51
The Age of Decadence
  • mama2
    #11
    Nekem nem a graf számít, de ez már tényleg csúnya, förtelem. Egyépként előszoktam venni a régebbi játékokat is mint például: mafia,Empire Earth,Blue Shift és még sorolhatnám naphosszat.
  • Randal
    #10
    Ha valóban 14 év alatt vagy mint azt az adatlapod állítja, akkor nem csodálkozom azon, hogy neked a grafika számít.
    A mai világban csak a hiperszuper csili-vili marhagyors játékok eladhatóak. Illetve megteremtik rá az igényt.
    A jobb játékokhoz idő kell, tebeléd meg belédmagyarázzák, hogy na az nincs. Pedig van.

    Gondolom akkor te a régebbi 2000-es környéki játékokkal be se próbálkoztál. Pedig ha egyszer emgtennéd, akkor a guta ütne meg, hogy mostanában milyen szutykokat akarnak rádsózni a graf miatt.

    Aspyrin: Való igaz, hogy a kameraállás fix a videóbn, de gondolom lehet majd változtatni rajta. Azért egy NWN szintűkamerakezelés jót tenne neki. Plusz itt a körökre osztott harcot elemezték, ahol tényleg körök vannak és nem próbálkoztak folyamatossá tenni azt. De biztos lesz benn olyan opció is.

    A testtájéki ütés nem újdonság. Falloutban is benne volt már, azóta inkább kihalófélben van még az RPG-kből is.
  • Aspyrin
    #9
    Valóban nem. Viszont a szerepjátékokat imádom.
  • Lammer
    #8
    sosem jatszottal Fallouttal... nem baj, nem is neked valoak^^

    akik meg grafikawhorekodnak, azok meg menjenek krájzisolni... mert az jo(?) lol!4
  • mama2
    #7
    Nekem a grafika nem tetszik. 2008 van, szégyen ilyen grafikával kiadni egy játékot.
  • Aspyrin
    #6
    Ahogy látom arra élezték ki a játékot, hogy az ellenfelet szinte az összes testtájékán megüthessük. Ezzel csak azt érték el nálam, hogy egyszerűen meguntam az egyik legizgalmasabb részét a dolgoknak.. Azt szeretem, amikor pörög a harc, mint a BG sorozatokban, NwN sorozatokban. No és nem utolsó sorban a kameraállás sem varászolt el, minden fix magasságban történt.
  • Lammer
    #5
    gondolom, hogy nem agyatlan szokasos peces lovoldekrájzistekkdemohent :|

    jah btw kell a gém! ^^
  • Randal
    #4
    Azért ne feledd, hogy ez nem egy nagy költségvetésű játék. Igaz az ára viszont magas szerintem.

    Én semmi kivetnivalót nem láttam benne. Kicsit lassan mozogtak, de gondolom ez a szemléltetés miatt van. A grafika meg megfelelő, a történet lesz a lényeg. És ahogy elnéztem, szép és jó inventoryt és Fallout kinézetű felülete van:)

    De azért mond el légyszi, hogy neked mi nem tetszik benne.
  • Aspyrin
    #3
    Megnéztem a videót és majdnem rosszul lettem..
  • mama2
    #2
    Jó kocka a grafika mit ne mondjak. Amúgy valami info? Miröl fog szolni? Mert én nem tudok annyira angolul hogy lefordítsam az oldalt.
  • Randal
    #1
    Nem volt még topikja, úgyhogy csináltam neki egyet.
    Gondolom sokan figyelik már a játék készülődését. Elvégre egy elég ígéretes RPG-t kaphatunk az Iron Tower Studiótól a kezünkbe ha kész lesz.

    The Age of Decadence honlapja