5
  • Talley
    #5
    És mikor folytatják a 3. évadot? mert azt látom, hogy az évad utolsó 4 részének megvan az időpontja de mi van a 14-17ig levőkkel?
    Ami nekem amúgy nem tetszik az Avatarban az, hogy rohadt sokat kell várni mire kijönnek az új részek. Amúgy tényleg szorakoztató :D
  • tyuklepes
    #4
    Háháháááá előbb legyen letudva a Dragonball movie, oszt majd látjuk ebből mi lesz ;) (mert szerintem a DB fog akkorát hasalni ... )
  • b4dluckboy
    #3
    egyik szemem sír a másik nevet...mert könnyen lehet h meg se közelíti a rajzfilmet/nem kinézet terén nem másolatot akarok,csak úgy értem h az eredeti sorozat nagyon szórakoztató sztem./ viszont az is lehet,hogy jól sikerül. Nem tom mit értenek Miyazaki hatások alatt,de ha érdekel,/nem reklámként isten ments/ de m2ön szombat esténként Miyazaki animéket adnak...
  • Inquisitor
    #2
    Néztem nagy szemekkel, mikor vette át a fószer J. Camerontól az Avatart, de így már értem.

    Mik azok a Miyazaki hatások, mint nagy Miyazaki rajongó kérdem?
  • newtrep
    #1
    last airbender élő szereplőkkel?!am a rajzfilm egész jo asszem moss megy a 3.évad az USA-ban .kiváncsi vok mit hozz ki ebböl Shyamalan úr