1613



Meltan nepszeru DOTA Allstars avagy Defense of the Ancients
  • ToCsEk
    #1613
  • plshelpme
    #1612
    Megnéztem, és nemhiszem h ez okozza a crasht :/ a CPUim alapjáraton kb 51-2 fok körül vannak, a Dota ezt egy pár fokkal növeli csk, de még a 60at sem érik el.
  • plshelpme
    #1611
    Köszönöm nektek, akk ezt megpróbálom, remélem lesz annyi időm h megnézzem, és nem kapcsol ki egyből :D am a configom Amd Athlon 64 X2 5000+ 2.60 GHzm 2 GB ram meg Ati HD 3850 256 MB ha ez segít :)
  • Lammer
    #1610
    sanyiiiii-nak igaza van... a regebbi blizzard jatekok sajnos sokszor feleslegesen jaratjak a procit maxon... en javaslom, hogy egy trial everest vagy egy ingyenes SIW nevu programmal nezd meg jatek kozben a homersekletet (alt-tab ki, oszt csekk)


    az oldal aljan van a free verzio a siwbol
  • sanyiiiii
    #1609
    Normális érték attól függ milyen hardware-ed van. De azért a legtöbb cpu/vga 40-60 fok között szokott valahol működni 25 fok körüli szobahőmérsékletnél. Ha keresel egy-két leírást, tesztet az alkatrészeidről akkor képbe kerülhetsz, igényesebb oldalakon szokott információ lenni a működési hőmérsékletről, fogyasztásról is. És amúgy sem árt tudni hogy mi van a gépedben :)
  • plshelpme
    #1608
    Ahhoz еlég hülye vagyok, leszedtem SpeeFant, de tovább nemtudom mit kellene csinálnom, leírnád röviden?meg nemtudom, h mi a normális érték, stb.
  • sanyiiiii
    #1607
    Azért nézd meg a hőmérsékletet, warcraft 3 nagyon érzékeny tud lenni rá.

  • plshelpme
    #1606
    sima xp, 32 bit, 2GB rammal, az a legújabb patch fent van, és egyaránt crashel multiban és botok ellen is :/ memtestet is nyomtam, de nem talált egyetlen errort sem.
    De köszi h próbálsz segíteni :)
  • Lammer
    #1605
    oprendszer (32 v 64 bit?)? memoria mennyiseg?
    dota verzioszam stabil? meg az okozhatja, hogy esetleg valami tesztelos verzioval nyomod, vagy valami elbaltazott AI verzioval :)

    Czimboraval sikerult parszor asztalra kresseltetni a gamet, de az azert volt, mert nem volt stabil a verzio es raadas valami hackelt AI ellen nyomtuk :) (de ez a geprestart mar aggasztobb)

    (memtestet azert ratolnek a gepre igy is elso korben, en ugy szoktam, max nincs gond, de legalabb tiszta a lelkismi :)
  • plshelpme
    #1604
    Semmi más játéknál, nem csinálja, sokkal újabb gameket is simán visz probléma nélkül, szal sztem nem hardveres hiba.
  • Lammer
    #1603
    mas jateknal is csinalja ezt?

    a leirtakbol hardveres hibara gyanakszom...
    elso korben hutesi elegedetlensegre tippelek...
  • plshelpme
    #1602
    Sziasztok!van nagy problémám a Dotával, mégpedig, h miközben jatszok, néha 5 percenként, néha fél óránként, teljesen szabálytalan időközönként crashel, és restartolja az egész gépet, ha vki tudna segíteni h ez miért van, és esetleg megoldást is tud rá, azt nagyon szépen megköszönném.Nagyon sok mindent próbáltam és semmi sem jött be :/
    Remélem vki még figyeli a topikot...
  • Muki100
    #1601
    Vannak hozzá külső programok amikkel lehet variálni. Dotakeys vagy Warkeys ilyesmi a nevük.
  • Czdano
    #1600
    Rászántam magam hogy megint leszedjem ezt a játékot, a rossz emlékeim ellenére durván fél év league of legends után. Szóval az lenne a kérdésem hogy azt be lehet e állítani hogy QWER-en legyenek a spellek? Ha igen akkor hogy?
  • F1re
    #1599
    dotalicious nekem is tetszik most, de am garenan is lehet játszani rendesen csak high level room-ba kell menni
  • setuh
    #1598
    Jatszanak meg persze,garenara sztem nem erdemes menni mert kb nincs game h ne leavelnenek de dotalicious-on sokkal jobb a helyzet, en jelenleg ott szoktam jatszogatni.
  • zorovpeter
    #1597
    Szervusztok,

    Játszik még bárki is DotA-t? Én azt hiszem, hogy olyan 6.5 vagy 6.6 körül hagyhattam abba. De azt hiszem, hogy azóta jött ki a League of Legends, és már mindenki azt tolja?

    Persze felmehetnék GGC-re (Garena) vagy DL-re, de abban ugye mi a móka :)

    Szóval miújság?
  • setuh
    #1596
    Mekkora mar mikor morph el wavel tide ultibol
  • F1re
    #1595
    gecinagy
  • ToCsEk
    #1594

  • sanyiiiii
    #1593
    Azért mert azt élvezik hogy odacsalogatják a kezdőket és jól megalázzák őket ha már ahhoz nincs agyuk hogy egy gondolkodni képes, pár hónap tapasztalattal rendelkező játékos ellen érvényesülni tudjanak.
  • setuh
    #1592
    Muki neked mi a neved dotalicious-on?
  • Muki100
    #1591
    Garenán szinte csak azok vannak, és ott kevesebbet dumálnak. De inkább igyekezzél gyorsan túljutni a noobok szintjén.
  • Czdano
    #1590
    Hali! Az miért van hogy kezdo/noob/kok gamebe oltanak mint atom? Egyszer ők is elkezdték könyörgöm..ha meg nem akarnak kezdőkkel játszani akkor miért csinálnak kok gamet...van más szerver kanin kivül ahol kezdők is vannak? Ha igen akkor melyik az?
  • setuh
    #1589
    koszi ez tetszik,toltam egy gamet es nem volt leaver kanin ugye ez is ritka ^^
  • Muki100
    #1588
    http://www.dotalicious-gaming.com/index.php
  • setuh
    #1587
    koszi
    vmi jobb szervert a kaninal tudtok mondani?(elegem van h csak em-et krealnak es csak az ap telik meg rendesen)
  • qetuol
    #1586
    googlizd ki a dotahotkey -t
  • setuh
    #1585
    hali!
    tudtok egy egyszeru modjat annak h a hot key-eket kicsereljem qwer-re?
  • F1re
    #1584
    az-az :D Tuskar, óriási ge.i 1 hős tuti butítva lesz
  • qetuol
    #1583
    ja h már az újról beszélsz.. tuskar
  • qetuol
    #1582
    tidehunter?
  • F1re
    #1581
    ez a T betűs hős tuti le lesz butitva... annyira lehet vele osztani h hihetetlen :D
  • Muki100
    #1580
    Na Abdul Izmail ma a keresztényeknek kedvezett, itt a 6.70 :)
  • Muki100
    #1579
    www.kaniserver.net most a címe
  • wordsworth
    #1578
    És hogy a fenébe lehet feljutni? Ugyanis se kani loader se semmi, amit le lehetne szedni
  • Muki100
    #1577
    Megy kb. 150-300 ember szokott lenni rajta. Színvonal szokásos.
  • wordsworth
    #1576
    Halihó :)

    A Kani szerver működik valakinek? Természetesen eredeti warcrafttal :)
  • qetuol
    #1575
    lenyűgöző....
  • Fallingstar
    #1574
    Sziasztok!
    Örömmel jelenthetem be, hogy elindult a magyar DotA 2 honlap fantasztikus kinézettel, professzionális menedzsmenttel:

    http://www.dota2.hu/

    Facebook: http://www.facebook.com/pages/Dota-Hungary/152108864834273?v=wall

    Twitter: http://twitter.com/#!/dotahungary

    Wizard