1344




Bear Grylls: Ha minden kötél szakad - Premier szeptember 22.-én, szerdán 21:30-kor a Discovery Channel műsorán!
  • MaSzKa
    #464
    köszi
  • shark11
    #463
    A 6.évad 1.rész letölthető innen szinkronosan:
    http://hotfile.com/dl/41755505/f894c69/A_Tlls_Trvnyei_6x01.avi.html
  • Survivorguy
    #462
    Én sem lennék szomorú ha fent lenne a neten magyarul, de sajnos csak angolul van :S
  • LIL8
    #461
    Hali!
    A Sziklás-hegységben játszódó részt - ami azt hiszem Útkereső néven fut és csak nem rég lett leszinkronizálva és valójában ez a legeslegelső rész - nem tudná valaki felrakni valahova?
    Vagy nem tud valaki olyan oldalt ahonnan ezt le lehet tölteni?
    Köszi
  • Survivorguy
    #460
    Sárcok, mi lenne ha találkoznánk holnap 4 kor a cset.hu-n és beszélgetnénk 1 jót? :D Oda nem kell regisztrálni se.
  • Survivorguy
    #459
    Reméljük mi is hogy meglessz :D És milyen kabát, mi célt szolgál?
  • MaSzKa
    #458
    ilyen lámpa itthon 3x ennyibe kerül

    és házig kiszállítják ingyen kínából :D
  • Robez84
    #457
    ennyire nem kell tartani a webes vásárlástól...
    Jobb mintha boltba vennéd. Így olcsóbban megúszod.
    Holnap jár le egy webpiacos oldalon egy The North Face kabát, eddig én vagyok a nyertes...:D Remélem meglesz!
  • MaSzKa
    #456
    ajánlottan biztosan megérkezik
    ami nem ajánlott az a magyar postán múlik

    egy 1 nagy cég - fontos nekik, hogy a vevő meg legyen elégedve
  • Survivorguy
    #455
    Előre kell fizetni??? És tuti meg lehet bennük bízni hogy kihozzák?
    Nincs az az isten akiért én előre fizetnék :D
  • MaSzKa
    #454
    itt ingyenes, már írtam korábban

    15 dollár felett ajánlottan küldik

    előre kell fizetni
  • Survivorguy
    #453
    Hát mondjuk biztos nem szart adnak. Mi a helyzet a kiszálítási díjal?
  • MaSzKa
    #452
    nem drága
    1-2eft csak
    kiderül, majd hogy jók e
  • Survivorguy
    #451
    Túra cipők iszanyatosan drágák, 20-30 ezer forint is van :S Én most úszó alkalmatosságot akarok venni, 2 napja ugyanis halál közeli élményt okozott nekem 1 hideg nagy tó.
  • Robez84
    #450
    nekem is van 18 led van benne ..és nagyon fasza...Sok hasznát veszem
    de inkább most egy jó túracipőre meg kulcsra lenne szükségem
  • Survivorguy
    #449
    Hát nagyon szeretsz te rendelgetni úgy látszik. Sok a pénzed? :D Ráadásul lámpa nem olyan fontos. lehet olcsón is kapni deee te tudod, és jó lampa? :)
  • MaSzKa
    #448

    rendeltem másik lámpát is





  • Robez84
    #447
    Annyira nem lesz jó szerintem mint a túlélés törvényei..de aztért meg fogom nézni
  • MaSzKa
    #446
    :D de mit írjunk?

    most fasza lámpákat nézegetek
    1-et rendeltem is már

    3W
  • Survivorguy
    #445
    Nah mivan srácok írjatok már :D
  • Survivorguy
    #444
    Jó jó de figyelj, van pár igazi túlélő aki az életét a túlélésnek szenteli azt tanulja egész életében és mikor megtörténik a katasztrófa ösztönösen a tanult dolgokal cselekszik. Szinte a részeddé válnak a tanult dolgok. Ráadásul hogyha szándékosan csinálsz vmit akkor szinte biztos hogy nem esel pánikba.
  • ba32107
    #443
    Nem rossz, nem rossz, de látom ebbe is belerakták a US-ra annyira jellemző drámai hatáskeltést. Néha elég átlátszó, és kicsit nevetségessé teszi az egészet. De amúgy jó lesz ez, nézni fogom.

    A másik, hogy hiába ez a sok okoskodás, úgyse fog semmi eszedbejutni komoly balesetnél :D Én már kétszer borultam, és még az sem jutott eszembe, hogy áramtalanítsak (levegyem a gyújtást, kikapcsoljam a lámpát), hanem full bepánikoltam, és csak másztam kifelé ahogy tudtam.
  • Survivorguy
    #442
    Ehe worst case scenario most találtam nagyon durva :D

    http://dsc.discovery.com/videos/worst-case-scenario-vehicle-escape.html
  • ba32107
    #441
  • Survivorguy
    #440
    Az egyesült államokban Május elsejétől fogják adni.
  • Survivorguy
    #439
    Ejnye... milyen Bear fanok vagytok ti? :) A worst csase scenario 1 olyan sorozat lessz amiben Bear olyanokat mutat be hogy mit tegyünk földrengés esetén vagy kutya támadáskor... esetleg ha kigyullad a lakásunk.
    És ha felrakod azt a részt azt megköszönjük :)
  • Robez84
    #438
    miaz nem hallottunk rola?! mesélj..
    megproszálom feldobni!
  • Survivorguy
    #437
    Szerintem miattunk nem igen fog semmit fel dobálni :D:D:D
  • MaSzKa
    #436
    akkor ha megkérhetlek dobd fel a szinkronosakat http://www.rapidshare.com/-ra és linkeld be ide
  • Survivorguy
    #435
    Nézzük meg, könnyen beszélsz, hol?
    Csiguci! Sajnos szerintem nincs is neki feliratos verziója :S De ki tudja talán majd egyszer le adják a tv-ben :)
    Amúgy én már Bear új sorozatát várom, a Worst case scenario-t :D Hallottatok róla?
  • Csiguci
    #434
    Most néztem meg azt a különkiadást, amelyikben Bear Will Ferrel színésszel "él túl" Svédországban...nagyon király, vicces, meg minden, de sajna nem értek néhány dolgot, mert nem vagyok perfekt angolból :S
    Valakinek nincs meg véletlenül feliratos verzióban?
    Előre is köszi a segítséget.
  • Robez84
    #433
    én tegnap néztem meg szinkronosan de nem a tv ben :D
    Nagyon fasza rész. Nézzétek meg!
  • Survivorguy
    #432
    Az kérlek szépen a sziklás hegység rész. Sokáig nem volt szinkronizálva, de most kb 1 hónapja szokták adni a discoveryn. Láttam párszor sajnos nem tudom mikor :S
  • MaSzKa
    #431
    ha mégis olyan helyzet áll elő, hogy túlélni kell akkor majd bizonyítasz
  • MaSzKa
    #430
    Man Vs Wild Rockies FS Goat

    ezt tudom hogy van dokufilm
    majd megnézem mi ez
  • Survivorguy
    #429
    Meglepő hogy nő létedre szereted Beart, legtöbb csaj azt mondja rá hogy undorító állat. Rám is mondták már pl a csajok a túlélős dolgaim miatt hogy igénytelen vok :S Pedig én otthon meg városban emberek előtt teljesen normális vok.
  • Survivorguy
    #428
    Üdv csiguci!
    Én hallottam a fan vs wild-ról, próbáltam is jelentkezni de sajnos van 2 nagy gond. Csak 21 éves kortól, és csak aki Angliában lakik annak lehet jelentkezni :S Úgyhogy elfelejhetjük az egészet. És semmi baj hogy regényezel, én is szoktam :D
  • Robez84
    #427
    Tiszta halott az egész topik..irjatok már valamit! vagy tegyetek már fel valami videot, képet!!!
  • Robez84
    #426
    Kiröl is van szó?
  • Csiguci
    #425
    Sziasztok!
    Eddig csak olvastalak benneteket...nő létemre én is nagyon szeretem a sorozatot (és persze Bear-t ), ezenkívül szeretek túrázni, kempingezni...mindenekelőtt pedig hegyet mászni! (valszeg mivel itt a naaaagy alföldön erre nem sok lehetőségem van...:/)
    Szóval ami miatt írtam: hallottatok róla, hogy Fan vs. Wild néven augusztusban lesz valami forgatás, ahova 4 fant vinne magával? Survivorguy, Te elég nagy rajongója vagy, nincs kedved jelentkezni? Asszem Bear saját honlapján láttam ezt a lehetőséget. Ooops, bár a korod miatt lehet, hogy nem jelentkezhetsz.... :(
    Bocs a kisregényért.