1811
Fiatal tehetségek kiállnak, és dumálnak. Stand-up comedy felvirágoztatása folyik kéremszépen.
  • FrezeR
    #1771
    Nézd meg pár hsz-el lentebb a linkelt fészbuk oldalát ott van minden párbeszéd abból kiderül.
  • Calver
    #1770
    valaki súgja már meg, hogy mi a fenéről van szó az elmúlt fél oldal hozzászólásaiban... ki a gonorrhoeás lópöcs ez a Puzsér gyerek, és miért kéne isteníteni/alázni/köpködni?
  • FrezeR
    #1769
    Gondolod ő nem volt tisztában a következményekkel? Nem tudhatjuk mi van a háttérben.
  • benőmenő
    #1768
    Egyedül az fáj, hogy képes volt oda sz@rni, ahonnan enni adtak volna neki.
    Ez eléggé árulkodik az egész emberről.
  • FrezeR
    #1767
    Sok embernek fáj, hogy őszintén odamondja a véleményét attól függetlenül, hogy senki vagy sem.
  • a.carkey
    #1766
    Amióta figyelem, ez egy senki, és már akkor senki volt, amikor valakinek gondolta magát.
  • Janika114
    #1765
    Amúgy Puzsér fb oldalán, lehet szemezgetni még a témában, reagált erre is, meg Rekop és Orosz György is írtak neki arra is reagált.

    Puzsér Robi facebookja
  • ressy14
    #1764
    hehe gyökér puzsér :D

    csak tudnám ő mitől ilyen rohadt nagy kritikus.
  • Janika114
    #1763
    Elírtam KAP helyett Aranyosi.
  • Janika114
    #1762
    Tisztelt Puzsér Úr,

    Önt az elmúlt hetekben felkértük, hogy szerepeljen vendégként a Showder Klubban, ráadásul Kiss Ádámmal egy adásban. Azzal, hogy elfogadta a meghívást majd kisvártatva az ablakon besettenkedve megpróbálja hátbaszúrni a házigazdát, inkább a standup tragedy ismérveit meríti ki. Ezzel együtt örülök, hogy egy kis mentális tápanyaggal mi is hozzájárulhattunk nagy ívű pályafutásához. A távirányítót pedig még Ön sem tudja kivenni a néző kezéből, mert a közönség Bodrogi szavaival élve (még Önnél is nagyobb) zseni.

    Sok sikert kívánunk további munkásságához!

    Kovács Kristóf


    Nem lesz végül Puzsér a műsorban. Nem tudom h beugrik e helyette vki, vagy abban az adásban Kiss Ádám, Dombóvári és KAP lesz-e csak, de lehet jobb is lenne ha csak hárman lennének.
  • Tyler1
    #1761
    Nem szeretem ezt az embert(és akkor finoman fogalmaztam), de ebben nagy igazsága van. Az nem stand up, hogy jó kommunikációs képességű emberek neten összekeresgélt vicceket, sztorikat mesélnek el e/1-ben. Persze, poénos, meg minden, mert jól adják el a humort a közönségnek, de attól ez még távol áll a stand up valódi műfajától.
  • Janika114
    #1760
    Van benne azért egy kis igazság amit ír, de elképesztő hogy ez az ember aztán mindenhez ért, mindenben jártas és mindent olyan jól tud... Majd meglátjuk hogy ő mit produkál stand up cím alatt. Fel kellene fognia hogy attól hogy neki valami nem tetszik, attól még a többségnek tetszhet és úgy jó ahogy van.
  • FrezeR
    #1759
    Hintsük fel sóderrel!
  • bpetrik
    #1758
    Nekem sem tetszett a nyitóadás, bár már pár éve ez így megy. Egy nagy név és három gyenge, mert hogy úgy is lassan indul be a nézettség. Könyörgöm, miért nem lehetett a Kiss Ádám mellé még betenni az Aranyosit, vagy a Dombit,hogy még röhögni is lehessen? Mert a Benk, Csenki, Orosz hármas szánalom volt.
  • dregnarr1 #1757
    Szerintem pedig egy szépen, előre megtervezett előkészítése volt az ősszel induló Late Show-utánzatnak, amivel be fog próbálkozni a csatorna. Biztos, hogy megpróbálják követni az US trendet is (eszméletlen pénzeket hoznak), és már ideje lenne azokat is áthozni.. kérdés, hogy írókat honnan szereznek hozzá.
  • Klon
    #1756
    Akkor csak nekem nem tetszett...
    Biztos velem van a baj :D
  • zotja
    #1755
    sztem is jó volt a nyitó... kiss ádám gyengécske
  • ressy14
    #1754
    Nem feltétlen kereskedelmi csatornán kíván megjelenni. Sőt szerintem tudatosan kerülné is a lehetőségét, ha máshonnan is megkeresnék. Például ahogy lejjebb írtam, a Fábry-ban vendégfellépőként, mint ahogyan anno elkezdték a pályát.

    Nekem hiányoznak a poénjai, amikor itt volt fellépése nálunk, épp nem értem rá (egyébként a jegyár is szerintem magas volt).

    Egyébként ez a szezonnyitó rész nem volt annyira rossz, mint amilyennek gondoltam a fellépők láttán. Ha ezt a szintet tudnák hozni minden adásban, akkor én már elégedett leszek.
  • Borg
    #1753
    Nem saját műsor kérdése ez. Mondta is, hogy ellene van a rendszeres TV-s szereplésnek, mert úgymond ellövi az összes poénját akkor, és kiég, mint a többiek.
  • haywire
    #1752
    de szerintem saját műsort kereskedelmi csatornán biztos nem fog kapni.
  • ressy14
    #1751
    Amikor kijelentette a kiválását a Showderből, akkor a facebook-on az okok kifejtése mellett leírta azt is, hogy keresi a lehetőségét annak, hogy a képernyőn láthassuk akár egy saját műsorral is.
  • haywire
    #1750
    Bödőcs kilépett a Showder Klubból. Valószínűleg nem is fog szerepelni a kereskedelmi csatornákon.
  • a.carkey
    #1749
    Miért? Puzsér vagy a Settenkedő lerakott?

    (Költői ...)
  • ressy14
    #1748
    azért byealex-től idézni... Mintha ő olyan rohadt sok mindent lerakott volna eddig az asztalra. Mondjuk kezdhetné az énekórával.

    Egyébként én örülnék neki, ha a Bödőcs kapna valami műsort a két ratyi kereskedelmi adó valamelyikén, mert mostanában nagy a csend felőle (eltekintve attól, hogy országszerte jár haknizi).
  • a.carkey
    #1747
    "Miért nevezik ebben az országban kritikusnak azt, aki egyébként mindig csak negatívumokkal tűnik fel, esetleg pár milláért hajlandó jópofa mondatokat is odadobni egy-egy tehetségkutatóban? Ez nem kritika. Sz*rozni, meg ’tiszta szégyenezni’ jóskapista is tud az utcáról, ez ettől még nem kritika, félreértés ne essék. A kritikában ott van az építőszándék, amiből mindenki tanulhat." (ByeAlex)
  • a.carkey
    #1746
    Puzsér???? OMG.

    Már az előzőket se nagyon bírtam megnézni, de azt hiszem ez mindennek a legalja lesz, ha az az idióta színpadra kerül.
  • Janika114
    #1745
    Én is néztem egyet xd Amúgy nem tudom h működik ez de esetleg a fellépőket akik már ismertek ki lehetne tenni fejlécbe és akkor majd bővíteni ha többi is ismert lesz, és akkor mindenki látná majd mindig kik lépnek fel aznap.
  • ressy14
    #1744
    Puzsér Róbert dafuq?!
  • Janika114
    #1743
    1. Trabarna, Rekop György, Bruti, Szupkay Viktor

    2. Kiss Ádám, Csenki Attila, Benk Dénes, Orosz György

    3. Aranyosi Péter, Dombóvári István, Kőhalmi Zoltán, Hajdú Balázs
    ---------------------------------------------------------------------
    4. Kovács András Péter, Szomszédnéni Prod.Iroda, Trabarna, Szobácsi Gergő

    5. Kőhalmi Zoltán, Mogács Dániel, Beliczai Balázs, Felméri Péter

    6. Dombóvári István, Kiss Ádám, Aranyosi Péter, Puzsér Róbert
  • ressy14
    #1742
    szerintem ezek közül, aki értékelhető:

    Szupkay, Kiss Á, Benk, Aranyoszi, Dombi, Kőhalmi, (talán még a Rekop Gyuri),a többi kuka.

    Én általában felvételről nézem vissza, és a többi "humoristát" meg átpörgetem. Hiányzik a Bödőcs Tibike. Annyira felhígult a mezőny, hogy a pár évvel ezelőtti szintet meg sem közelíti.
  • argo001
    #1741
    Bruti és Szupkay? Én speciel eléggé szarnak tartom őket, Bruti minden csak nem vicces.
  • Janika114
    #1740
    Az első három adás fellépői:

    1. Trabarna, Rekop György, Bruti, Szupkay Viktor

    2. Kiss Ádám, Csenki Attila, Benk Dénes, Orosz György

    3. Aranyosi Péter, Dombóvári István, Kőhalmi Zoltán, Hajdú Balázs

    Szerintem én a második adással kezdek majd, de az se ígérkezik számomra olyan jónak. A harmadik viszont eléggé kedvemre való. Én azt nem értem csak h nem olvasnak nézői vissza jelzéseket ilyesmi, annyira erőltetek Trabarnát is pl, miközben sok helyen olvasom h nem jön be sok mkinek.
  • a.carkey
    #1739
    Köszi.
  • ressy14
    #1738
    itt meg tudod nézni, ha érdekel
  • a.carkey
    #1737
    "Van egy rajongói oldalam a Facebookon több mint 140 ezer követővel"

    Hehe. Többen mint a millának ... :D
  • a.carkey
    #1736
    "Ha már említed Kőhalmi Zoltán kollégádat, ő kapott egy önálló estet az RTL-en."
    Erről lemaradtam.
  • desigo
    #1735
    Bödőcs Tibor elmondja, miért szállt ki a Showder Klubból. A humorista színpadon Hrabalt idéz, de azt vallja, egy-egy bazmegnek is van helye a szövegben.

  • ressy14
    #1734


    remélem a tv-ben rendszeres látjuk majd a stand-up-jait. A Fábryban elnézném :)
  • Effe88
    #1733
    egyetértek, teljesen tönkre vágták az egészet
  • Klon
    #1732
    hát, ezt sajnálattal olvasom, ugyanakkor teljesen egyetértek, és megértem a döntését.
    Szerintem aki valamire is tartja magát, az előbb-utóbb így tesz, és csak a legalja marad... :S

    Kössz az infót!