1613



Meltan nepszeru DOTA Allstars avagy Defense of the Ancients
  • magus
    #274
    armor levesz a spellből is.
    a skadi meg nem orb effect rangednél, szóval nyugodtan rakhatsz mellé lifestealt vagy akármit akarsz
  • Muki100
    #273
    A legtöbb nuke az spell damage, de van olyan, ami piercinget vagy pure sebzést csinál. Ilyen pl. tinker lézerje, amit tudok, meg még van egy pár ami le van írva egy nagy hosszú faqban az allstars fórumán.
    Ezért van pl. hogy magina hiába rak tinker ellen spell shieldet, mégis eléggé be tudja zúzni a kis zöld. Viszont tinker lézerjét az armor gyengíti.
  • light00
    #272
    Alapból 15%
  • Nuki
    #271
    Na ez az amit én sem tudok miért így van...
  • degenerator
    #270
    azt tudtam eddig is. de alapból egy hősnek nincs mágia-redukciója? mert pl néha a 300 dmg csak 260ra sikeredik.
  • light00
    #269
    :O
    én úgy tudtam hogy orb effect, csak a lifesteallel stackelődik.
  • Nuki
    #268
    Nem, a varázslatokat van olyan ami külön redukálja (pl. Hood of Defiance)
  • degenerator
    #267
    A Skadi nem orb effect ranges híróknál, hanem debuff.

    jé. újdonság.
  • degenerator
    #266
    egy kérdés.

    az armor befolyásolja a varázslatokat? pl van 30%os armorom, megböknek egy 300 dmg-s nuke-al, akkor 300at fogok sebződni, vagy 200 körül?
  • Szeszmester
    #265
    Az All Stars-hoz kell a kieg? Bneten nekem nem jelennek meg.
    Egyébként 3.7-et nem játszotok?
  • Muki100
    #264
    Sajnos teljesen igazad van, de kanin ha már van egy 600 fős körüli banlisted, és tudsz vagy te vagy a haver hostolni, akkor ott is lehet ám színvonalas és leavermentes meccseket összehozni. Mondhatnám úgy is, hogy itt tudsz biztosra menni, míg bneten mindig van egy kis rizikó, de átlagban viszont a bnet hozzáállása jócskán veri a "kani prok"-ét.
  • magus
    #263
    háát azért bneten is akad gyökér

    különösen a nácikat kerüld

    amúgy, ez a Dirge ez nagyon kemény. nagy csata, ketten maradtunk és futottak utánunk 4-en, mindenki low hp, low mana. nálam boots of travel + radiance. hát nem elhullott 2 az aura miatt, 1-et kinukoltunk, 1 meg hiába menekül az aura+radiance kombó elől : D
  • Terensz
    #262
    Nyomtam pár meccset a bneten. Meg egyet a kanin. Háát, van különbség hozzáállásban. A kanin a hülyegyerekek szó szerint szidták egymás anyját, meg a meccs végére maradtunk 2-en. Bneten nem leavelnek. Csak ha szakad a net, de az ritka.

    Az utóbbi meccs nagyon beteg volt. Str herokkal szétgyaktuk a sok ranged agit a végjátékban. Addig persze vért izzadtunk velük, de buránként 3000 Hp már sok volt furionnak, drownak, lunának meg az enchantressnek :-) Rá kéne állnunk a bnetes játékra.
  • light00
    #261
    Techies is a good boy ;)
  • Lammer
    #260
    ohlollemioooo :D
  • Terensz
    #259
    Látod, nyomós okom van utálni a techies-t :-)
  • light00
    #258
    imba csíter
    újabb bizonyíték, hogy a banlist szart sem ér :D
  • Nuki
    #257
    :DDDDDDDDDDDDDD Legdurvább hős :DDDdd
  • Terensz
    #256
    Jaja, ezt a "hőst" ismerem. Hard nuke-ra készül, már fél Magyarországot aláaknázta. Le kéne már pwnolni :-)
  • Borgi
    #255
    legkeményebb hös?
    NE NÉZD MEG :C
  • Lammer
    #254
    Dotaportal 'Baconzilla' nevu felhasznalo premium guidejai eleg jok! ott olvastam el a winner premium guidejat Leoricrol, azonnal beleszerettem a hosbe :)
  • magus
    #253
    ezen a dotastrategy-n gyakran olyan hülyeségek vannak fenn, hogy fáj olvasni, de most pl Akashahoz néztem a guidet, és hát kemény hős. sajnos iszonyú könnyen hullik, 1 stun és szétkapják, de ha tudsz ügyesen blinkelni hamar szétkap mindenkit
  • Muki100
    #252
    Igen lehet. Ki tudod választani rendesen a realmlisten, hogy battle.net vagy kani, a kaniloaderrel pedig tudsz változtatgatni. Bár a kanin most egy házilag barkácsolt patch van érvényben, elvileg (de tudjuk ugye ez mit jelent...) nem befolyásolja, szóval én is javaslom a biztonsági másolatot, de szerintem menni fog. Régen biztos, hogy ment.
  • Nuki
    #251
    Én már próbáltam erről okoskodni magammal és szomszédommal, de még nem jutottunk el addig hogy kipróbáljuk.

    Szerintem másold le egy külön mappába a feltelepített w3 filejait, és arra tedd rá a kanit. Ha csak telepített állományra lehet, akkor meg biztonsági másolatként fog üzemelni.
  • Zomil
    #250
    a kérdésem az lenne, h origi játékhoz is fel lehet-e rakni a kaniloadert, h kani szerveren is tudjak játszani?
    mert nem szeretném, ha szétcseszné a játékot
  • Nuki
    #249
    "igazából annyival jobban nem nyomták, max annyiban tűnt fel, hogy prok között vagyok, hogy senki nem anyázott, nem volt leave, és denyztek rendesen."

    :DDDDDD

    Isten tartsa meg jószokásukat, ennél rosszabbat senki ne kapjon! :)
  • degenerator
    #248
    ilyesmit nem tapasztaltam. ellenben, ha noob game-ben nem olyan buildot használok, amit vérpistike látott vmelyik dotás honlapon, hát azonnal kapom a kockokat, meg a vérnobbfaszkalapkat.
  • magus
    #247
    hozzáteszem, a pro gamekat én azért kerülöm, mert ha néha hibázom, mindenki hibázik, akkor rögtön kiszakad belőlük a pöcs nerd, és nekedugranak, omg noob, ez prozor játék, omg noob. ez még rosszabb mintha vki simán kezdő lenne
  • degenerator
    #246
    ma hajnalban, mivel nem volt más a kanin, beléptem egy pro game-be.mondogatták, hogy biztos é, meg hogy nem lesz e erős, mondom, fél négykor nem találok máshol játékot, menjen.

    igazából annyival jobban nem nyomták, max annyiban tűnt fel, hogy prok között vagyok, hogy senki nem anyázott, nem volt leave, és denyztek rendesen. végülis 3. lettem 8/2/11 lett a statom. ami azért nem rossz, tekintve, hogy eddig csak noobban nyomtam. lehet, váltani kéne:)
  • Terensz
    #245
    Ja, minden hőst agyon lehet csapni. 5v1-ben kb 11-12 pwn után a gép pl. azt játssza, hogy 5-en jönnek be a bázisomra. És ekkora túlerővel simán szétcsapnak. (2-vel még bírnék). De nem adom fel :-) 5v1 rulz!!4
  • magus
    #244
    amúgy jah, nincs olyan hős amit ne lehetne megölni, bár nagyon lategameban skeleton king, abaddon odatartozik sztem.
  • magus
    #243
    ja ez nekem is eszembe jutott, hogy a manaburn szopás, de akkoris ott van neki az, hogy már az elején is van lifestealje, utána meg csak egyre erősödik, critel, az idő neki játszik azzal, hogy str-es, veszel neki assaultot, és már nem olyan gyenge mana nélkül sem
  • degenerator
    #242
    ma csak halado gamekbe toltam, végre nem volt leave, se anyázás
  • Zomil
    #241
    áhá köszi szépen akkor ezért szidtak mikor nem irtam miss-t :D
  • Muki100
    #240
    Kapsz valami jó kis manaburnos ellent, vagy olyat akinek lehet mantát tenni és mindjárt másképp látod majd. Dehát azért jó ez a játék mert minden jó valami ellen de mindenkinek megvan az ellenszere is.
  • magus
    #239
    de ez most felbaszott, sosem játszhatom végig ezt a hőst, még sosem vesztettem vele, lvl 16 körül már vége is, annyira könnyű játszani vele, és annyira erős.
  • Lammer
    #238
    ezert kell velunk jatszani :D mi siman csak lecsiterezunk oszt kesz :D de nincs komoly hari :D
  • magus
    #237
    na most rúgtak ki egy játékból : / kis köcsög francia kölök

    skeleton king, hagytak elfejlődni, zeus nagy nehezen lenukolta a hp-mat, aztán felkeltem és kinyírtam. Aztán a host, aki Balanaar volt, annyira balfasz volt, hogy meghalt egy nagy csatában ÉJJEL és én meg csináltam egy triple killt, ezért míg ők lvl 10-13 voltak én 18, s hát kirugott. már nem először fordul elő : /
  • Nuki
    #236
    Jó legtöbbször ketten játszunk, és én látom hogy ő a tornyát üti, akkor a gép elindul... ez valszeg csak AI ellen működik ez a beírás (mert ott ugye egyszerü működési mechanizmus, ütsz tornyot, ő elindul... legtöbbször)

    Komolyba másik játékosok ellen még csak úgy játszottam, hogy élőben ott voltunk egy légtérben mindannyian, és úgy kellett stratégiázgatni.
  • magus
    #235
    jah, mentette már meg az életem ez

    bár a legidegesítőbb riki ellen az 1v1. igazából lvl6-ig akárki leüti, de benyomja a füstöt és már nem tudsz mit kezdeni ellene, megölni nem tud, csak idegesít, lvl 6 után meg legutóbb egy ideig írogattam, hogy miss-re-miss-re-miss-re-miss-re aztán meguntam -.-