916
XBOX 360 Hardverrel kapcsolatos témakörök
  • JackTar
    #916
    Üdv!
    [Csere] [Xbox 360] FIFA 12 + NBA 2k11 + NBA 2k12 + Brave = Kinect Sensor?
    Valakit érdekel-e ez az ajánlat?
    Lehetnek alternatívák (1-2 PC játékkal tudok szolgálni, ill. L.A. Noire (The Complete Edition)Xbox 360)

    Lényeg, hogy Kinectet keresek, csak nincs pénzem- ezért cserélnék játékokkal!

    Ui: Mind eredeti, újszerű!
    Gondoltam a Kinect hardvernek minősül, ezért írtam ide:)
  • davidka003
    #915
    Nem lehet.
    Ezzel lehet
  • hemmis
    #914
    sziasztok valaki felvilágosítana hogy lehet usb keresztül egeret csatlakoztatni az xbox360 -hoz
  • janihunk
    #913
    Hardveraprón van rengeteg.
  • Stelk0
    #912
    NINCS VALAKINEK ELADÓ XBOX????
  • janihunk
    #911
    Igen, van egy kormány amit az MS gyárt 27k mióta létezik. Csak azt fogadja el.
  • Doszpodm
    #910
    üdv all. olyat szeretnék kérdezni hogy most akarok venni xbox 360-at és van egy logitech g27-em azt mondják hogy nem lehet rákötni. igaz ez?
  • Stelk0
    #909
    vennék egy boxot aminek ez a hibája;

    http://xmedia360.hu/e107_plugins/forum/forum_viewtopic.php?1740

    azt szeretném megkérdezni h mennyiért lehetne megcsináltatni vagy kiküszöbölni ezt a hibát...?
  • janihunk
    #908
    Régi vinyóról az adatokat felmásolod PC-re és az újra ráteszed.

    Itt találod amiket át kell másolni.
    Programot is találsz az oldalon.

    Vinyót csak simán rákötöd a PC-re ha nem házban van, vagy ha házban van ezzel Esetleg szétszeded a házat.
  • Psx2
    #907
    Csáo! Egyik vinyóról hogy tom a másikra felmásolni a dolgokat????? Mert másikat vettem, de nem akarom hogy elvesszenek az elmentéseim! Thx!
  • HUN BECSEHELY
    #906
    Van egy Hirdetésem,ha valakit érdekel.Alku van.

    http://www.jofogas.hu/zala/Xbox_360_Elado_sok_sok_Extraval_3056754.htm
  • szjoci
    #905
    Sziasztok!
    Az alábbi dologban kérném segítségeteket: hoztak nekem javítani egy kontrollert adapterrel, mert az adapterről leszakadt a csatlakozó. Meg tudnátok mondani hogy mi ennek a csatlakozónak a neve (esetleg bekötési rajz is jól jönne ha tud valaki linkelni egyet, de ha a tipusa megvan, én is megtalálom)
    kép1, kép2.
    Előre is köszönöm!
  • vitya79
    #904
    Sziasztok, nem tudtok Budaörsön vagy valahol a közelben XI. ker-ben boltot, ahol árulnak írott játékot?

    Köszi.
  • feri0127
    #903
    Sziasztok a nevem Horslagen Orlando, de szólítsatok nyugodtan Cristofelnek.

    Tegnap egyedül voltam itthon, mivel a szüleim elmentek a második budai kutyavásárra ezért nem tudtam másra gondolni csak arra, hogy rendezek egy hatalmas hoki partyt. Meg is történtek az előkészületek... volt itt minden mi faszmakknak ingere: Fa és Baba testápoló, valamint Johnson's babaolaj.
    El is kezdtem a műveletet először hatalmasat köptem a tenyerembe és így kezdtem a hokizást, de eszembejutott, hogy tegnap hagymát ettem és így bedohosodik a faszlikam, gyorsan váltottam is babaolajra amiből sajnos alaposan jutott a segglyukamba is így, hogy ne vesszen kárba az olaj feldugtam magamnak a 100 db-os C vitamin vaskos dobozát.
    Ekkor történt a probléma, nyitott ablaknál maszturbálok és a család barátja Imre benézett a szobámba majd ennyit kérdezett: Apádék itthon vannak? Szégyenemben nem tudtam mitévő legyek, az ijedtségtől a segglikam porszívóként szoppantotta be a hatalmas vitaminos dobozt. Kérlek segítsetek rajtam, nem merek Imre szemében ézni.
    Történt már veletek hasonló? Nektek mi a praktikátok? rt456zthg
  • janihunk
    #902
    A tápban valahol zárlat van. Ha másikkal müxik akkor egyértelmű hogy újat kell venni.
  • pcguru68
    #901
    Sziasztok. Olyan problémám lenne ha xbox360-at be akarom kapcsolni 3 led villog a tálca nem jön ki , és azt írja ki a tv hogy nincs jel. A táp narancs sárgán ég. Barátomtól kölcsön kértem az elit boksz tápját és azzal viszont működik a gép. A neten keresve azt írták ha a táp egység rossz pirosan világit a lámpa vagy sehogy. Úgyhogy nem tudom mi lehet a baj. Segítséget előre is köszi.
  • HUN BECSEHELY
    #900
    250GB tárolókapacitás (228GB használható szabadon!)
    - játékok felmásolásához, mentések, XBOX Live letölthető tartalmak tárolására alkalmas Winyó Eladó.Fekete XBOX-360-hoz.
  • janihunk
    #899
    Igen mindennek mennie kell. Max az AP2.5 játékokat kell átfuttatni megint abgx en. De nem biztos.
  • kovigabi911
    #898
    sziaztok nekem olyan kérdésem lenne hogy most lesz a boxomon uj flash 2.0 és hogy a régi játékok is müködni fognak rajta amivel még az 1.9-en játszottam????????????????????????
  • bypass
    #897
    Szasztok!

    Van valakinek valami tapasztalata evvel:
    gégemikrofon

    Üdv:bypass
  • janihunk
    #896
    Olyan nincs hogy halványan világít. Ha 3led hibád van akkor javítható. 7000ft a CC-ben (Console Corner) (x-media) Mikori a gép? Volt már javítva?
  • Demon1994
    #895
    Javítás:nem 4,hanem a 4. lámpa.
  • Demon1994
    #894
    Ma megint előjött,és megnéztem a tápkábelt és jó lett.Remélem tévedtem és neked lesz igazad.Ami viszont érdekes,hogy nekem a 4 lámpa csak halványan világított,nem tudom mért.Köszi a segítséget.Remélem igazad lesz.
  • Demon1994
    #893
    Nem kevertem,mert 2 alsó,és 1 felső világított csak.Meg is néztem egy képen milyen és nekem is olyan volt.Állítólag néhány óráig működni fog,aztán tönkre megy végleg.Valaki mesélte,hogy bekéne tekerni törölközővel,és felmelegíteni,hogy a helyére oda olvadjon újra,és akkor jó lesz.Csak attól félek,hogy tönkre megy benne valami.Erről a módszerről tud valaki valamit?
  • janihunk
    #892
    Nem volt áramingadozás? Esetleg egy nagyon rövid áramszünet? Akkor szokta ezt csinálni.
  • Bil Ur Sag
    #891
    Nem lehet hogy az a három led, az négy led volt? 4 ledet akkor szokott mutatni amikor videochip, érintkezési hiba, kicsúszott a tápkábel stb előfordul. Én is kevertem már össze a kettőt. Nagy ijedtségemben én is hirtelen három ledre gondoltam. Viszont ez több mint egy éve volt, és kétlem hogy 3 leddel még elmenne egy évig. Miután megigazítottam a kábeleket, tökéletesen működött megint minden...tehát valószínű 4 led volt.
  • Demon1994
    #890
    Hello!Hogy lehet az,hogy 3ledes hibát jelez az xbox,majd 10 perc múlva újra megy?Mért lehet ez?Köszi.
  • janihunk
    #889
    Ha 256 beépített memója van akkor ige. Amúgy és Jasper V1 re tipelek.
  • Roland3
    #888
    Sziasztok!

    Vettem egy xbox360 arcade 2008 12.26
    Ez már jasperes ?
  • janihunk
    #887
    Kinectes dash van fent akkor egy pendrivet is használhatsz. Minimum 1gb os legyen. Megformázod a boxon és kész.
  • Hegeace
    #886
    Sziasztok!

    xbox 360 arcade-hoz vennék memóriakártyát vagy hdd-t de nem tudom melyik való bele vagyis hogy hogy működik ez pontosan. a válaszokat előre is köszönöm
  • alan wake
    #885
    pontosítsunk 2009 06 előtti gyártás.
  • Angel309
    #884
    szevasztok srácok lenne egy gyors kérdésem most moddolom a slimem hütését ventilátor csere... egy kérdésem lenne a ventin a kék vezeték mire szolgál?
  • janihunk
    #883
    Nem. JTAG gépnél lehet közvetlenül vinyóra másolni de annak feltételei vannak. 71xx dash és 2009.05. hó előtti gyártás.
  • Szemjuel
    #882
    üdv!
    Meg lehet oldani, hogy nem dvd-re hanem pendrive-ra másolom a játékot, majd onnan a box vinyójára?
  • Vik1988
    #881
    Sziasztok!

    Mot vetten egy xbox 360at van egy genuis 5.1es hangfalszettem de csak analóg bementetet tud kezelni
    tudtok ajánlani olyan eszközt a kettő közé (DTS dekóder) ami az optikai 5.1 et átalakítja. és lehetőleg költséghatékony. (20 ezer környéke)
    Előre is köszi:)
  • Latis666
    #880
    Szeretnék segitségeet kérni régi fajta flash-t használtam vitt mindent patch vagy lemez nélkül de gyanitom a 2.5-öt már nem viszi. Mi a megoldás? Van rá flash? Patchelni kell az iso-t? Esetleg active.iso-s disk?
  • Attis38
    #879
    Thx,kösz az infót.
  • KILLER2
    #878
    Nem szereti a sima DVDre írt nem eredeti Xbox játékokat. Keress X360hoz való classic játékokat (vannak fent külön így) és DL lemezre írt ki őket. Én úgy tudom, hogy csak így mennek.
  • janihunk
    #877
    Próbáld ki valaki másnál is a játékokat. Ha ott megy akkor gáz van a meghajtóval.