58
  • Tinman #18
    "És még eredetiben kell megvenni a játékot"

    Fúúúú de szar lehet
  • Balumann
    #17
    Jaj maradjatok már ezzel, hogy játszani csak konzolon érdemes. Most nagyon menő a konzol, arra éri meg játékot csinálni, de a PC fejlődik tovább, és már most PC-re vannak jobb grafikáju játékok is mint konzolon. Bonyolultabb PC-t használni, meg előfordul h optimalizálatlan, állítgatni kell, dehát... drágább, de sokkal több mindent lehet rajta csinálni. Ugyan úgy rálehet kötni gamepadot, ha jól tudom már WII controlert is, meg bármit.

    És még eredetiben kell megvenni a játékot, nem lehet flashelni ha netezni szeretne valaki... játékok is drágábbak.

    Jó aki nem olyan sokat játszik, és csak játszik, annak lehet jobban megéri egy konzol. De ne írkáljatok már olyan hülyeségeket, hogy nem éri meg PC-n játszani, meg ilyeneket.
  • csuszi
    #16
    majd légyszi szervezz már le egy wart 2perc alatt codban1;2;4 ben vagy uo-ban, vagy csben (bár rühellem), wowozzál konzolon (ezt is rühellem de azért 9 millió az 9 millió), vagy akkor bnet? majd ha ezeket tudja egy konzol multiban akkor van esélye. addig ökörködésre jó.
  • csuszi
    #15
    jaja, biztos szarrá is multizod magad sc-ben (multi atyja) - meg sc2ben;), vagy codban...nem mindeg ytudod hogy 30000 server (nem játékos!!!!!!) van egy játékban, vagy pár száz. nem beszélve hogy a wcg (ugyan ebben emberfia nem érdekelt, de akkor is ez a top a multiban), a cb (ebben érdekelt vagyok, me rajtam kivül pár millióan;), meg esl (szintén) nincs konzolon. szal konzol = single nem vitatom, de multi bruhaaaaahhaaaa konzolon a pc mellett. én nem vagyok elvakult a single-ben pc mellett, hát a konzolosok a multiban azok-e? ;)
  • zola2000
    #14
    KB Minden játék, ami van pcre, az jön konzolra (pontosabban annyi a pc piac, hogy néhány címet portolnak konzolról, alig van kivétel) és ugyanugy van minden cucchoz multi is, potosabban én elég sokat multizok konzolon, nincs olyan pcm, ami elviszi az uj játékokat (ami van azzal netezek). Egyébként fölösleges itt ezen vitázni, a pc piac amúgy is egyre jelentéktelenebb.
  • neoG
    #13
    Tudod,ez úgy van, hogy a BMW-t is megveszik!Pedig a Suzukiba is befér a család,meg
    elvisz A-ból B-be
  • Warton
    #12
    Ott a pont.
  • Tinman #11
    Hál' az égnek! Köszönet érte!
  • csuszi
    #10
    meg aki multizik okoska. nem egészen ugyanaz a játékosmennyiség konzolon és pc-én. aki szinglizik az konzolozzon, de a szingli közelében nincs az ember elleni játéknak.
  • Szalámi
    #9
    Az NHL széria sem fejlődik PC-re már úgy 2006 óta. Ha a pénzhajhász EA képes volna az X360-as verziót átportoni PC-re nem a PS2-es verziót, akkor sokkal nagyobb bevételük lenne! Dehát a birkanép is egyre kevésbé tűri a 12k-s árcédulát és azt, hogy évről évre uyganaz a program, csak frissítik az adadbázist meg a zenelistát!
  • ScarY MAN
    #8
    de grafikailag odabassza a konzolt....
  • Palinko
    #7
    pl én meg még vagyunk pár ezren...
  • zola2000
    #6
    Egyáltalán ki az aki játszani tart pct, mikor egy gamer pc 100000 fölött van, 2-3 év múlva pluszba kell költeni rá, egy konzol ára 50-80 között van, nem kell rá költeni generációváltásig, pcre nincs is olyan exlkuív cím bejelentve, amiért megérné azon játszani, máshoz meg nem kell erős gép.
  • zola2000
    #5
    Ki nem szarja már le a pcs játékokat?
  • N1ggA
    #4
    szerintem teljesen érthető. talán nem kéne warezolni
  • Palinko
    #3
    csak nyugodtan elég fos a fifa még úgy ahogy csak nevetséges hogy mindég egy helyről lehet gólt rúgni, a pes jobb. az nhl egy nagyon gyenge valami... nba sem fejlődött nagyon csak a menü :D egy ideig érdekes de ettől lehetne sokkal jobbat látni ha nem az ea csinálná, szóval szerintem levehet mindent pc ről nem igazán sajnálnám, mivel nem láttam még kiemelkedő alkotást tőlük...
  • Akuma
    #2
    Nem kell parázni, majd jön egy EA-nál jobb kiadó és jobb minőségű game-ek lesznek, az EA meg szívhatja a fogát, hogy mekkora egy fax volt, hogy átadta a piacot...
  • Reggaester
    #1
    basszák meg