449
Volition, THQ
  • Maxtreme
    #129
    Sajnos nálam is vannak speed problémák. kb 30-40%al gyorsabb a gameplay mint kéne:)
    Jó lenne ha születne erre megoldás, mert így autót vezetni ehhh...
    nforceon is rengetegen panaszkodnak erre a jelenségre.
  • Eagle16
    #128
    Jó játék ez, csak van pár kisebb probléma vele.
    Először is miért 59Hz-en tekeri a monitoromat? Minden játék 60Hz-en megy, a játék menüben meg nincs választási lehetőség.
    Aztán célozni nagyon nehéz, még ha megvan a megfelelő FPS szám, akkor is. Csak rángatom az egeret, a fél tár mellé megy.
    Akkor lenne igazán élvezetes ez az egész, ha robbantásoknál nem esne le csúnyán az FPS szám.

    A környezet amúgy szépen rombolható, egész jó a fizika, csak néha fordul elő kisebb anomália. (a torony nem dől le, mert a fal egy egészen vékony részen nem bomlott le, és ez a kis vékony rész megtartja az épület egész súlyát... elég hülyén is néz ki)
    Megcsináltam eddig pár robbantást, meg egy küldetést, várom már hogy a levegőből is osszam az áldást, na meg a tankot is szeretném elvinni egy körre :D
  • Shep
    #127
    Van fent vista meg xp is, de gondoltam ideje lenne már váltani xp-ről és mivel a 7-et mindenhol nagyon jónak hozták ki a játékok alatt, a legtöbb esetben gyorsabb is, mint a másik két op rendszer ezért ezt favorizálnám.
  • bigadam
    #126
    A gyors játékra próbáld ki azt, hogy feltelepíted a játék könyvtárában lévő directx et és Visual C++-t. (nem a dvd-n hanem a telepített könyvtárban)
    Nekem mintha segített volna
  • norbi2fraktal
    #125
    hát ha kicsit tovább játszom akkor azt veszem észre hogy Win 7-en 4-5fps-el lassab, gondolom mer DX 10-ben nyomja(?), de ha fel akarod tenni akkor ne legyen akadáj, mert pl. a Resident Evil 5 Benchmark DX10 jobban megy mint XP-n:)
  • Gibor
    #124
    Minden fullon nálam 1024 be és 40-50 fps. :D csak nemértem a menüben 2-5mp enként megáll a kép egy 10-15mp re :S és baszott nehéz elindítani, de játék közben semmi gond.
  • TDC Geronimo
    #123
    Felgyorsított játékmenetre még mindig nincs megoldás?
  • FlyHigh
    #122
    Tök stabil nálam, hangok rendben vannak, bloom kikapcsolva.
  • Solid Snake
    #121
    Kipróbálom
  • Shep
    #120
    És XP-n mennyivel gyorsabb, mint 7-en? Tervezem ugyanis a 7 felrakását, mert tesztek alapján jó a játékok sebessége, de hát a tesztektől többet ér pár valódi info.
  • neptum
    #119
    én kikapcsoltam a Blurt (idegesített) meg lejebb vettem a felbontást és megy rendesen rabbanásoknál is stabbil
  • norbi2fraktal
    #118
    nekem Windows 7 alatt nem megy valami jól, Vista-n ugy megy mint XP-n :P
  • Solid Snake
    #117
    Csatlakozom szintén probléma mentesen fut, viszont nagyobb robbanásoknál rendesen leesik az fps
  • TDC Geronimo
    #116
    Nálam is ez van
  • Shep
    #115
    Melyik oprendszeren megy a legjobban, nem nézte meg valaki?
  • neptum
    #114
    hát nem tom nálam tökéletesen megy a játék, hangal semmi gond és az emberek is normálisan mozognak
  • bigadam
    #113
    a hang témára van megoldás, stereora kell venni a windowsban a hangokat, akkor jó lesz.

    Ha az ambience occlusiont kikapcsoljuk a grafikánál akkor meg sokkal gyorsabban megy, az a legjobban teljesítményt rontó effekt. És így nekem mintha a gyorsaság is csökkent volna, de az lehet attól van hogy win xp kompatibilitási módban futtatom.

    Egyébként a saints row 2 is mindenkinek ilyen fos volt?
  • Maxtreme
    #112
    bazz xD A saints row2-nél detto ugyanez volt.. Volition powa :-D
  • Maxtreme
    #111
    nálam is detto :/
    Ráadásul oylan mintha borzalmasan túlvezérelt is lenne az egész :/
  • norbi2fraktal
    #110
    XD 20-30 fps között mozog, 1280x720, atni élkül, árnyék nélkül, bloom true, és a particle is., robbanáskor leurgik 10-alá
  • bigadam
    #109
    Basszus, ráadásul a hangog iszonyat pocsékak! Folyamatosan valami iszonyú süvöltő szélszerű zaj megy, semmit nem hallok tőle. És ha lenémítom a menüben a hangokat, TELJESEN! akkor is ugyanúgy süvít.
  • bigadam
    #108
    Nekem is mintha túl gyorsan mozogna az emberem, meg minden túl gyors. Hiába veszem maxra a grafikát, akkor csak csökken az fps, de ugyanúgy gyorsan rohangál.... nálatok nem?
  • Arti
    #107
    Live bejelentkezésnél kódot kér. Ez már a batmannal is így volt az elején :D
  • Prince23
    #106
    pedig nem
  • DarkSector
    #105
    ISTENEM....-.-

    very high-tól kifagy a gép...
  • PunkZoli
    #104
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    srácok, van ennek warezos topikja?


    a játék indítójával van gondja az avirának... elő került már ez a téma?
  • CalebJoe
    #103
    Nálam meg se röccen maxon pedig nincs atomerőművem.
    Jó móka összezúzni mindent de ennyi semmi több, olyan mint valami dokkmunkás szimulátor vagy lehetne a címe A Bányász Bosszúja 3 azért ez első rész volt az igazi.
  • Csokis
    #102
    Egy jó dolog van benne. Megy a LIVE-os multi! Az előbb próbáltam, de elég összevissza volt, így első nekifutásra. De legalább jó gyors volt.
  • Maxtreme
    #101
    A másik forumon, ill először még itt is müxöttek. Nem figyeltem hogy erről a fos oldalról van, kben feltöltöttem volna őket máshova :)
  • FlyHigh
    #100
    váááá, örök hála.
  • TDC Geronimo
    #99
    Hm néztem 1-2 videót youtuben, másnál nem mozog ilyen gyorsan kari. Nem tudom nálam miért ilyen :D
  • balee4
    #98
    Megelégszek én 1280*1024-el is, és dx9-el, 30 felett menjen el. :D
  • TDC Geronimo
    #97
    F gomb a zoom alapból. Amúgy nem tudom, hogy a wareznek köszönhetően, de ez a felgyorsított mozgás idegesítő.
  • wedge31
    #96
    Ezzel az ócskavasal inkább meghuznám magam...
  • czky
    #95
    Békán jobklikk -> kép címének másolása.
    Megnyitod az explorert, és ott meg beilleszted.
  • kuci06
    #94
    hmm, annyira nem nagy durranás, mint aminek be lett állítva :/

    igen durva Just Cause utánérzés árad belőle... a járművek nagyon gyengén viselkednek, a világ kb annyira élő, hogy össze-vissza cikáznak mennek az az utakon, meg az emberek is csak így random helyeken állnak :D

    a fegyvereknél zavaró a zoom hiánya, viszont a robbantgatás jó móka :D
  • FlyHigh
    #93
    nekem békás a kép, pedig érdekelne.
  • Laci82
    #92
    Na már marha kíváncsi vagyok én mire számíthatok a gépemmel.
  • TDC Geronimo
    #91
    Másnál is ilyen idétlenül gyorsan mozog/fut a karakter?

    Amúgy nálam átlag 30-35 fps, de robbanásoknál van hogy lemegy 15re is :s

    e8400as proci, 4gb ram és 260gtxes videókari. Még jó, hogy megvettem boxra annó :D
  • Maxtreme
    #90
    "Elkell ide egy jobb proci!"

    Mutatnék neked valamit..








    Ezzel a géppel:

    Gigabyte X58 UD4P | Intel Core i7 920 @ 3.6Ghz | 6GB Kingmax DDR3 1600Mhz | Gigabyte GTX285 1GB SLI | Samsung 750GB Sata 2 32MB | Corsair 850W |


    ehhhh