17
  • Kagemusha
    #17
    ...az ajándékot sem te vetted, mégis a tiéd, miután megkaptad!
  • Adenoma
    #16
    érdekes lehet, ha véletlenül emberi vagy állati ürülékbe kerül a promóciós cd-jük, de mivel kidobni nem lehet, hozatsz egy markolót, és 1 markolókanyálnyi fekáliával egyetemben visszaküldöd nekik. komolyan mondom, ezektől el kéne venni a levegőt olyan 10 percre.
  • narumon
    #15
    De a promo cdt nem vetted meg hiszen ugye elméletileg nem lehet kapni.
  • Frosty01
    #14
  • palm pilot
    #13
  • Yoshimitsu
    #12
    Érdekes. Akkor bontsuk ketté. Van a szaros lemezen egy ócska szám. Ami a Music Nemtudommi tulajdona. De a lemezt meg mondjuk megvettem. Akkor én miért fizettem? A jogért hogy meghallgassam. Na meg a műanyag lemezért amin van. Szóval max arra kérhetnek hogy töröljem le a lemezemről a zenéjüket ha meguntam. Különben meg az anyjuk véreres pi..áját. Vásárolják vissza a lemezeket pénzért és akkor rendben is van.

    Különben jó hülyék, pont a mai világban amikor mindenki sír, hogy illegálisan tölti le a fél világ a zenétől a filmekig mindent. Szerintök nem ezt támogatják az ilyenekkel?

    Mert egy normális ember ehhez úgy áll, hogy: "kifizettem és még nem is az enyém? Mamádat akkor. Inkább ki se fizetem, letöltöm. És be lehet k....ni. :)"

  • Ferrer
    #11
    Ebben igazuk van a kiadóknak.
  • nickwearby
    #10
    Nem gondotam ám komolyan

    De a te verziód jó ötlet
  • who am I 7
    #9
    Mármint a kiadókat... és a dagattkocafejűzsíros kisebbségi komplexusokkal küzdő vezetőket meg managgereket
  • Scroll
    #8
    Azért nem kellene midjárt a környezetet is szennyezni! Elég lenne, csak összezúzni őke! :)
  • nickwearby
    #7
    Szervezzünk promo Cd- égetést!

    Akinek van ilyen és nem akarja megtartani vagy eladni, de tiltakozna az ilyen hajmeresztő ötletek ellen,
    az bedobhatná egy összejövetelen a tűzbe.

    Vajon ehhez mit szólnának?

  • Wittgen
    #6
    Én benne vagyok ebben, főleg ha beleveszik a szerződésekbe, hogy a kiadó köteles visszavásárolni a megunt cuccaimat. Nehogy már én őrizgessem, ha már nem kell. Ennyi erőből ne adhassunk el semmit és ne dobhassunk ki semmit?

    Idióták ezek a kiadók.
  • turul16
    #5
    Ne adjanak promos CD akor.
    Es ne utolag mondjak meg, hogy nem lehet tovabb adni. Erol szerzodest kelett volna irniuk azokkal, akikhez eljutatak az anyagot. SZVSZ
  • nylchq
    #4
    Hát ez lol. Még hogy kidobni sem lehet :) Ezután mi jöhet még? A nagy áruházak beperelnek, mert eltüzeltem a tavaszi katalógusukat? :D
  • ThuG4LifE
    #3
    Ha tudnák, hogy egyes promo cd-k mennyibe kerülnek ... :D
  • emile zola
    #2
    Hát ehhez már tényleg vastag pofa kell...
  • Kagemusha
    #1
    Orulet! A kiadok ehsege hatartalan! Csak akadna torkukon a mostani per!