89
  • rob99
    #9
    ja, az üzenet 48 óra múlva megsemmisiti magát, aki meg ennél is többet akar, annak olyan dvd-t fognak fejeleszteni, ami fel is robban, és halálos fegyverré válik.
    Egyébként azon kívül, hogy "rendkívül olcsó" miért is jó?
  • Ravkin
    #8
    hát akkor marad a torrent
  • maersk
    #7
    Tiszta misson Impossible! De komolyan
  • Chipii
    #6
    Lehet, hogy megsemmisül minden más adathordozó is, amire átmásolod :DDD
  • bertino
    #5
    no comment maga az ötlet is...
  • Tinman #4
    "A DVD Disposal további előnye, hogy a zene- vagy a filmiparnak sem kell másolásvédelmekkel bajlódniuk"

    Nem tényleg...48 óra alatt nem lehet lemásolni

    Szerk.: 1000 Ft? 990 Ft-ért vettem kölcsönzési joggal, term. legálisan, 2 DVD-s szép kiadásban a Schindler Listáját. Ja, ez 20 év múlva is az enyém lesz, a jog mindenképpen, ha ne adja ég a lemez megadná mágát, de nem 48 óra múlva ^^
  • pet0330
    #3
    Megelőztél én is pont ezt akartam írni :)
  • rhonkhan
    #2
    "A DVD-D előnye, hogy a csomagolásával együtt 100 százalékban újrahasznosítható és viszonylag olcsó, egy diszk mindössze 3,99 euróba kerül."

    Berta Sándor, avagy a cikkíró, hol él? 4 euró most kb. 1000 FT, ez mióta olcsó azért, hogy valaki kb. 48 óráig birtokoljon egy DVD filmet?
    Nekem most van egy olyan érzésem, hogy ezt a cikket valahonnan kimásolták, és maximum lefordították magyarra... Mert 1000 FT, azé sok pénz hogy ilyenre elcsessze az ember, sőtt ennyiért egy normális dvd filmet kapni...(ami nem csak 48 óráig bírja, hanem mondjuk 3-4 évig biztosan)
  • valaé valaé ná
    #1
    Azt a környezetszenyező nénikéjüket.