1811
Fiatal tehetségek kiállnak, és dumálnak. Stand-up comedy felvirágoztatása folyik kéremszépen.
  • Renata100
    #1811
    Tegnap Aranyosi Péter elmesélte az aranyhalastavunk történetét a legújabb adásban. :) Benne voltunk a TV-ben. :DDD
  • FrezeR
    #1810
    Néztem de hát...egyre szarabb már jó ideje.
  • Klon
    #1809
    ismét egy nagy rakás sz@r volt a műsor. nézi ezt még valaki?
    :(
  • a.carkey
    #1808
    "Egy facebookos státuszfrissítés szerint például Szöllősy-Csákot már korábban kórházba vitték bakteriális fertőzéssel, ami később súlyosbodott; állítólag ez okozta a színész halálát."
  • a.carkey
    #1807
    "Meg nem erősített értesülések szerint motorbalesetben halt meg; állítólag péntek este hét óra körül ütközött össze egy kamionnal."
  • Klon
    #1806
    † :(
  • FrezeR
    #1805
    Ez mennyire biztos infó?
  • Tyler1
    #1804
    Durva. Állítólag öngyilkos lett, sajnos az ilyen különc karakterekről el is lehet képzelni.
    Nyugodjon békében!
  • a.carkey
    #1803
    Meghalt Szöllősy-Csák Gergely
  • ProGabe #1802
    +1 :(
  • ede13
    #1801
    Ez az egész már valami gyötrelem. Különben is, ez nem stand-up, ez történetmesélés, miegymás. A stand-up egy világszemlélet, egyfajta humoros (de közben tanulságos, mondanivalóval rendelkező) filozófia (lásd George Carlin). Ezt hazánkban kb. két ember műveli a Showder Klubból: Kőhalmi és Bödőcs (ő meg ugye már okosan távozott). That's all folks!
  • Klon
    #1800
    Egyetertek... :(
  • ressy14
    #1799
    Ez az évadzáró valami katasztrófa volt. Újranéztem pár első évados részt, hát ég és föld a különbség.
  • Klon
    #1798
    Sajnos nem csak... :(
  • argo001
    #1797
    Csak szerintem erőltetett és unalmas már az egész?
  • Janika114
    #1796
    Október 20-tól vasárnaponként.
  • Klon
    #1795
    Mikor lesz?
  • Janika114
    #1794
    Első adás fellépői: Aranyosi, KAP, Bellus és Gaál Dani egy 16 éves újonc srác.
    + infó még h idén lesz megint Hadházi is, az első adások egyikében.
  • Janika114
    #1793
    Sztornó az egész, mert ez egy régi történet az egész mint kiderült, a SC-ben ugyanúgy maradnak.
  • Janika114
    #1792
    Rekop és Trabarna kilép a Dumaszínházból

    Rekopot én sajnálom őt nagyon bírtam.
  • Janika114
    #1791
    Nekem ma nem tetszett. Aranyosi sztem jobb volt.
  • kill3r21
    #1790
    Nálam Kiss Ádám még mindig favorit...
  • Janika114
    #1789
    Szánalmas h a fél 11-kor kezdődne a műsor és 22:56-ig reklámot nyomnak...
  • ProGabe #1788
    Úgy érzem, hogy ez az egész ezzel a nyomorék puzsérral elérte a mélypontot. Sebaj, innen talán már csak felfelé vezet az út.
  • Klon
    #1787
    szerintem is ez a rész volt eddig a legjobb :)
    Nálam a Dani is nagy kedvenc!
  • Janika114
    #1786
    Nekem tetszett a tegnapi rész, nagyon sajnálom h Beliczai Balázs szezononként tíz percet ha kap, nekem nagy kedvencem, de mindenki jó volt tegnap szerintem.
  • argo001
    #1785
    Kicsit mind a két tábornak igaza van szerintem. Az tény, hogy mondjuk Kiss Ádám nem azt a szintet üti meg, ami igazán szórakoztató, hanem inkább azt, ami jobban fogyasztható a közönség számára. Viszont Puzsérnak se kellene úgy tennie, mintha ő szarta volna a spanyolviaszt. Mindent meg akar magyarázni, mert ő mindenhez ért (emlékszem, nem is olyan rég egy F1-el kapcsolatos véleményt olvastam Puzsértól, hát könnyesre röhögtem magam rajta).
  • banok
    #1784
    Akkor ez az egész balhé csak egy nagyon szánalmas promó volt...
  • Janika114
    #1783
    http://www.rtlklub.hu/musorok/fokusz/videok/205549

    Végül mégis elment Puzsér a felvételre és fel is fog lépni a 6. adásban.
  • Janika114
    #1782
    Nem az a 6. adásnál van ahol Dombóvári István, Kiss Ádám, Aranyosi Péter lép fel hárman csak Puzsér nélkül.
  • benőmenő
    #1781
    Az a Puzséros balhé miatt van így :)
  • Janika114
    #1780
    Azt utolsó( nem tuti)két adás fellépői:

    Rekop György, Kovács András Péter - KAP, Benk Dénes, Bellus István

    Csenki Attila, Felméri Péter, Tóth Edu

    Nem tudom miért csak három fellépő van a végén.
  • a.carkey
    #1779
    Elfér, az biztos.
  • FrezeR
    #1778
    Sértődöttség ez vagy tele van a ... sok dologgal ami a médiában manapság megy? Azt mondjuk elhiszem és sokszor még egyet is lehet érteni azzal amit beszél. Az a gond, hogy más nem mondja ki ezeket semmilyen stílusban vagy olyanban teszi ami az embereknek nem érdekes nem elég harsány sem feltűnő. A stílusa meg olyan amilyen láttam már rosszabbat is képernyőn. Neki is van annyi helye a hazai médiában mint a sok léhűtőnek akikről szól a 90%-a.
  • ressy14
    #1777
    Jeff Dunham-es próbálkozása volt Mogácsnak is, mehehe :D
    Russel Peters féle szöveg miatt itthon már rasszistáznának és nácistáznának a sértődött emberek, nyilván nem működne. Nálunk a célközönség is szűkebb mint a tengerentúlon, minőségileg is visszamaradottabb talán. Ők egyébként mindig próbálnak egy külön image-et kialakítani maguknak, anélkül ott lehetetlen befutni.

    Ami a hazai viszonyokat illeti Hofi óta nem volt igazi humoristánk (néhanapján elkapnak egy-két igényes poént a Showder Clubosok is - értsd nem viccmesélés). Azonban a mostani újoncok (Tóth Edu és társai) számomra teljesen értékelhetetlenek, a pénzkeresési lehetőségen (mindkét oldalról) kívül nincs semmi hozzáadott értékük.

    Az amcsihoz hasonló személyiséget talán egyedül Bödőcs alakított ki magának, elég különc stílusa van, nem akar az átlagban megmaradni, és a kiválásának okait is megértem.

    Puzsérhoz pedig annyit, hogyha kevésbé lenne ilyen arrogáns stílusa elfogadhatóbb személy lenne.
    És attól, hogy ismerem a foci szabályait, még nem leszek hiteles futballkritikus, aki a pozitívumokat is ki tudja emelni, és a negatívak mellé segítő tanácsokat is képes adni.
  • Borg
    #1776
    Az a részben az elég nagy rész. Kiss Ádám évek óta mást sem csinál, csak kiáll, káromkodik, meg pár viccet úgy mesél el, mintha vele történt volna. Az egy dolog, hogy ezen is nevetnek sokan, miért ne tennék, de attól még a béka segge alatt van a színvonal. És sajnos nem ő az egyetlen. Aki még minőségi produktumra volt képes, azt az utóbbi időben nem láttad már a showder clubban. Se Hadházy, se Bödőcs, se Kőhalmi (ő élőben kurva rossz, de a TV-s műsorokra legalább készül, és összeszedett), de még Janklovicsot se vették elő (bár ő is inkább eleinte volt csak jó, aztán gyorsan kiégett).


    Nyilván Puzsér valamelyest az amerikai hírességekre utal, olyanok mint George Carlin, Jeff Dunham, vagy Russel Peters. Mindegyik úgy humorista, hogy közben saját személyisége van, saját véleménye van, előadásmódja van, stb. Nem összefüggéstelen viccmesélők.


    Puzsért meg nem kell szeretni. Azonban annak hogy kritikát mondjon, a műveltsége a feltétele, és nem az, hogy mit tett le az asztalra. Neked sem kell nike tervezőnek lenni ahhoz, hogy a vietnami strandpapucsról megmondd, hogy szar. Mindössze ismerned kell amiről beszélsz.
  • ressy14
    #1775
    Mert így rohadtul nem hiteles. Ez kb. olyan mintha két átlag ember politizál, aztán a pártok nevén kívül semmit nem ismer róla.

    De részben igaza van, mert a színvonal az első pár évadhoz képest a béka segge alatt van, az eheti rész alatt 1-szer sem sikerült megnevettetniük a fellépőknek, pedig a korábbi (minőségibb) részeknél sírva röhögtem végig az egészet.

    Ettől függetlenül abszolút nem kell, hogy teljesen copy&paste formációt kéne adni az amcsi verzióból, az nyilván nem működne itt.
  • Borg
    #1774
    Amúgy hogy függ össze a két dolog egymással? Vagy miért kéne neki felmutatni valamit, ahhoz hogy kritizálhasson?
    Nem kell őt szeretni, elvégre beszól mindenkinek, kritizál mindenkit, van aki ezt nem tudja jól fogadni, vagy egyáltalán elfogadni. De azt túlzás lenne állítani, hogy nincs igaza...
  • a.carkey
    #1773
    Amit ő csinál az nem őszinte véleménymegmondás, hanem hülyeségek összefonása szófosássá, egyfajta mindenki hülye, csak ő nem szerep önjelölt megmondóemberként.

    Tévében még a "befutása" előtt sokat láttam, és egyszerűen egy olyan sértődöttség van benne kb. az egész világ ellen, amit kevés emberben látni.
  • ressy14
    #1772
    ő egy kritikus, anno még valamelyik tehetségkutató szarban is benne volt, mint zsűri, csak fikázni tud mindent, összeveszni mindenkivel, holott semmi produktivitást nem tud felmutatni.