1613



Meltan nepszeru DOTA Allstars avagy Defense of the Ancients
  • ToCsEk
    #1573
    Hali, tudna valaki működő hotkeyt adni/linkelni?
  • W726
    #1572
    azért mert nem tartottam volna bstől, ha meglett volna a rendes 5v5, és a nyomorúlt nem okoskodik, nem sir az ffért, meg nem csizma + voidstone + bottle comboval feedeli félájúltra bst :) na mind1, már nem ugyan olyan a hangulat, már túltettem rajta magam, meg kell szokni, hogy sok ilyen kis túrósfaszú van a bneten :) UI.: bs nem volt az a hű de nagy szám véleményem szerint.. jah és engem nem az zavart, hogy tápolt storm, hanem ne gyerekeskedjen, tanuljon meg veszteni, nem tönkrevágni mások játékát is, ha már a sajátját elbaszta, és leaveljen.. mig ezt leirtam, megint felment a pumpa egy pöppet :D na kössz azé a kivizsgálást, hiányolom az "igazad van teljes mértékben" üzeneteket :D pápá
  • Nuki
    #1571
    ha ennyire idegesít, hogy etet miért nem szálltok rá bs-re, hogy nehogy elimbuljon?
  • qetuol
    #1570
    bs nagyon pro volt, nem storm feedelte. storm nem jáccot rosszul, am nemtom hol tolod, de a legtöbb botnál a host bárkit kickelhet
  • W726
    #1569
    FREE TO LEAVE-et vissza, elegem a hülyegyerekekből, hogy féltve a nyomorúlt akkountját, a jóistenért sem lépne már ki. előbb miden feltápolja bloodseekert stormjával, aztán 18-23 statnál ő elmegy afkra, aztán a kút mellől pofázik, hogy MI milyen núbok vagyunk 4v5ben szétápolt bs-e ellen, de farmolni azért kijár a köcsög, nehogy legyen egykis péz... felment a pumpa nagyon
    ezt ki kellett adni magamból hogy fórumra kiirom, meg megföltöm a senkiházit, ajánlom mindenkinek, jobb mint lenyelni a békát, de ha választhatnék, szivesen szétverném inkább a kis hülyegyerek fejét, na itt a link: http://addat.hu/7222bfb2/postednoob1212.w3g.html szolgáltassatok igazságot please!!!! UI.: thrallal toltam
  • balvin
    #1568
    Garena most melyik patch-csel működik?
  • balvin
    #1567
    sikerült überelnie a magnusos+liches jelenettel:D:D
  • F1re
    #1566
    imádomezt a videot
  • F1re
    #1565
    -unstuck
  • balvin
    #1564
    video
    a 6:30-kor lévő akció végén leestem a székről:D
    ha abaddonnak nincs tpje akkor az egy nehéz helyzet:D
  • Sephi
    #1563
    Koszonom!
  • qetuol
    #1562
    www.playdota.com >> heroes >> guides
  • Sephi
    #1561
    Sziasztok!

    Valaki el tudna nekem arulni hol talalok az interneten egy olyan oldalt, mely megmondja nekem, hogy az adott hosnek mit erdemes osszerakni?

    koszi
  • F1re
    #1560
    kis bemutató hozzááájaa44
  • F1re
    #1559
    Az intes hőssel meg szinte nem lehet Nem ellászhitelni a fregeket
  • F1re
    #1558
    mint 2 uj ge.i imba.... de agyfaxt kaptam már szét verem minnyár egész szobámat :D az a night.... qrva imba de ÉN olyan balfa.z voltam vele egész este h esküszöm agyvérzést kapok minnyá :D
  • qetuol
    #1557
    kijött a 6.65 :O
  • Nuki
    #1556
    humorosban volt, csak a ti kedvetekért:
    Hello Ctulhu! (vagy mi)
  • qetuol
    #1555
    én ghost++-t használok eurobattlen
  • F1re
    #1554
    vmeik kötök ért a Ghost one hoz v garena host bot-hoz ?
  • qetuol
    #1553
    ez jó :D
  • qetuol
    #1552
    fail
  • qetuol
    #1551
    Jön a Nightcrawler!

    [flash]http://www.youtube.com/v/5mv5N2ZgqW4&hl=en_US&fs=1&[flash]
  • Terensz
    #1550
    Jaj, jön a kéLYosznáLYt!!!444
    Szaladj gyorsan előle!!!4444!!!44444NEGZ

  • F1re
    #1549
    ez a razor telleg qrva imba lett a nyuuu verzsönökbe
  • Nuki
    #1548
    utólag is boldog szülinapot^^
  • F1re
    #1547
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD:D

    am télleg hbd
  • Lammer
    #1546
    EZ NAGYON KESYYYYYYYYYYYYYYYY :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDddddddddddddddddddddddd

    KOSZI!

    es ne vigyorogj bazze mellettem fel meterre, hanem inkabb hozd ide a hutobol a bort! :D
  • Terensz
    #1545
    HEPPIBÖRSZDÉJ LÁMI!!!!4!!!444444NÉGY
  • qetuol
    #1544
    ezt hol olvastad? a blogjában ezt írja:

    "I have some really awesome news I'd like to share with you guys. I am now leading a team at Valve! I finally have all the resources needed to do some very exciting stuff that you guys will love. I look forward to revealing more specific details when the time is right.

    My goal and top priority in the future is to solve the surrounding issues that affect the DotA experience in order to allow it to reach new heights. Addressing these issues will enable us to further enjoy aspects of DotA such as the gameplay, mechanics, and in-game feel that currently work well and ought to be maintained. As I've said many times in the past and especially after today's developments, I am very excited about DotA's future!


    ebből melyik sor az, h otthagyta?

    With regards to the 6.64 patch, the focus will be primarily on more balance improvements. It is moving along very smoothly and I expect to have it ready soon. Once those refinements are done, I'll be working on some fun new content such as heroes or remakes for the 6.65 version. If there are specific things, big or small, you want me to consider for patches that follow, let me know."
  • Muki100
    #1543
    nem hagyta ott és nem is tervezi egyelőre...írta hogy jön a 6.64
  • ToCsEk
    #1542
    estét, olvasgattam hogy icefrog otthagyta a dotát, akkor most ki csinálja hozzá a frissitéseket? Szerintetek milyen lesz az új valve dota amin dolgozik? És mikor lesz belőle valami is?
  • F1re
    #1541
    uj verzsönbe tök szar lett sztem a taraszk
  • Terensz
    #1540
    Ez egy nagyon rossz build Vipernek. Az ellenfelek állandóan elszaladnak előle

    Mit is mondhatnék még? Hajrá Maepo!!4

  • Lammer
    #1539
    omg! most nezem a 6.63as vórcsiiifet(cséndzslog)! kezd taposodni! mi meg a 6.59el toltuk ezt az oltast... :O
  • Lammer
    #1538
    nyah... nem vagyok a nagy kaszterek hive, de moZSt kicsit raereztem a vórcsíííf izere ^^ TereMsz Raigorral volt... es amikor kozepre jott neha a táLYmi is, akkor meg is jegyeztuk, hogy szar a baMda, mert nincs is sztáMMer egy sem :DDDDDASDADAD
    őőő, akkor szamoglassunk csak??,,, jo tájMinggal hany masodpercig benulat az ember fia(lanya)??? ^^ (foleg, hogy rájgornak mindig vesz TereMsz ginszót)

    gigapwn volt, elveztem! :]
  • Muki100
    #1537
    Debuffol de nem lassít.
  • F1re
    #1536
    ha benyomod a 4. skilled akkor is hat rajtad a purge ?
  • Terensz
    #1535
    "Gondoltam üveg alap hogy van kutyánál" - Hát az enyémnél bizony nincs, mert minek. Basiliussal és egy pakli tangóval szoktam útnak indulni.

    "A radi meg rohadt erős, egyedül a relic ára (3800) tartja vissza a hősök többségét" - Pl. engem.
    Azt pedig végképp pofátlanságnak tartom, hogy az egyik leggyengébb dps tárgy alapanyaga a legdrágább a játékban. Kb. megunom az életemet, mire összejön 3800 pénz. Nem így a battlefury! Sokkal hatékonyabb eszköz farmoláshoz, a tömegbe belecsapva pedig csúnyán megérzi az ellen a cleave hatását. És az alkatrészek árai sem olyan pofátlanok, mint amilyen a relicnek. Ebben a buildben viszont nem látom különösebb helyét egyiknek sem, speciális esetben a battlefury-t tudom elképzelni, de akkor már gáz van.

    Mégegyszer: az alap build így szól:
    - boots of speed
    - vladimirs
    - lvl3 necro
    - mekansm
    Tehát még két inventory slot van, plusz kb 8-10 perc hátra a meccsből.

    Így ha van elég idő + pénz: a csukából csinálok phase boots-ot, vagy travelt, amelyiket a helyzet megkívánja.

    Továbbá: a maradék két hely valamelyikére érdemesnek tartok egyet ezek közül, kb ebben a sorrendben:
    - Lothar's Edge (Olyannyira jó neki ebbe a buildbe, hogy talán az esetek 80%-ában ezt raknám ki az 5.slotba.)
    - Blade mail (sünmél... Naga siren, maepo, bloodseeker, drow ranger, és egyéb nyavalyások ellen)
    - Black king bar (ha rosszul jönnek össze a dolgok, de akkor már vennék mellé egy battlefury-t. Így jók, ketten együtt)
    - Desolator
    - Guinsoo, esetleg Eul's, ha nincs support hero.
    - Assault cuirass (de csak akkor, ha már van desom, és mondjuk team clash után nem tudok hirtelen mire költeni hatezer egynéhányszáz pénzt...)
    - Dagon. Ugye alkalomadtán pár mp alatt végezni kell egy heroval, hogy még egy másik is beleférjen a 16 mp-es ultiba. Ezt a helyzetet segít megoldani régi barátunk. (Extrém-ritka esetben tudom elképzelni, mondjuk ha funol mindenki, és nem akarsz kimaradni te sem.)

    Nagyon ritkán el tudom képzelni, hogy nagy a baj, és kell egy tarack. Ez ritka eset, mert ha csúnyán elszalad a paci az ellenfélnél egy dps heroval, és pl felbukkan egy agyonfeedelt drow ranger 2 db divine répával, akkor az neked mindegy, hogy 2700 vagy 3600 hp-d van. Ezesetben jobb a cuirass, illetve ilyen helyzetben kell mindent eladni, venni annyi tangót, amennyit csak lehet, és az ellen bázisa előtt gőzerővel neki kell állni fát zabálni. (Ha neki joga van hülyét csinálni belőled 2 répával, neked is jogod van mégnagyobbat csinálni őbelőle.)

    "ha az ellenségnél is van egy jól eltápolt hős" - a build lényege a gyors befejezés, hogy ne legyenek eltápolt hősök.

    "reliced ha már megvan az viszont elég kellemetlen lehet az ellenfélnek." - Deso összesen 600 pénzzel több, és az a tárgy az igazán kellemetlen. De ez a build elsősorban nem a killek számában akar kellemetlenséget okozni, így a deso marad későbbre, esetleg kimarad a meccsből.
  • Muki100
    #1534
    Gondoltam üveg alap hogy van kutyánál, akkor van elég manája mindig.
    A radi meg rohadt erős, egyedül a relic ára (3800) tartja vissza a hősök többségét, hogy arra alapozzon. De pl. kutya pont nagyon jól tud erdőzni és neki könnyen összejön.
    A 3-as nekrokönyv és a radi közt összesen csak 200 gold a különbség viszont. Amíg nincs meg a 3-as szint addig meg nem olyan erősek, a reliced ha már megvan az viszont elég kellemetlen lehet az ellenfélnek.
    Egyszer ki fogom próbálni ezzel a builddel, mert sose gondoltam volna hogy ilyen cuccokat rakjak neki, de szerintem ha az ellenségnél is van egy jól eltápolt hős akkor nem nagyon tudja így megfogni, az omgwtf erdős builddel meg igen.