8
  • AntiHero
    #8
    Sztem nagyon is jó sorozat a maga műfajába. Folytatást!
  • Quantumleap
    #7
    Én tegnap néztem meg a 11. részt. Eddig kissé laposnak találtam, de annak vége megdobta az érdeklődésemet.
  • NLZ
    #6
    Nekem tetszett a sorozat, mondjon bárki bármit. Kiváncsi vagyok, hogy a sztorit hogyan fogják tovább vinni. Csak kiváncsi vagyok, hogy akarják befejezni a 3. évadot. Egy 4. évad eléggé rétestészta lenne, hacsak ki nem találnak megint vmi nagy csavart. Pl az első végén nem gondoltam, hogy ez lesz a második vége, de most már kezd a sztori kifogyni a lehetőségekből.
  • Sance231
    #5
    Leírtad minden problémámat a sorozattal kapcsolatban (biztos van még, mert tényleg "atom"rossz, de most nem jut több eszembe). Inkább nézzetek BSG-t, srácok, az még jó is.
  • Raziel Anarki
    #4
    hát én végigszenvedtem magam az össz részen, és télleg nem értem mitől vannak úgy oda meg vissza a fanok
    drámának túl sekélyes és kiszámítható, összeesküvésnek túl tipikus, az atomháború meg csak háttér...
  • Csibe001
    #3
    Nem volt még elégszer elmondva, hogy kb a 12. résztől indul be...s a második évad, le a kalappal, remélem lesz folytatás.
  • Juszufka
    #2
    Szerintem is pocsék sorozat. Kb az első 9 részét tudtam megnézni, aztán feladtam, hogy valaha is izgalmas lesz.

    Aki nem ismerné, arról szól a kerettörténet, hogy egy kis városkából észreveszik, hogy a távolban atombomba robban, majd a városnak megszakad a kapcsolata a külvilággal. Na, ebből a hatalmas lehetőségeket rejtő alaptörténetből az valósul meg, hogy van az elején egy jelenet, ahol az emberek sírnak a rokonok halála miatt. Utána meg posztnukleáris Barátokközt Magdi nénivel meg Tildával röhejesen kicsinyes problémákkal a főszerepben.
  • Riddick
    #1
    Jó ötlet,szerintem nagyon jo film! Nem értem ,hogy a sok diló amcsit miért nem érdekli??!! Folytassák csak!!!!