19
  • Molnibalage
    #19
    Az utolsó mondat igaz.
  • s2rk2ny
    #18
    Jó tudni...
    Megyek is csokit venni
  • Myron
    #17
    csak én olvastam "szervereim" -et?:D
  • Myron
    #16
    én azt mondanám h mikkamakka a jelszavam és kapnék egy tábla csokit. hülyének is megéri nem? :D nem feltétlen kell igazat mondani :D
  • zola2000
    #15
    Helo, aki most nekem emailben elküldi a paypal felfasználói nevét, és jelszavát, annak rendelek egy csokit XD
  • atlagember
    #14
    A főnököm jelszavát én is megmondom egy tábla csokiért, de a sajátomat azt semmi pénzért sem.
  • arrakistor
    #13
    csoki a titkos jelszó
  • Kaadi
    #12
    én azért meg merném kockáztatni, hogy a "csokis" nők közül többen adtak meg kamu jelszót, mint a férfiak. valahogy könnyebben hazudnak egy mosoly mögül, egy csokiért meg bármit...

    Az IT biztonságról: mit ér egy felhasználói jelszó amikor a céges gépek csak domain tagsággal és tanusítvánnyal léphetnek be a belső hálózatra és még akkor sem lesz semmilyen admin joguk. Kis hálózatoknál meg már egy 65 dolláros routerrel is ki lehet zárni a külső csatlakozásokat.

    A statisztikusok gazdagabbak lettek 122 (nagyrészt) használhatatlan karaktersorral és szegényebbek 122 tábla csokival.
  • sajoati
    #11
    Feltételezve, hogy névtelenül válaszoltak...

    Valóban kaptak csokit? Mert ha igen, én is elmondanám a "jelszavamat". Természetesen valami kamu dolgot, hagy ikszeljen a paraszt, hogy most aztán mit tudott meg. (Honnan tudják a felmérést végzők, hogy igazi jelszót kaptak meg?)

    Egyébként ezzel mindenki jól jár: én csokit kapok, ő azt hiszi, a jelszavamat, és alátámaszthatja a b.llsh.t felméréseit, amivel további hasznos munkákat kaphat, az IT security-sok meg tovább riogathatják a parasztokat, akiknek továbbra sem lesz fogalma arról, mi az a vírus, féreg, tűzfal, IDS, stb.

  • nickwearby
    #10
    Te jószagú úristen...

    És engedjétek meg ezt a linket, ami a csoki miatt nem off:

    http://napirajz.hu/search/kompoot
  • AtisH
    #9
    Én bárkinek a szervét felajánlom egy tábla csokiért.
  • Dark Angel 666
    #8
    én a szerveimet is felajánlom egy tábla csokiért
  • Cuccerst
    #7
    Én a testemet is odaadnám egy tábla csokiért...
  • Vorpal
    #6
    Egyebet is kiadnak egy tábla csokiér
  • Darth Sith
    #5
    ebből látszik, h csinálhatsz akármilyen fasza védelmi rendeszert, több szintü biztonsági hálózatot, ha továbbra is ott a gyenge lánccszem, az ember. A mani napig működik az, amit anno Mitnick is könnyűszerrel kihasznált.. szánalom.
  • Xcentric
    #4
    "utcán megkérdezett 172 alkalmazott 71 százaléka, vagyis 122 ember egy tábla csokoládéért elárulta volna a munkahelyén használt belső jelszót vagy jelszavakat"

    Ez már vicc! Ennyi hülye ember nem lehet!
  • GyuriX2572
    #3
    Név, telefonszám és születésidátum ló$z@rra sem elég. Vicc!
  • turul16
    #2
    "60 százaléka megadta a nevét, telefonszámát, sőt még a születési idejét is."
    40% no volt, es titkolja korat :)
  • syn7h37ic
    #1
    Nőkre titkot?....