916
XBOX 360 Hardverrel kapcsolatos témakörök
  • janihunk
    #876
    Vinyó kell hozzá mindenképpen és a legújabb dash sem árt. Ha ezek megvannak és nem megy akkor pasz.
  • Napster70
    #875
    hello kérdésem lenne kinek van XFPS 3.0 sniper aki hazsnálja és mondjuk pest megyébe lakik mert nagyon érdekelne hogy működik milyen és kiszeretném próbálni tudom idegen ember meg minden de még is hátha van aki ezt megengedi:D üdv napster
  • Attis38
    #874
    Sziasztok!Kis segítség kellene: nem eredeti Xbox Classic stuffot hogyan tudok futtatni flash-elt X360-on?Update-t kér a gép,de mivel bannolt a masina,így a Live nem sanszos.és nem J-TAG-elt a konzol,ez számít?
  • moh4
    #873
    Hali mindenki nem tudom mi lehet a baj de majdnem minden régi lemezemre azt irja ki a gép hogy unreadeble disc,Most a drivom mehetett szarrá vagy az ap25 tett be a gépemnek
  • janihunk
    #872
    9199-es dash kell hozzá és minimum 8GB-os pendrive. Azt meg kell formázni a boxon ott ahol a játékok mentései vannak kiírja hogy van egy új eszköz megformázod és már jó is.
  • Slayerboy
    #871
    Azt hogy éred el, hogy a pendrivera telepítse a játékot? :o Nekem mindig kiírja, hogy csatlakoztassak HDD-t... :o
  • tonyr #870
    csak xbox 360as controllert lehet csatlakoztatni vagy mást is ? pl logitech ?
  • kidboy
    #869
    sziasztok. Meg tudnátok nekem mondani, hogy milyen kormányokat lehet xbox360 géphez használni csak az alap MS kormányt vagy mást is ??? köszönöm
  • Mr Manson
    #868
    thx
  • Renjike
    #867
    Elnézést az elöbbiért.
  • Renjike
    #866
    http://www.konzolstudio.hu/index.php?action=1&product_akt_pt_id=5125
  • Mr Manson
    #865
    250GB HDD-t keresek slim géphez, de sehol nem találok!
    Ötlet?
  • janihunk
    #864
    Akkor meg VGA kábel olyan tv-t vegyél amin van olyan bemenet (szinte minden van) Az a lényeg ha nem eredetit veszel aranyozott legyen a csatlakozó. Nekem is az van tökéletes.
  • Psx2
    #863
    Helo!
    Viszont annyi van hogy nekem régi x-em van,régi kimenettel=A/V Tehát a HDMI ugrott:S:S
    Köszi!
  • KILLER2
    #862
    Szerintem tök mindegy milyen csak tudjon legalább egy 1280xkárhányas felbontást. Én 1280x1024ben toltam először egy 20"as LCD monitoron. Az XBOX a játékokat eleve 720p-ben rendereli, azt már csak felskálázza, ha nagyobb a TV. Szóval kell egy TV szép képpel HD legalább 720p felbontással és onnantól szerintem már nem lesz gond. Ha HDMI-vel kötöd a TVre az Xet akkor szerintem még szebb lesz.
  • Psx2
    #861
    Helo!Egy olyan kérdésem lenne még,hogy xbox 360-hoz milyen nagy felbontású tv-ét ajánlotok?Plazma legyen vagy LCD?Panasonic vagy milyen?
    Thx!!
  • janihunk
    #860
    Jah cserélj elemet.
  • Psx2
    #859
    Helo!

    Egy olyan kérdésem lenne hogy miért van az,hogy mikor játszok az x-el akkor a kontrollerem játék közbe elkzedi keresni az a kontroller az xbox-ot,ugy mint mikor először csatlakoztattam a kontrollert a géphez.2 joyom van mind a kettőnél csinálja egyiknél volt már hogy kikapcsolt.Elem lemerülhetett?De az egyikbe duracell van és full új alig használt.
    Köszi a segítséget!
  • Shaki20
    #858
    Megint én!:)Mit jelent az, hogy Dashboard?És a Mod?Ezeket kéri a regisztrálásnál de nem tudom, hogy mit jelentenek:S
  • Shaki20
    #857
    Aha.Oké.Köszönöm szépen a válaszaidat!:)
  • janihunk
    #856
    Lehet játszani HDD nélkül lemeztőr. Csak anyi hogy úgy kicsit tovább tölt meg hangosabb a gép más különbség nincs. A flasht meg ajánlom hogy ne kezdj hozzá. Ez nem egy pc- erre nincs progi ehhez szét kell kapni a gépet a meghajtót pc-re kötni kiolvasni a kulcsot átírni.... bonyolult. Szerintem vidd el szakihoz. Ajánlom az xboxklub oldalt googlen keress rá regizz fel aztán a flashelés topikba írd be hogy mit szeretnél, tuti lesz aki közel lakik hozzád és olcsón megcsinálja normálisan. Ha Live nem érdekel tehát nem akarsz a multizásért fizetni akkor ixtreme 1.61NS ha érdekel akkor LT 1.1.
  • Shaki20
    #855
    Köszi a válaszod.Ha az Arcade Xbox 360 megveszem akkor azzal elvileg egyből játszhatnék is és nem is kellene hozzá HDD-t venni:D?Ez a "Flash 1.61NS" ez egy program,amit telepíteni kell vagy külön "szakemberhez" kell vinni a konzolt,aki telepíti rá?
  • janihunk
    #854
    Először is nem HD hanem HDD-t majdnem azt hitem TV-ről beszélsz xd. Ha másolt game kell akkor igen Flash 1.61NS amit ajánlok ezzel nem lehet neten gamelni de cserébe visz mindent normálisa. Egyelőre ennyi xd
  • Shaki20
    #853
    Sziasztok!

    Én még új vagyok az Xbox-ozás terén,ezért a tanácsotokat illetve a válaszotokat kérem.Ha az Arcade Xbox 360 megveszem akkor azzal elvileg egyből játszhatnék is és nem is kellene hozzá HD-t venni?Azért kérdezem,mert van olyan,amihez 20GB HD jár.Az Xbox-okat is flashelni kell, hogy a másolt játékokkal is lehessen játszani?Egyenlőre ennyi:)
  • KILLER2
    #852
    Tudom.
  • janihunk
    #851
    Mer ott ahol te mondod ott is 1500 a kiszállítás:D
  • KILLER2
    #850
    Itt nem számít, hogy hol laksz, mert ezeknek egyáltalán nincs üzletük. Rendes boltban meg pofátlanul drágák a DL lemezek.
  • janihunk
    #849
    Nah jah ez az ha nem lenne az az 1500 szállítás még egy 25ös pakkot tudnék venni kis pénz hozzáadásával. De hát vidéki ember így járt.
  • KILLER2
    #848
    Nem rossz, de kb ugyanazok az árak és a szállítás is. Most azt néztem, hogy honnan tudok úgy venni, hogy én vegyem át, mert a futár pont annyiba kerül, mint egy 10es henger lemez.
  • janihunk
    #847
    Én innen szoktam rendelni.
  • KILLER2
    #846
    Az xxldvd.eu-n 149 Ft/db 10es hengerben.
  • magzimilian
    #845
    helo, 4-5 percenként lefagy a kb 2 éves konzolom, tegnap kezdte, semmi hibaüzenetet nem ír ki, csak megáll a kép / elfeketedik (nem villog a 3 piros led) mi lehet a gondja? kb mennyibe kerül a javítása?
    választ előre is kösz
  • janihunk
    #844
    122ft/db a mexell egy helyen de min 25db ot kell venni vagyis akkora a legkisebb henger :D.
  • KILLER2
    #843
    Darabját nem tudok, min 10 DB. De szerintem is adok neki egy próbát. Veszek 10et, azt meglátjuk. Ha beválik, akkor legközelebb jöhet a 25-ös csomag, mert még az is olcsóbb, mint egy 10es csomag verba.
  • janihunk
    #842
    Hát hogy elindul-e azt olvasó válogatja. Nekem a régiben Benq volt simán vitte, mostani LiteOn aszem rew1 az is simán viszi. Legrégebbi 2 éves és semmi baja tehát nem veszik el az adat. Egy próbát megér szerintem vegyél 1db ot aztán ha elindul jöhet tömegével :D
  • KILLER2
    #841
    Bocs, hogy ilyet kérdezek, de nincs valakinek tapasztalata Maxell DL lemezekkel? Gondoltam veszek egy doboz Verbatimot, de az harmad annyiba kerül, csak kérdés, hogy nem teszi-e tönkre az olvasót az XBOXban, meg hogy egyáltalán elindulnak-e.
  • matecsavo
    #840
    sziasztok kéne egy kis segítség a Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts játékban nem jeleníti meg a felíratott csak a joy jeleket nem eredeti a játék tudnátok segíteni h oldjam meg?
  • danielf
    #839
    Pont ma jelent meg a 0.9.6.2, de még az sem ismeri a forza 3-at. :(
  • danielf
    #838
    Forza 3 -ból kimentett képeket és videókat tartalmazó, fatx-es pendriveról lementett kiterjesztés nélküli (elkódolt) csomagokat van már progi amivel ki lehet csomagolni? 360 Screenshot Tool 0.9.5.1, még nem tudja. :(
  • uberpuffer
    #837
    xbox 360-hoz keresek kormányt, google már volt.