és sokszor. levettem 800x600ra, v sync off, úgy is.

    ötlet? pls help!
  • norbi2fraktal
    #485
    már megvan,,,,... majdnem lehánytam a monitort ettől a game-tól
  • norbi2fraktal
    #484
    szevasztok,valaki légyszves tegye fel a saját game.ini-jét a játék mappájából mer valami nincs rendben,légyszíves valaki
  • szabolcs94
    #483
    Helo szaisztok mejik az patch pc amivel tok lenni a Carnage vörös venommal(mészár székkel)? Köszi elöre is.
  • grebber
    #482
    Pókember játékot készít a Radical Entertainment?

    A Prototype fejlesztői befejezték a munkálatokat, s már a következő játékon gondolkodnak, amely az Activision megbízásából egy új Spider-Man is lehet.

    Az eddig látott képek és videók alapján a Prototype izgalmas játéknak ígérkezik, remek fizikával és grafikával felvértezve. A fejlesztők, a Radical Entertainment csapata már a következő alkotáson gondolkodik, amely egyes pletykák szerint a Spider-Man legújabb része is lehet az Activision megbízásából. Ha a Prototype motorját felhasználnák, akkor egy igazán hangulatos játékot készíthetnének, ám egyelőre ezek csak találgatások, hivatalos bejelentés még nem érkezett, ám cáfolat sem.

    info: Gamekapocs
  • BlackBlade
    #481
    sajnos a pach is csak rövidebb ideig segített.
    Az egyik küldetés kezdetekor mikor elszúrtam,és próbálta újra betölteni a mentett helyet,elkezdett berregni a játék,lefagyott,majd kiírta hogy hibát talált..kilépett.
    Szóval erről ennyit:S
  • BlackBlade
    #480
    Nekem AMD Athlon 64 3500+ 2,21GHz,2,50 GB RAM, ATI Radeon HD 3600 Sapphire 512 MB GDDR3...
    fent van az SP3 ...a framework 3. ,3,5 is.
    Mégis akad:S
    Szóval a játékkal van a baj szerintem,nem a géppel.
    Mint írták is ,már van hozzá javító pach.Megkeresemu,hátha az segít a problémán.
  • BlackBlade
    #479
    Sziasztok!
    Nálam megy a játék xbox-os controllerel is.
    Amúgy nálam is akad a játék néha.Elég zavaró:S
  • szabolcs94
    #478
    pc mejik az a kiegészitő amejikkel lehet lenni a wörös venommal?
  • elitehun
    #477
    Igen már a legelejétől
  • szabolcs94
    #476
    De akkor,lehet venommal lenni???,
  • highlander15
    #475
    Kód ha jól tudom nincsen hozzá.
  • szabolcs94
    #474
    Igen de még mindig nem válaszolt senki a kérdésemre légszíves segíts válaszodat köszönöm előre is.
  • highlander15
    #473
    És láss csodát!Ugye,hogy megy?
  • szabolcs94
    #472
    Hol lehet kódot beírni a játékban???
  • highlander15
    #471
    Mondat eleje nagybetű,írásjelek pl.: vessző,kérdőjel használata...
  • szabolcs94
    #470
    hogy lehet kodot beirni hogy aktiváljam a kosztümöket
  • highlander15
    #469
    Úgy hogy odafigyelsz nyelvtanórán!
  • szabolcs94
    #468
    bocsánat de vlaki tudna segiteni a problémámon hogy piros venommá változni??