1811
Fiatal tehetségek kiállnak, és dumálnak. Stand-up comedy felvirágoztatása folyik kéremszépen.
  • tnm #1049
    az már kicsit sok lenne, nem?
  • karajjj
    #1048
    nem nyomtam válasz erre gombot, Hadházin kívül lesz még valaki benne, Dombi vagy kicsoda, nem értettem
  • tnm #1047
    ketten együtt végülis összeraktátok :D
  • karajjj
    #1046
    Szupkai, Magyar Attila és Hajdú Sztív, meg mégvalaki
  • FZoleee
    #1045
    A következőben lesz megint Hadházi, sajnos csak a végét kaptam el, nem tudom még ki lesz...
  • karajjj
    #1044
    a trabantos egy régi vicc...
  • haywire
    #1043
    a repülőszimulátoros szöveg nem aranyosié? még a 2. vagy 1. évadból? todum van neki tankszimulátoros is de az ő maga. lehet tévedek, javítsatok ki.
  • knightbali
    #1042
    A tegnapi kicsit gyengébb volt mint az, átlag, de azért még így sincs ok panaszra. A legtöbbet Aranyosin meg Gergőn röhögtem, de a többiek is jók voltak.
  • Istencsászár
    #1041
    Ádámka b+-ol mindig:) talán mert ő a legfiatalabb.
  • viktory133
    #1040
    Először az utolsó hsz.-emet javítanám. Nem* nagyon tetszett mikor szerepelt a 2. évadba asszem. *=Nekem
    A mostani klub tényleg az egyik legjobb volt: Egy dolog nem tetszik lefikáznak sok tv-s személyiséget a viselkedése miatt. Ők meg végig káromkodják sokszor ok nélkül. Kőhalmi Zolit ezért szeretem különösképp mert ő nem káromkodik talán nem hallottam még egyszer se. Talán én vagyok maradi, de én így látom. Én is röhögök rajtuk meg szeretem őket, de néha kicsit sok és oktalan.
  • ProGabe #1039
    szerintem az évad eddigi legjobbja volt a tegnapi. végigröhögtem az egészet
    csak így tovább!
  • ba32107
    #1038
    Ja, Kiss Ádám "csak ne azt, amit Zsanettel" poénját már szerintem az egész ország vele együtt mondta
  • tnm #1037
    aranyosi is egész jó volt, de szerencsére ő volt most a leggyengébb. nagyon jó műsor, nagyon "erős" szereplőkkel.
    én spec. Gergőn röhögtem a legtöbbet, de Kiss is (nem az együttes) meg Kőhalmi is kiváló volt. (Bár mindketten ismételtek párat már showder klubban elmondott poénjaik közül. pl. kőhalmi vonatszimulátoros poénja múltkor még repülőszimulátor, ill reptéri irányító szimulátor volt.)

    de a frotilzokni, meg a trabant-vontatás priceless volt...
  • Rockynhooo
    #1036
    Kőhalmi szövege ,hogy annyit lehetett tudni a nőről ,hogy nem nagyon lát meg a fia motorozik "meg is volt a terv" A_:SD:AS_D:AS_D: és tényleg... én szentesi vok
  • Gabor1990
    #1035
    Odaadtam neki a deákigazolványt
  • Majkiii
    #1034
    Jó rész volt úgy gondolom. :) Ez a Gergő sem rosssz. :)
  • desigo
    #1033
    jöhet a fal
    mekkora volt
  • desigo
    #1032
    Ez a Miami helyszínelők valami hihetetlen gagyi...
    2 perc után némítottam le
  • karajjj
    #1031
    nemsokára kezdődik, nem elfelejteni!
  • Majkiii
    #1030
    Tegnap nem volt műsor. :(
  • LasCar16
    #1029
    a tegnap comedy centralos moegint jöhetne mp3ban, előre is köszi :)
  • hunbasser
    #1028
    uhh,de jó hogy mondod :)
  • desigo
    #1027
    köszkösz xD
  • Majkiii
    #1026
    Ne feledjétek ma este!
    22:10 Showder Klub
  • Csesza
    #1025
    :DDDDDDDDDddddd
  • viktory133
    #1024
    Jó kis adás lesz, mind nagyon jó. Sz.Cs.G. nem tudom ér csak egyszer szerepelt simán lehetne állandó tag némely más szereplő helyett. Nem nagyon tetszett mikor szerepelt a 2. évadba asszem. Aranyosi a múltkor kurva jó volt műsorvezetőnek ez egyik legjobb, mondjuk gazdag budaiak ti ezt nem tudjátok.
  • Rockynhooo
    #1023
    jaja jónak igérkezik nagyon :)
  • Majkiii
    #1022
    Én is beakartam írni, ezek szerint ti is most láttátok az előzetest.
    Azt hiszem jó kis rész lesz én várom nagyon. :)
  • karajjj
    #1021
    pont most akartam írni :D
  • Rockynhooo
    #1020
    Következő adás:
    Kiss Ádám
    Aranyosi Péter
    Kőhalmi Zoltán
    Szőllősy Csák Gergely
  • ans
    #1019
    én megyek
  • desigo
    #1018
    Kíváncsi vagyok,hogy fognak-e jelentkezni új emberkék...
  • karajjj
    #1017
    trabarna is jó volt, nem hozta a multkori szintet, de mégis jobb volt mint pl a parodista gyerek...
  • ans
    #1016
    ez nagyon durva volt, de ez az utolsó tag nem nagy szám :)
  • theone91
    #1015
    Igazán intenzív rész volt... Szünet nélkül röhögtem alatta.
  • MortoRex
    #1014
    nagyon nagy volt:D kizsírozott szakadék XD Hadházy volt a legjobb:)trabarna is jó volt szentem meg mindenki:)valaki feltölteni aviba?
  • Rockynhooo
    #1013
    na megnéztem ... KAP és Hadházy geci nagyok voltak :D legjobban Hadházy túszos sztorija tetszett :D Trabarnit meg se néztem inkább :D
  • Calver
    #1012
    én konkrétan elhajtottam a fenébe az RTL Klub-ról amikor bejelentették h ő jön
  • Guilty01
    #1011
    én is ezt mondom, de mindig le vagyok oltva. Szerintem konkrétan 1 jó poénja nem volt a műsor története során.
  • davidka003
    #1010
    Én már a kezdetek óta ezt mondom. Nagy nulla. Nem ebbe a műsorba való.