1613



Meltan nepszeru DOTA Allstars avagy Defense of the Ancients
  • Terensz
    #1299
    Így igaz, rosszul fogalmaztam.

    "Az autoattack sebzés-felfogását növeli" helyesen így lenne "a fizikai sebzés ellenállását növeli".

    Ami konkrét tény: Dazzle poison touch varázslata pl. fizikai. Azért kell a weave (level 3) után elszámolni kb 10-ig, és akkor ráküldeni az ellenfélre.

    De szerintem az összes méreg fizikai sebzésnek minősül. (Armor csökkenti a kezdő + időről-időre sebzést is)

    A tekíz suicide-ről nem tudtam, hogy fizikai. Ez surmókság, mert legalább normálisan robbanni tudna az a szerencsétlen hero
  • Terensz
    #1300
    Amúgy akkora oltást toltunk tegnap Lámival.

    Chaos knight-tal voltam és kiraktam neki a gyorscsukát, sanyát, eul-t.

    Ms: 470 lett!!4 Magina blinkelve nem tudott előlem meglógni
  • Terensz
    #1301
    Micsoda????,, Tekíznek armorbónusz + magic resist is lejön a robbanásából? Az keciség. Csodálkoztam rajta, hogy 600 hp-s herot nem szed szét az (asszem) 1550-es suicide. Az a képesség akkor enyhén szólva értelmetlen.
  • Lammer
    #1302
    jóvanmá! ne floodolj! pogromozzal tovabb
  • Terensz
    #1303
    Jóvanmá', jóvanmá'
  • Nuki
    #1304
    Spamet programoz éppen.
  • Lammer
    #1305
    Inkabb gondolkoz(zatok) el, hogy mikor lenne jo neked(tek) a LaMpartz!44!!

    TereMsz+Én meg mar eleg sokat dumaltunk mar rola, ugzhogz tok joag leMMe, ha mar elesedne valamiag! ^^
  • Nuki
    #1306
    Megírtam privátban. SC nem is lesz? Csalódtam benned....
  • Lammer
    #1307
    dehogynem, lesz ;)
  • F1re
    #1308
    mien lanlessz ?xd lammyy
  • sanyiiiii
    #1309
    Itt megnézhetitek mi milyen sebzést okoz, bár nem a legfrisebb (február 17. a legutolsó update).
  • sanyiiiii
    #1310
    Koránt sem értelmetlen képesség, csak addig kell kihozni belőle a maximumot amíg lehet.
  • Nuki
    #1311
    Ez így van, lehet vele triple killezni a játék elején durván.
  • Lammer
    #1312
    naja! TereMsz-szel is nyomtunk egy örlikilles AGnás mappetsót! :D
  • Nuki
    #1313
    Biztos Vulture-al voltál :o
  • Terensz
    #1314
    Minimalista build-verseny!!4

    Az győz, aki a legkevesebb értékű builddel a nyertes csapatban van, min. 10 killje van, és őt kevesebbszer ölték, mint ahányszor ő ölt.

    A győztes őrizze meg a repet! Játszhatod a meccset a bneten is, min. normál comp. ellen is, lanon is, csak 5v5 legyen a meccs. Only mid nem ér. -st, -ne, -em, -ap, -ar, -sd: ér. Cheat: természetesen nem ér :-)
  • Lammer
    #1315
    jo! akkor nyerni fognak a targyfuggetlen herok! gg -.-

    jaheZS ellopod az 5letemet, te kis snecie!
  • Terensz
    #1316
    Nem loBtaN el :-)
    Hát ja, azok győznek, az tuti :-) Mondjuk a techiesnek, lunának, laMcernek, Lászlónak tényleg semmi esélye :-D
  • Nuki
    #1317
    YOU ARE THE PHANTOM! KILL THEM ALL!!4
  • F1re
    #1318
    eddig a legjobb statom 18/7/7 es en voltam az 1.
  • Lammer
    #1319
    gagyibuild :p
  • F1re
    #1320
    mitajanlasz ?
  • Terensz
    #1321
    Barátszobának 2 hp-szívás?,,,, Vattafak...
    treads + vlagyimir + S'N'Y + 2 hyper + tarack
    vagy:
    Boots of travel + 2 tarack + armlet + hyper
    vagy:
    treads + S'N'Y + 2 tarack + armlet + hyper/assault

    Sok hp, nagy sebesség, nagy attack speed.

    Fun build 1:
    boots of travel + S'N'Y + Eul's + vlagyimirs + tarack + armlet
    Fun build 2:
    boots of travel + manta + 2 tarack + hyper + assault
  • Nuki
    #1322
    igen ez arra készült szerintem is :P
  • F1re
    #1323
    joh en nem regota jatszom nekem mar ez is menő
    #1321
    köszi :)
  • Nuki
    #1324
    Akkor viszont ez is jó eredmény.
  • Terensz
    #1325
    Minimalista builddel senki nem nevez?

    Nekem már van egy repem, 4150-es builddel. 29 kill, 8 die.
  • Nuki
    #1326
    Vizsgaidőszak van, esélytelen. Majd utána.
  • Kokler69
    #1327
    nem akarok köcsög lenni de tényleg szar build, vladimir's offering+helm of a dominator? minek?:D kidobtál 1800goldot az ablakon, nem adódik össze a lifesteal:\ ráadásul nem látok Sange and Yasha-t ami alap neki
  • degenerator
    #1328
    14:3:13 és volt még 8213 gold

  • sanyiiiii
    #1329
    Vladi (lifesteal aura) és dominator (lifesteal mint orb effect) összeadódik.
  • Terensz
    #1330
    Összeadódik a 2 lifesteal, de nem azért rossz build.

    Alap, hogy használd ki minden hero erősségét, és olyan tárgyakat válassz, ami erősíti a herodat. Barátszobának pl. szerintem a lifesteal nem is annyira kell. (Nemhogy 2, egy sem igazán) Vegyél neki heartot, regen a legtöbbször >> lifesteal.
    Amúgy Barathrum úgy öl, hogy sokszor bejön neki a greater bash, meg ugye az ultijához eleve mellékel egy greater bash-t, a sebzésen felül. Nos, sem a greater bash bónusz-sebzéséből, sem az ulti sebzéséből (a charge of darknessről meg ugye ne is beszéljünk) nem kap lifestealt. Ergo, talán maradjunk a regennél.

    S'N'Y egy elég rossz tárgy, csak olyan heronak érdemes kirakni (5500 körüli pénzért), aki tányleg profitál belőle. Magam részéről Barátszobát tartom erre a legalkalmasabbnak, mert ő bónusz sebzést kap érte azon felül, amennyit a S'N'Y sebez (kb 16-ot). Vlagyimir nem olyan jó cucc, nem stackel a devotion aurája az assaultéval, így a 2 tárgy ronda az inventoryban. Az assault viszont kell, az a -5 armor nagyon ott van sebzésben, főleg ugye Barathrum a törékeny, magányos intes herokat veszi célba.
  • Terensz
    #1331
    Ezzel a Razorral a minimalista build-versenyre nevezel?
    Ez ugye az eleve bukta lenne, mivel én fele annyiból buildeltem (kábé 2x annyi killel)

    Ott a jobb alsó sarokban dagon készülgetett?
    És hol a hp-regen?
  • Borgi
    #1332
    ráadásul minyár meghalsz vele ;*-C
  • Lammer
    #1333
    ez mi? :D
  • veszelka
    #1334
    ez akkor készült, amikor 10 creeppel bementem az ellen kútjába, és legyaktam kettőt. ezér low a hp.

    alul pedig buriza készülgetett volna, csak vége lett a játéknak.

    hp regen meg minek, van invi, meg dmg, amire észreveszi hogy megtámadtam, már halt.
  • sanyiiiii
    #1335
    Én egy szoval sem mondtam hogy jo a build, csak tajakeztotattam Koklert hogy a vladi + dominator mukodik egyutt.

    Egyébként meg szvsz a legjobb dolog amit barathrummal tehetsz hogy pickelsz helyette egy hasznosabb hőst:P

    Bár egy gyenge pubban csunyan meg lehet vele idonkent alazni a nepet, komolyabb ellenfelekkel szemben meg mindig szinte haszontalan, annak ellenére hogy rengeteget dobott rajta hogy magic immun amikor maxon fut.
  • Terensz
    #1336
    Ha bneten játszol, a lothars egy igen jó dolog, hogy tudj neutrálozni. (Botok ellen meg semmi szükség rá) De értelmét veszti, amint csapatban pusholtok. Ha meg neutrálozol, akkor meg a mjollnir tűnik túl drágának a teljesítményéhez képest. Butterfly talán hasznosabb. Meg ez a build ugye a frenzy-re épít (mjollnir + készülő buriza), úgy viszont elkelne min. 1 vanguard, hogy jobban bírd a gyűrődést. Szóval ellentmondásosnak látom ezt a buildet.

    Én revinek egy villám meccshez (ami ez is lehetett) raknék bottlét, vanguardot, treads-et (ami volt neked is), meg egy yashát (sange nélkül). A többi meg ugye attól függ, milyen messze látod a végét. Ha mindjárt vége, arra a kis időre hadd szóljon a desolator :-P
  • Terensz
    #1337
    Nem is gondolta senki, hogy jó buildnek tartod. Csak hirtelen nem akartam kihámozni, hogy kinek toljam a választ, gondoltam: így is célba talál.
  • Terensz
    #1338
    Ha már buildezünk: én is tolok fel egy (kb 1 hónapos) Profiterror fun-buildet.



    Nos, lehet belekötni, hogy ez minek, az minek, de 5-en nem bírtak meglépni előlem, tehát működik