1811
Fiatal tehetségek kiállnak, és dumálnak. Stand-up comedy felvirágoztatása folyik kéremszépen.
  • Gerbill
    #89
    Régebben a "Banánhéj"ban, majd a "Mi kérünk elnézést"ben volt állandó szereplő. Az utóbbiban még stand-up féleséget is nyomott egyszer kétszer.
  • Rockynhooo
    #88
    első kettő nice :D főleg ,hogy Kőhalmi abbol a városbol származik ahonnan én ^^. remélem a 3. ember nem az aki csak ilyen jármű hangokat utánoz :\
  • Iori
    #87
    Hadházi
  • miilann
    #86
    bödőcs,kőhalmi,trabarna+1 szamomra egyelőre ismeretlen,gondolom rádiókabarés vagy atv-n szerepelt..
  • Rockynhooo
    #85
    kik lesznek a mai műsorban ? :)
  • desigo
    #84
    nah megint lesz xD
  • bardocz
    #83
    jó hogy szóltok:D
  • Csesza
    #82
    *jó lesz a mai :P
  • Csesza
    #81
    lesz a mai :)

    és ott lesz Bödőcs is
  • karajjj
    #80
    a Trabarna kerékcsere utánzása, amit a promóba nyomnak mekkora nagy
  • Iori
    #79
    "...és Gyuri maradtam" :DDD
  • Énvagyokazapád
    #78
    "Csak egy autogramot akart kérni
    -Milyen névre?
    -Ördögh Géza gh-val
    -Én meg ráírtam hogy Ghézának"

    :SDASDAdsasda
  • hunbasser
    #77
    beszteszt volt :D
  • Blasta
    #76
    Hát ezen meg konkrétan besírtam :D

    "Kedves barátaim, van egy régi csángó mondás, miszerint ha leakarod nyalni a paszirozógépet, előtte állitsd le!" :DDDDDDD Kééééééész
  • Blasta
    #75
    "csak ha véres nyál keveredik véres nyállal, vagy ha ondós nyál keveredik véres nyállal"

    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Tinman #74
    Az.
  • zotja
    #73
    Kőhalmy Zolika a király
  • ba32107
    #72
    egy igazi kocka signature
  • ba32107
    #71
    én nem szeretem a parodizálást, sokkal jobban tetszik a poénos történetmesélős stílus
  • Tinman #70
    Röhögéstől rekeszizom lázad lehet max.
    Láttál te már izmos humoristát?
  • Guilty01
    #69
    Na, akkor előszöris reagálnék a kommentekre:

    #19: igen, tudom, de nem értem mért szúrja a szemedet, hogy nyitottam egy topikot egy tv műsornak. Ennyi erővel a nagy fogyás is mehetne vmi fogyókúra topikba.
    #28: elnézést kérek, ifjabb Kazinczy F. Többet nem fordul elő. Jajj, most látom, hogy a cím helyesen Showder Klub, a kivégeztetésemről gondoskodom. ehh, röhej.
    #41: ha már választani kéne az ATV szánalmas humorbajnoksága, és a godot-s, showder klubos, rádiókabarés vonal között, akkor én inkább ez utóbbit választanám. Csak nézd meg hány kiváló tehetséget adott az egyik, és hányat a másik ág. Ennyi. És ha konkrétan EZ a műsor nem is a standup felvirágoztatása, a népszerűségén mindenképpen nagyot fog dobni, az ország nagy részével meg fogják tudni ismertetni ezt a műfajt.

    Na, és akkor magáról a műsorról:
    A külcsínben semmi váratlan, pont ezt vártam, néha kicsit túlzottnak éreztem a reflektorok használatát, meg azt a nagy poénoknál lejátszott zenét.
    Kiss Ádám zseniális választás volt a házigazda szerepére, nagyon közvetlennek, pörgősnek, és poénokban gazdagnak éreztem a produkcióját, tőle lehetett hallani a legtöbb új poént, valamint a legsúlyosabb humorbombákat is ő dobta le (némi képzavar, csak hogy legyen mibe belekötnie egyeseknek:))
    KAP nekem nagyon feszültnek tűnt. Kicsit talán mintha izgult volna, vagy nem is tudom. Tőle nem ezt a stílust szoktam meg. Próbáld laza lenni, de nem ment neki, Godot-ban egy közvetlen paliként ismertem meg, a tegnapi előadása bevallom kis csalódás volt számomra (kevés volt az új poén is).
    Szupkay kollégáról nem szeretnék sok szót ejteni, azt hiszem nem kétséges, hogy 4-ük közül neki van legkevesebb köze ehhez a műfajhoz, szegény annyira nem tud előadni, hogy nem csoda, hogy nem sokan nevettek a viccein. Én őt szavaznám ki, ha ez is olyan műsor lenne mint mondjuk a kiválasztott megaz ilyesmik:)
    Beliczai hozta a szokásos formáját, a paródiák megint nagyon sokat dobtak az performanszán, bár a hiller pistát én nagy visszaesésként értékeltem. A 2006-o szilveszteri rádiókabarén nekem az jobban tetszett. Kicsit gyors volt:) Persze ezek csak nüansznyi dolgok, összességében nagyon jó volt a Balázs.

    Ólinóll, kezdésnek nem rossz, de azért még van mit javulni, elő az új poénokkal, és ne sajnálják a nézők rekeszizmait. A kommenteket átolvasva a többségnek elnyerte a tetszését, és ez jó. :)

  • Pepsi Twist
    #68
    sztem a Beliczai Balázs gyerek a legjobb :D
  • Rockynhooo
    #67
    yolvan ha tustad...
  • M@TriX
    #66
    én már megnéztem, szóval.... ;)

    amúgy lehet hogy most még törlik, de ahogy a többi aztán majd fennmarad.
  • Lyan Kyj
    #65
    nem hiszem, hogy sokáig fennmarad:(
  • M@TriX
    #64
    na sikerült beembedelni az általam linkelt videókat? ügyes... :)
  • hpteso
    #63
    Hejj sziasztok. Van egy cikk a TVFM.HU /n Vannak videók is, érdemes megnézni, nagyon jó. Annyit röhögtem hogy hasizomlázam lett.
  • M@TriX
    #62
    ha valaki lemaradt volna, hogy én is....

    Nagy szeretettel és szózáporral....
  • mama2
    #61
    Tustam hogy megnyillik a tápik:). Hát mit mondjak: KURVA JÓ!! Sírvaröhögtem végig nagyon nagy:DDDDD. Kis Ádám, ésBeliczai Balázs best!!:DD. Amúgy mindig csak hétfőn lesz? Vgay minden hétköznap?
  • dienesoft
    #60
    Nekem az első tetsazett a legjobban, a többi már nem annyira...nem baj, a köv adás tuti lesz! :]
  • Hymtozis
    #59
    Kegyetlen jó(k) volt(ak), grat nekik!
    Nagyon tetszett.
  • Rockynhooo
    #58
    Az volt a legjobb ahogy Ádám előadta az ATV-s műsorvezetőt xD
  • R0zs0máK
    #57
    sztem kúrvajó volt, végigröhögtem majdnem :D:D:D
  • whiskeyman
    #56
    Nagyon profi a srác a parodizálásban
  • bardocz
    #55
    hát utolsó hatalmas volt:D
    építsünk egy csövet...legyen a neve..CSŐ!
  • 5c0rp330n
    #54
    ejj, lemaradtam róla csak az utolsó 5 percet láttam :S
    remélem be tudom pótolni majd valahogy
  • Nuki
    #53
    Rakják későbbre légyszi, mert TV2-n ilyenkor van a gyilkos számok! :(
  • Fabio Capello
    #52
    Az első adás nagyon baszott, Beliczai egy állat, persze volt pár gyengébb poén, de azért nekem nagyon tetszett :)
  • desigo
    #51
    lesz jövő hétfőn is...
  • hunbasser
    #50
    fuuu,Beliczai ütött...:DDDDd