1344




Bear Grylls: Ha minden kötél szakad - Premier szeptember 22.-én, szerdán 21:30-kor a Discovery Channel műsorán!
  • tigeroo
    #24
    nagyon jó sorozat!

    sok érdekes dolgot meglehet tanulni belőle (pl. amikor egy tutajjal nekivágott az óceánnak egy szigetről, akkor egy kiskéssel fényjeleket adott le, amit többszáz kilóméterről is észrevesznek a hajósok...)
  • REALista
    #23
    Ez melyik csatornán megy?
  • LES FORZA INTER
    #22
    hm azért azt megnézném hogy kidobják stáb nélkül, egy kézikamerával, és ő felveszi először lentről, majd lemászik, felviszi a kamerát, és fentről is ahogy a sziklán felmászik kötél nélkül. azért stáb nélkül bármit leforgatni elég hm necces, akármelyik ilyen túlélős hülyeségről legyen szó.

    am. vmelyik részben mintha említené hogy a stáb eszi saját kajáját, ő meg még nem fogott semmit és éhezik... vagy lehet rosszul emléxem.
  • zaki
    #21
    Csoda, hogy élek a címe. Azt is szeretem, ezeket szoktam nézni... :)
  • zaki
    #20
    Ez is jó
  • blackgamer
    #19
    mondjuk az elefánt ürülékéből kipréselt víz ivása tényleg undorító volt
    máskor meg óriás hernyó lárváját ette, nah akkor átkapcsoltam mert én is éppen étkeztem :)

    a sarki nyúl nyúzását se hiszem hogy egy átlagos túrista megkísérelné :) lehúzta a bundáját mint zoknit a lábról

    de megtudhat belőle dolgokat az ember, pl. afrikában ha folyóhoz érsz ne folyás irányba indulj mert eltűnhet a folyó, hanem felfele
    meg pár hasonló okosság
  • Herold
    #18
    Nem rossz ez a sorozat, eddig minden részt láttam, de egy baj van vele: azokat a megoldásokat amiket Bear Grylls alkalmaz, egy hétköznapi eltévedt turista nemigen fogja alkalmazni (pl. sziklamászás, átcsúszás egy gleccseralagúton stb.).
  • ba32107
    #17
    Nem az a sorozat lényege, hogy megmutatja, hogy ő képes túlélni, hanem az, hogy bemutassa a technikákat, amikkel te túlélhetsz éles helyzetben. Ebbe bőven beleférnek a megrendezett helyzetek, segítség a stábtól, stb.......csak az benne a szar, mint már lentebb írtam, hogy néha hülyének néznek minket.
  • autoszimulator
    #16
    Nemtudom pontosan ez melyik sorozat, de párszor láttam már Discovery-n egy olyat, hogy bizonyos, állítólag megtörtént eseményeket játszanak le utólag, megrendezve, ahogy azt a résztvevők elmesélik, közben őket is kérdezgetik élményekről, mit éreztek, stb.. Ez így még mindig reálisabbnak hat számomra, hisz ugye nem kérdéses a megrendezettség, és teljesen természetes is, mert ez a műsor lényege..
    De ez hogy bemondja hogy survivor, kimegy a nagy vadonba, egyedül + a 10 fős stáb, és túlél ott pár napot (ha jól gondolom a sorozat lényegét), hát elég vékonyka :D
  • Met
    #15
    ja, biztos csak ő van ott egyedül meg az operatőr, ahha...
  • blackgamer
    #14
    én a Túlélőembert (Survivorman) szoktam nézni legtöbbet, de Ultimate Survival is jó

    oldala
  • REALista
    #13
    Épp most megy az a rész...:D
  • ba32107
    #12
    Az egyetlen dolog ami nem tetszik, hogy néha hülyének nézik a nézőt. Sok olyan rész van, amikor annyira látszik, hogy teljesen meg van rendezve az esemény.....például az egyik részben a jégmezőn haladva összeköti magát az operatőrrel, és elmondja, hogy ez azért szükséges, hogy ha valamelyikük beszakad egy üregbe, akkor nem zuhan le azonnal. Miután ezt elmondta, rá 2 percre "véletlenül" beszakad alatta a hó.....nagyon látszik, hogy direkt elesik, utána azonnal egy vágás, és máris a gödörből mászik kifelé.....

    Nem tudom, ezek miért kellenek.........ettől függetlenül szeretem a műsort, és amíg van, nézni fogom.
  • mama2
    #11
    Röhögnék ha egyszer itt arrol olvasnák, hogy beszakadt a jég alatta, azt megfulladt:D. Túlélőember hát perszeee...
  • ba32107
    #10
    Délután küldöm.

    Bennem az maradt meg nagyon, amikor a szaharában a homokvihar elől egy kibelezett tevébe bújt el.........persze előzőleg a félig megemésztett táplálékból, amit a gyomorból szedett ki, folyadékot préselt ki.

    Azt bírom még nagyon, hogy tök lazán dumál a kamerába egy repülőben, aztán se szó se beszéd kiugrik.......így érkezik meg a helyszínekre állandóan.
  • zaki
    #9
    Szoktam nézni, jó műsor. Mikor a szavannában volt, az elefántszarból kinyomta a levet, és azt itta meg, mikor nem volt vize.... Beválallós a srác az biztos... :D
  • sparrow35
    #8
    Hi! Az egyik legjobb sorozat, kedvenceim között van (pedig nagyon kevés sorozatot nézek még a Discoverysek közül is, pláne nem a kitalált, forgatókönyves Lost, Szökés stb. kategóriából - onnan szinte semmit...), persze nem sokára jönni fognak majd a linkek, meg beszólások, hogy mekkora csaló, meg ez meg az, de leszarom a sok irigy nyomorékot, majd ha TE is elmondhatod, hogy bekerültél az S.A.S.-be akkor ugathatsz(->ezt megelőzésképpen...) ,persze elképzelhető némi csúsztatás, de az elért eredmények fényében ez engem nem érdekel... Aki nem tudná mikor vetítik: port.hu Ja és ba32107 egy pü.-vel megdobnál, mert kellene a release nfo-ja? Köszi.
  • sweech
    #7
    "avagy: Ultimate Survival / Man vs Wild"
  • simirizsa
    #6
    Mi az angol címe ?
  • sweech
    #5
    "Hogy mikor és hol tart, azt bizony nem tudom"
  • mama2
    #4
    Hány órakkor megy? És melyik nap?
  • REALista
    #3
    Hát én szinte már mindet láttam.Bear Grylls rulz!:)
  • ba32107
    #2
    Ja bocs, hülye voltam:

    Aki esetleg semmit sem hallott róla: arról szól a sorozat, hogy egy fickót (Bear Grylls) néhány alapvető cuccal (kés, kulacs, ruha) kidobnak (szó szerint) a világ legveszélyesebb, legelhagyatottabb tájain, és egy forgatócsoporttal kísérve bemutatja, hogyan élheted túl, ha éles helyzetbe kerülsz egy ilyen helyen. Volt már az Alpokban, a Szaharában, hogy a két végletet említsem..........eszik bogarakat, skorpiókat, beugrik sárgödrögbe, sziklamászik biztosítókötél nélkül........szóval marha jó az ürge.
  • ba32107
    #1
    Discoveryn megy ez a sorozat. Hogy mikor és hol tart, azt bizony nem tudom, mert én torrentről töltöttem le minden részt, de szerintem hatalmas sorozat.

    Bear Grylls hatalmas arc. Poénos, szimpatikus, profi.........ki látta, ki nézi, ki szereti? Kedvenc részek, kedvenc jelenetek?