1811
Fiatal tehetségek kiállnak, és dumálnak. Stand-up comedy felvirágoztatása folyik kéremszépen.
  • peti193
    #249
    "ja itt buzik is vannak"...:D
  • Kandurex
    #248
    "ne dobáld a buzit héé!!" :DD
  • peti193
    #247
    szerintem Bödőcs stand up-ja nem volt olyan erős!legalább is magához képest picit gyengusznak éreztem...bár tagadhatatlan hogy nagy figura Tibi nálam ő a kedvenc a régebbi showderbe nagyon nagyon jó volt talán ahhoz képest érzem gyengének
  • Borg
    #246
    Ez a Szupkay valahogy most se jött át... de a többi nem volt rossz. Kőhalmi kicsit szarul indított, de aztán belejött :) A Mogács se egy nagy előadó, de nem volt rossz a témája :)
    Remélem a következőben Bödőcs is lesz újra.
  • M@TriX
    #245
    ShowderKlub - május 5.

    Este nem láttam, Kőhalmi nagyon nagy ;)
  • Rockynhooo
    #244
    senki nem basz le, vannak jobbak viccesebbek, vannak kezdőbbek kevésbé viccesebbek, a lényeg h fejlődjön mki, és a szakma csak előre haladjon ^^
  • Csesza
    #243
  • ugot2know
    #242
    én már akkor röhögök,mikor bejön!tényleg ő a lekjopp!
  • sündübündü
    #241
    Ja persze,mert nyilván mindenki Kiss Ádám akar lenni.Az én kedvencem akkor is Bödőcs,lehet érte lebaszni már megint...
  • ForzaInter
    #240
    pont az a jó benne
  • REALista
    #239
  • Csesza
    #238
    mert egy idiótanemnormális?
  • REALista
    #237
    Nyilván azért járatja le mert ő nem szereti...:D
  • G_ArchAngel #236
    inkabb F1-topicban, ne itt:)
  • bardocz
    #235
    Palikkal miért járatná le?Oké hogy néha olyan,mint aki semmi nem tud a sportról,de jókat lehet rajta röhögni,jobb mint más tv-kben a hullakommentátor,aki úgy beszél mint egy robot.
  • homeless
    #234
    Az urigelleres már fent van
  • G_ArchAngel #233
    en egyiket sem sajnalom, TV2-re haragszom a jo sorozatok indokolatlan megszakitasa miatt, RTL meg Palikkal lejaratja az F1-et...

    amit sajnalok, hogy az tudomanyos, oknyomozo, ismeretterjeszto sorozatok (Jakupcsek, Kepes, Frei) mind eltuntek a sullyesztoben, pedig neha erdekesebbek voltak, mint a NatGeo/Discovery/Travel...

    RTL-rol csak ezt a Showder Klubot sajnalom, hogy nem lathatom, de eddig mindegyik felkerult TeCso-re, remelem a tegnapi is hamarosan ott lesz:)
  • homeless
    #232
    Az uri gelleren kívül nem nagyon szokták alázni a tv2-t. De annak az alázása nem csak a showder klubban megy hanem mindenhol. Újságokba, interneten, rádiókba, stb... Arról meg nem is beszélve, hogy az rtl klub nincs rászorulva, hogy ilyen eszközökkel csökkentsék a kiválasztott nézettségét, mert a béka segge alatt sincs. Csak azok nézik, akik röhögni akarnak rajta. Én is függő vagyok, már eljutottam arra a szintre, hogy többet röhögök rajta, mint a showder clubon, persze ehhez olvasni kell mellé a topicot is:))
  • peti193
    #231
    látom Kőhalmit erre szeretik!szerintem is nagyon jó!Csak ismétli magát az összes poént hallottam már amit elnyomott!ennek elllenére nagyon tetszett!látott már valaki Hegylakót?Nem!nem igazit!:D
  • rizibizi
    #230
    Sündübndü, úgy látszik nem tudod feldolgozni mások sikerességét.
    Látom magam előtt ahogy ülsz egész nap a gép előtt, éppen szédszed az irígység és azon gondolkodsz, na ma mit irjak be KissÁdám ellen!?

    "boldogok a lelki szegények, mert övék a mennyek országa"...
  • G_ArchAngel #229
    Nem lathattam a tegnapi adast (bizom ujra a youtube-ban), de van egy dolog, ami kezdi par embernel* kiverni a biztositekot: a konkurens kereskedelmi csatorna ilyen merteku alazasa ezeken a fiatalembereken keresztul hihetetlen inkorrekt lepes az RTL Klubtol...
    Nem kellene ilyen aljas dolgokra hasznalni ezeket a tehetseges muveszeket, mert kesobb ugyanugy rosszul erinteti oket egy persorozat, mint anno a Heti Hetes par alapitotagjat.
    Egyik magyar kereskedelmi csatorna sem lehet buszke az altala vetitett musorokra, igy jobb lenne, ha az RTL elobb sajat udvaraban sepregetne - talan kevesebb dolga lenne az ORTT-nek is.

    (* ez a par ember azokat a magyarokat jelenti, akik velem egyutt youtube-rol tudjak megnezni, mert nincs hozzaferesuk magyar kereskedelmi csatornahoz)
  • a.carkey
    #228
    Az E.T. és az urológusos poén nagyon ütött, talán a legjobb volt hétfőn este, a többi poénja a srácnak kevésbé tetszett. Kőhalmi most is jó volt. Nos, a többiek viszont, hát, enyhén szólva ..., szóval kéne azért némi szelektálás a fellépők között, legalább 1x meghallgatni 1-1 produkciót. Enyhén eröltetett volt szinte mindenki.
  • bardocz
    #227
    Uri geleres nagyon ottvolt:)
    de szerintem most mindenki jó volt
  • Coco
    #226
    jaja
  • REALista
    #225
    Az utolsó tényleg jó volt.:)
  • Rockynhooo
    #224
    nekem csak Kőhalmi stand upja tetszett :)
  • fsgh
    #223
    az utolsó fellépő jó volt:) Uri Gelleres tetszett:)
  • Lyan Kyj
    #222
    Kőhalmi hozza magát, a többi nem:(
  • fsgh
    #221
    eddig ez elég szar...
  • Rockynhooo
    #220
    Hadházit tom biztosra
  • whiskeyman
    #219
    kik lesznek ma?
  • Rockynhooo
    #218
  • Attila8805
    #217
    Szerintem is.
  • whiskeyman
    #216
    miért nem mész máshova fikázni?
  • sündübündü
    #215
    Miért nem írtok egy petíciót az ertéelnek,hogy rúgják ki a többieket és legyen az összes többi műsor helyett is Kiss Ádám??!!
    FOSCSI
  • davidka003
    #214
    Kiss Ádám király volt. A többi nem volt jó.
  • Rockynhooo
    #213
    nem értem mit kell itt parázni, ha nem tetszik nem tok rajta nevetni akkor szar ennyi...
  • rizibizi
    #212
    sündübündü semmivel sem vagy különb mint a többi észosztó!
    miért gondolod hogy az a jó amit te írsz, miután kifejted hogy mindekinek lehetnek kedvencei, ne bántsunk senkit, fikázod kiss ádámot.
    majd ha letettél annyit az asztalra mint ő fikázhatod...
    egyenlőre te még csak egy fórumozó vagy, mint mi is...
  • sündübündü
    #211
    Hát ezt a beszélgetést igazán frappánsan zártad le.Jobb is így!
    üdv:Feri
  • Borg
    #210
    "A konstruktív kritika az egy dolog,de csak úgy billentyűzet mellől osztani az okosságot..hát..."

    Te mit is csinálsz most? No hát akkor ennyit erről.