1811
Fiatal tehetségek kiállnak, és dumálnak. Stand-up comedy felvirágoztatása folyik kéremszépen.
  • Rockynhooo
    #289
    jah kurva szar :\
  • mazsola89
    #288
    Csak valamennyire tartozik ide de ez a trabarna már nagyon gyenge és erőltetett
  • mazsola89
    #287
    pont azt nézem
  • ForzaInter
    #286
    nézzétek fábry showt benne lesznek showder clubosok
  • Attila8805
    #285
    Bazz én meg már azthittem hogy elfelejtettem nézni.
  • karajjj
    #284
    pünkösd van...
    ünnepkor mindig film szokott lenni egésznap
  • bardocz
    #283
    fú tényleg,ma van adás?
  • mazsola89
    #282
    akkor ma nem is lesz??? Szakadjon meg az összes RTL-es :-D
  • banok
    #281
    szerzői jogok... stb.
  • Énvagyokazapád
    #280
    bár ahogy látom az utolsó nincs fennt
  • neevous
    #279
    Jaja...ELTE-n tanít...
  • Kandurex
    #278
    ahogy elnézem a szorgoskezek már tolják is a youtube -ra az anyagot vissza, gyorsan el is mentettem a kedvenceket :)
  • miilann
    #277
    ez amugy azert is érdekes mert az egyik műsorban kissádám külön megemlítette az egyik youtube-on fentlevő videoját..
    na min1
  • Rockynhooo
    #276
    kacc kacc
  • mama2
    #275
    A BANNálisra indulok zaja.
  • Kandurex
    #274
    hadszóljon
  • Borg
    #273
    Ebből a széllel szemben hugyozásból aligha lesz bármi hasznuk. Max majd fent lesznek torrenten (ahogy eddig is), onnan meg úgyse tudják leszedni.
  • desigo
    #272
    nem tudom de nem örült neki :/
  • Borg
    #271
    És ez vajon miért jó nekik?
  • desigo
    #270
    Tegnap Kőhalmi is mondta,hogy törlik a Youtubos videói nagy részét...
  • banok
    #269
    nem, nem.
    KAP, mint megtudtam, jogász. Médiajogász. És előszeretettel törölteti (!) a vele és társaival kapcsolatos videókat a videómegosztóoldalakra.
  • Énvagyokazapád
    #268
    Kandúr bácsi, linkelhetek mp3hoz lapot? minden műsor után frissítve...
  • Kandurex
    #267
    retek gyanú :/
  • banok
    #266
    használd a keresőt.
  • Énvagyokazapád
    #265
    kizárt dolog mert nem tudom.
  • haywire
    #264
    de azon belül hol?
  • karajjj
    #263
    a zinternetről
  • haywire
    #262
    mp3-ban honnan lehet letölteni a leadott részeket??
  • Seten
    #261

    "az SG-fórum nevében benne foglaltatik a FÓRUM szó (ha már ennyire a címekre akarunk hivatkozni), ami nem egyenlő a chat-tel"

    Na persze, és ez itt (az SG-n) így is működik. :)

  • M@TriX
    #260
    gondolom valaki megnézte, aztán bejelentette a YouTube-on... (->köcsög)
  • Guilty01
    #259
    Bizonybizony:)
  • knightbali
    #258
    "Az ember azt gondolná, hogy a falu milyen ingerszegény környezet egy városi embernek. Erre meg..."

    Nos igen... Már csak ilyenek a téves sztereotípiák. :)
  • Guilty01
    #257
    Bödőcs tényleg lenyűgöző élőben, nekem eddig 2x volt szerencsém őt látni, és egyszerűen mindig képes megújulni. Az ember azt gondolná, hogy a falu milyen ingerszegény környezet egy városi embernek. Erre meg...
    Nagyon nagy ember.
  • sündübündü
    #256
    Láttam tegnap este Bödőcsöt Pécsett a BTK-n.!Fantasztikus volt!!!Volt még vele két msik csákó de már a nevükre sem emléxem,Tibi rendesen elhomályosított mindenkit!
  • Guilty01
    #255
    Pontosan, én csak egy ugyanolyan balfék vagyok, mint ti;)

    Nem mondtam, hogy nem lehet idézni, de ha belegondolnál (bocs, ha gondolkodnál), rájönnél, hogy tök értelmetlen dolog 1-1 mondatot beidézni, mert a többség már úgyis hallotta, és kinevette magát rajta. Aki meg még nem, annak meg egyrészt semmit nem mond, másrészt pedig annak lelövöd a poént.

    Igen, a topic neve az, hogy Showder Klub, de nem azért van, hogy szövegesítve megnézhessük az előző adás tartalmát, hanem arra, hogy véleménycserét folytassunk. Persze van, akiknek ez nehezükre esik, és egyszerűbbnek érzik azt, hogy beböfögnek 1-2 beszólást. Csináljátok tőlem, csak akkor ne én legyek már a fasz, amikor szólok, hogy az SG-fórum nevében benne foglaltatik a FÓRUM szó (ha már ennyire a címekre akarunk hivatkozni), ami nem egyenlő a chat-tel.

    Szarcsi, foscsi, stb. Peace.
  • davidka003
    #254
    Lehet idézni. Guilty01-el meg nem kell foglalkozni.
  • peti193
    #253
    nem értem...ha az a topik neve h showder club akkor a showder kulbbol nem lehet idézni?az meg milyen már?...
  • miilann
    #252
    This account is closed.



    (monyuk szerencsére én már láttam,de nem tom mi történhetett : o)
  • Guilty01
    #251
    Jó, szerintem ezek a viccek anélkül is jók, hogy ide beírnátok, úgyhogy ezeket inkább magatokban, srácok. Mellesleg sündübündüt is idegelitek;)
  • davidka003
    #250
    "Maga ne haraguggyon máá én a rendőröknek kiabálok."