1811
Fiatal tehetségek kiállnak, és dumálnak. Stand-up comedy felvirágoztatása folyik kéremszépen.
  • desigo
    #329
    szánalom reflektorra is ki a franc kíváncsi
  • M@TriX
    #328
    látom nem volt még linkelve az előző heti én most nézem szerintem jó volt... (kivéve Hajós barátunk... :) )

    ha valaki lemaradt volna:

    Showder Klub - május 19.
  • Noninnyó
    #327
    Április 28-asban volt. Kiss Ádám az egyik legjobb szvsz :)
  • mazsola89
    #326
    kösszi
  • Csesza
    #325
    vagy május 5 vagy ápr 28
  • mazsola89
    #324
    az meg tudná nekem valaki mondani h melyik adásban volt a Kiss Ádámnak a foscsis poénja??? előre is köszi
  • mazsola89
    #323
    úúúú bassza meg ku...a élet 1000bocs de nekem ezt soha nem mondta senki

  • mazsola89
    #322
    KAP volt szerintem a legjobb. A többi egész türhető volt várom a jövő hétfőt :D
  • neevous
    #321
    Akkor vmit benézhettél, mert magyar torrent trackerek nincsenek.
  • Énvagyokazapád
    #320
    műsorvezető rulz :D
  • Gerbill
    #319
    Nálunk meg a hétvégén egy megnyitóünnepségen lépett fel KAP. Rohadt jó volt, 1 pojénja hangzott már el előtte az SC-ben, a többi új volt.
  • mazsola89
    #318
    bocs down 128
  • mazsola89
    #317
    nincsen??? Érdekes pedig most szedem down:28kb/s up:1.8kb/s

    na mind1 biztos csak át akartam b...ni mindenkit
  • Borg
    #316
    Magyar torrent oldalak nincsenek is.
  • mazsola89
    #315
    ez volt most a 6. adás ??? mert ha igen találtam egy torrent oldalt
    akinek kell szóljon (reges)
  • Phat Smoker
    #314
    Szegeden, ma a borfesztivál megnyitója alkalmából 19.00 órai kezdéssel Kiss Ádám lép fel, kiváncsi leszek rá, habár nem hinném, hogy sok új dologgal készülne!

    ...nyomjad Rózsi! ;-)
  • hunbasser
    #313
    eléggé kétélű a dolog,úgy hiszem.

    az rtlnek az nem éri meg,ha te youtubeon nézed meg,mivel nem számít bele a nézettségbe és a reklámokat sem látod.és ez nem csak a reklámozó cégeknek rossz,hanem az rtlnek is,ugyanis minél kisebb a nézettség,annák kevesebb és rosszabb ajánlatok fognak érkezni hozzájuk.persze ez minket nem érdekel,meg a reklámról úgy is elkapcsoljuk,de ők a reklámokból élnek,és ha azt nézzük,valahol igazuk is van.azzal,hogy letöröltetik a youtube-ról,arra sarkallnak minket,hogy nézzük meg az adást a tv-ben,ne pedig másnap a youtubeon.

    ugyanakkor elég jó reklámhordozó is.

    viszont azt már tényleg nem értem,hogy pl KAP miért törölteti.nem fix gázsit kap azért hogy fellép,hanem nézettség alapján itélik meg az összeget,vagy mi?
  • Blasta
    #312
    Az nyilvánvaló (a blog írója is említi)
  • mazsola89
    #311
    Hi !!! esetleg egy link vagy egy torrent oldal címe???
  • Borg
    #310
    Torrent... az hogy youtubeon nincs fent, csak egy dolog.
  • Blasta
    #309
    Pontosan, de nem örülök neki, lévén 2 adásról lemaradtam, de csak idp kérdése és fenn lesznek újra (eddig is így volt)
  • Borg
    #308
    Valszeg jogszerű, de akkor is értelmetlen. Széllel szemben hugyozás amit csinálnak.
  • Blasta
    #307
    a youtubre-ról törölnek
  • Hymtozis
    #306
    Elvileg Hajós improvizált, szval semmi felkészülési alapja nem volt.
    (Mmint F*kuszban ezt mondták! :D)
    De nekem tetszett a műsor. Nem mondom, h nálam megvolt a "sírvaröhögés", de nem volt rossz, ez is valami (sőt).
  • bardocz
    #305
    Jó volt a másor,bár Hajós szerintem gyenge volt,de látszott,hogy egyik fellépő sem tudott eléggé bemelegedni,jobb lenne,ha hoszabb lenne a műsor
  • ProGabe #304
    lehet van valami ott a levegőben,esetleg a kamerák negatív sugárzást lövellnek a fellépőkre,de a műsor kezdete óta még senki sem volt olyan jó,amilyen igazából tudna lenni :S

    sírva röhögést várok kérem szépen,de még mindig nem kaptam!

    Hajós is harmatgyenge volt,de látszott,hogy a végére beindult.ez is igazolja a teóriámat,miszerint ez a 18-20 perc/fellépő semmire sem elég!2 órás műsort,vagy 2 fellépőt műsoronként!
  • Phat Smoker
    #303
    Hajós fellépése nagyon nyögvenyelősre sikeredett, még így alaposan megvágva is :/
  • hunbasser
    #302
    Hajós tényleg nagyon gyenge volt...túl lassú is volt,meg hát a poénjai sem voltak olyan ütősek,ezek nem voltak olyan vicces történetek szerintem.sokkal jobban megy neki az,amikor más szerepel,ő meg beszól valamit :)
  • Istencsászár
    #301
    Érdemi poént történetet nemtudott elmondani... gyenge volt, amugy a többiek jókvoltak.
  • hunbasser
    #300
    KAP odabaszott :)
  • Attila8805
    #299
    Nekem Hajós kicsit gyenge volt a többi jó volt.
  • Borg
    #298
    Ez a futós gyerek volt az első?

    A kövér srác valahogy nem jött be nekem.
  • Istencsászár
    #297
    Jóvolt, de a futós blokkot már elmondta a rádiókabaréban szórul szóra ugyan igy, de még mindig jóvolt 6. ra is:)
  • fsgh
    #296
    eddig jó volt:D nekem bejött:)
  • desigo
    #295
    Hajós remélem büntetni fog ...
  • LasCar16
    #294
    kíváncsi vagyok Hajósra, Hadhyázy,Kiss Ádám is lesz benne elvileg :P ha jól szűrtem ki a bemutatóból..:)
  • mazsola89
    #293
    Remélem nagyon Faja lesz jó volna h ha végre tudnák egy olyat röhögni mint az első Kis Ádámos részen ami a Fábri Showban volt.
  • desigo
    #292
    ma megint lesz xD
  • Csesza
    #291
    jó volt Beliczai csak az a baj, hogy én ezekt a poénokat már hallottam tőle :)

    kívéve az Orbánostrabantost xd
  • bardocz
    #290
    orbános kispolski viszont nagyon jó volt:D