2367
  • Supa
    #1
    képek

    [Légyszives tanuld meg, hogy mi a játék igazi címe és azt írd be topiknévnek. - moderátor]
  • VRSDM
    #2
    OMG !!! :] csak ne legyen belőle " whenitsdone " játék :P
  • 5c0rp330n
    #3
    nem is néz ki rosszul
  • mod
    #4
    Az első rész nagyon jó volt.
  • LordAdam911
    #5
    jajam kvajó volt
    +fav
  • LordAdam911
    #6
    kéne banner:P

    megkérjünk 1 modit h berakja ha neked is tetszik kedves Supa?:D
  • Bucser
    #7
    Úristen... eddig tart, hogy egy hír eljusson kishazánkba?? Lassan 3 hete linkeltem a hivatalos honlapot meg a teasert síma DOW topicba.
  • VRSDM
    #8
    irigyellek.kemény vagy.
  • Bucser
    #9
    Ó ha tudnád mennyire:) egyéb konstruktív hozzászólás esetleg? vagy csak a flém mondatja?:)
  • Thanatos
    #10
    ismerhetnéd már sg-t ennyire hogy csak a flame :PPP
  • Landor
    #11
    aaa jo lesz! remélem minél hamarabb kapunk belőle egy demot!
  • Landor
    #12
    hah Thanatos, pont a héten jutott eszembe a taglineod, amikor bőszen keresgettem az amd.com on a procim hőmérsékletét :D
    Persze nem találtam meg ott, de mind1 :D
  • Vorpal
    #13
    beszóltál - megvolt - de látom Supa is ki van ütve richtig,D
  • Fenrir
    #14
    Teaser alapján eléggé komoly grafikára lehet számítani.
  • LordAdam911
    #15
    nekem az 1. részt is alig bírta a gépem :P
  • Fenrir
    #16
    Ez már optimalizálás kérdése.
  • Jagumo
    #17
    legjobb mikor jönki?
  • Fenrir
    #18
    A wikije szerint 2009 tavaszánál nem előbb.

    Bónuszkép:



    Infók a hw-ről másolva:

    Dawn of War 2 részletek!

    (HW Insider) Most már hivatalos, amit múltkori sejtelmes újságborító alapján csak sejteni lehetett de jön a Dawn of War folytatása! A játékot ismét a Relic csapata fejleszti és már 2006 szeptember óta megy stikában a kalapácsolás. Íme egy kazal ömlesztett infó, a belga PC Gameplays újságból:



    * Essence 2.0 (CoH továbbfejlesztett motorja) és Havok motort használja melyek mindketten DX10 és multicore támogatásra lettek optimalizálva
    * Látvány megközelíti a DOW intróját csak némileg visszafogottabb poligonszámban
    * CoH szintű egység AI
    * Pályatípusok között elpusztított városokon kívül sivatagok, dzsungelek, hegyi terepek illetve egyéb városok is találhatóak lesznek
    * Egyelőre csak Ork és Ürgárdistákat fedték fel mint játszható fajt de természetesen továbbiakra is számíthatunk (Tyranidákat a népnek!!!)
    * Co-op kampány az orkoknak és az űrgárdistáknak!
    * Nagyobb hangsúly az egységek és osztagok egyediségének kihangsúlyozására. Jelen állás szerint minden egységnek saját neve van valamint sok új animációt és részletet is kapnak
    * Pálya végén kapható jutalmakat is terveznek (spéci fegyverek, páncélok, ritka tárgyak)
    * Jelenlegi állás szerint 6-ra van limitálva az irányítható osztagok száma
    * Különös figyelemmel kell majd vigyázni az osztagok vezetőire
    * Több érdekes és vicces komment a különböző egységektől
    * Űrgárdisták kampányát egy űrhajóból szemléljük mely alatt a különböző célbolygókat láthatjuk, amiken színekkel megkülönböztetett nehézségi küldetéskből válalogathatunk
    * Bizonyos jutalmi felszereléseket nem lehet egyből bevetni a következő küldetésben hanem előbb elemezni kell őket az űrhajónkon
    * Dreadnought orkokat eltaposhat
    * Nem lesznek tengeri vagy légi egységek (jetpack-es egységeket leszámítva)
    * CoH-hoz hasonló dinamikusan pusztítható pályák
    * Brutálisabb kivégzések és szokásos mennyiségű vér
    * Egységekről közelharcban leváló páncéldarabkák!
    * 55 ember dolgozik jelenleg a játékon
    * Megjelenés 2009 vagy késöbb
  • LordAdam911
    #19
  • Fenrir
    #20
    Ha ezt így megcsinálják akkor meg merem kockáztatni, hogy a SC2-őt földbe fogja döngölni.
  • tigeroo
    #21
    huh durva:D szebb mint az ut:D pedig az FPS ezmeg RTS
  • Szaruman
    #22
    Szvsz a dow1 eddig jobb volt, mint az sc, mondjuk volt közöttük 5 év :D Nekem a hangulat volt az elsődleges, és a DCben nagyon eltalálták. Coop hadjárat, meg egyéb finomságok...
  • Szaruman
    #23
    dow1 eddig is*
  • Fenrir
    #24
    " * Nagyobb hangsúly az egységek és osztagok egyediségének kihangsúlyozására. Jelen állás szerint minden egységnek saját neve van valamint sok új animációt és részletet is kapnak"

    Főleg ez az ami legjobban várt dolog számomra az 1-hez képest (ha még minden karakternek neve is lenne az lenne igazán komoly). Aki olvasott könyvet a Warhammer 40k világában az tudja, hogy egy-egy rendnek mekkora veszteség 1 űrgárdista elvesztése (nem csak maga a harcos hanem a benne élő mirigyek is amiket a rendet alapítóból tenyésztették ki) ezért kicsit zavaró volt a játékban, hogy milyen könnyen esnek el az űrgárdisták és, hogy milyen könnyű őket pótolni. Ők azért nem egy birodalmi katona szintjén vannak.
  • Supa
    #25
    Tölem mehet bannernak ugyanakkor ha valaki ingert érez rá hogy házigazda legyen küldjön priv.üzit(külföldre utazom és nem tudom lesz-e PC a közelemben,szivesen átadnám a házigazda szerepet valakinek)
  • Fenrir
    #26
    Ha nincs egyéb jelentkező akkor én átvenném :)

    Persze csak akkor ha másnak ez nem probléma.
  • ldavid
    #27
    nincs mit átvenni, eleve nem is lehet még senki, mert legalább 500 hozzászólásnak kell lennie a témában
  • Fenrir
    #28
    Senki sem fog szólni emiatt, vettem már át témát ennyi hsz-szel simán.
  • Szaruman
    #29
    Kicsit flameljünk, és meglesz az 500 hsz ;)
  • Fenrir
    #30
    Keresgéltem előbb, de nincsen újabb infó róla.

    Hivatalos oldal
  • Supa
    #31
    Elsö részt is szerettem,sztem ez sem fog csalódást okozni.Én elöször azon lepödtem meg hogy"lépegetöt"(sry nem emlékszem már mi a neve a játékban)ugy gyártod mintha futószalagról jönne...(Könyv alapján ezek több ezer éves szerkezetek amibe a legnagyobb ürgárdisták lelkeit"plántálják"bele,hogy még holtukban is a rendet szolgálják.Régebben hallottam hireket WH40K mmorol is,erröl tud valaki infót?
  • VRSDM
    #32
    van aki innen festegeti is őket? (mintén) vagy csak gépen szeretitek?
  • LordAdam911
    #33
    gépen
    ték
  • BEAST #34
  • LordAdam911
    #35
    a 2. szó az csak mellékesen-.-
  • Szaruman
    #36
    Én gondoltam már rá, h festegessek, de ugye kéne 1 társaság is, akikkel lehet játszani.
  • Fenrir
    #37
    Nem is a festegetés a nagy dolog hanem összeállítani egy ütőképes sereget, nah az nem kevés idő és pénz :)
  • degenerator
    #38
    a király trónjáról mondanátok valami információt?
  • degenerator
    #39
    elég brutálisnak tűnik, hogy csomó embert levágnak, hogy egy vén fasz életben maradhasson.
  • Fenrir
    #40
    Ez azért nem teljesen így van.

    "Az Emberiség Birodalma (Imperium) egy galaktikus birodalom, mely több millió csillagrendszert tartalmaz. A központja a Szent Terra (röviden Terra vagy Föld) a valódi Föld. Innen irányítja az Istencsászár a birodalmat és bocsátja ki az Astronomicant, egy masszív pszichikai jelzőfényt, melynek segítségével irányítják a navigátorok a hipertérben a hajókat, lehetővé téve a fénysebességnél gyorsabb utazást. A birodalom számtalan trillió polgára az emberiség uralkodója, védője és apjaként imádkozik a 10 000 éve arany trónprotézisbe zárt Császárhoz. Ő valaha élő ember volt, de a Hórusz eretnekségként nevezett galaktikus polgárháborúban olyan komoly sérüléseket szenvedett, hogy teste és lelke trónprotézisien kívül nem tud létezni - életben tartására és az Astronomican kibocsátásra számtalan embert kell feláldozni napról napra. A halhatatlannak tűnő életét az emberiség szolgálatára áldozta fel."