449
Volition, THQ
  • FlyHigh
    #89
    Igényidtől függ, annyira elég kell legyen a géped, hogy egy jót játsszál. Nem raksz élsimit, stb.
  • grebber
    #88
    Majdnem ugyanolyan a gépünk! Nekem nagyobb bontásokkor akad.
    Elkell ide egy jobb proci!
  • balee4
    #87
    Akkor az én gépemmel nem is érdemes nagyon próbálkozni? Mondjuk ezt a nagy gépigényt a SR 2 után sejteni lehetett.
  • Prince23
    #86
    Nekem eléggé bejövős eza játék, bionic commandótól ezerszer jobb koncepciójú játék:)
  • FlyHigh
    #85
    Mondjuk nálam a natív az 1680X1050, HD4870-el veretek. Jövőhéttől átállok 1360X768-ra(lcd tv), úgy már talán játszani is tudok vele.
  • Maxtreme
    #84
    1440.
    Csak azért abba gondolj bele hogy mi lesz gyengébb gépeken...
    Maga a game am jó, kifejezetten.
  • FlyHigh
    #83
    annyira ez nem rossz fps, mondjuk az sem mindegy, hogy milyen felbontásban játszol. Meg hát ettől ez még lehet egy nagyon jó játék.
  • Maxtreme
    #82
    ja
  • FlyHigh
    #81
    ez max graf?
  • Maxtreme
    #80
    Most olvasom másik forumon h 4870-el is kb ugyanígy megy (sőőőt)
    Zsír.. Volition megint megmutatta mit tud. ( a saints row 2 -nél már 1x bizonyított)
  • Maxtreme
    #79
    Jó hát ez sem fogja megkapni az év legjobb portja címet.







    Mindezt az aláírásomban olvasható gépen.
  • Rayden02
    #78
    Sziasztok,a véleményetekre vagyok kíváncsi hogy a gépemen elfutna a játék,és ha igen milyen beállításokkal!!!Mert ha nem akkor inkább hagyom a fenébe!!Előre is köszi a válaszokat!

    CPU:DualCore AMD Athlon Black Edition 7750, 3000 MHz
    Videokártya:Gainward GeForce 8500 GT 512MB
  • Csokis
    #77
    Majmon is fent van ingyen torrentként. 4,5MB-al jön.
  • grebber
    #76
    Szinte mindenhol látni már!

    Nagyon nagy amikor böszme géppel belerontasz a sűrűjébe szakad omlik minden nomeg akad mint a szar a gyenge proci végett!
  • gabe70
    #75
    Köszi!!
  • kuci06
    #74
    torrentleech.org-ról már jön
  • gabe70
    #73
    Valahol látjátok már fent torrenten?
  • grebber
    #72
    Nincs benne!
  • Attelee
    #71
    Ati kártyákkal nem lesz gond?Vagy nincs is benne PhysX?
  • strebacom
    #70
    Húú ennyi jó gamet....
  • ricsa008
    #69
    ez is jó nagyra nőtt
  • ricsa008
    #68
    hű a mindenit ha ez igaz akkor hirtelen jött :D
  • norbi2fraktal
    #67
    Red.Faction.Guerrilla-RELOADED jeee
  • Bence94
    #66
    úgy gondolom nem kell félnünk, hogy olyan lesz a pc-s verzió mint a saints row 2...
    A Volition nem hanyagolja el a játékait a piacra dobás után sem. A Saint Row 2 esetében is DLC csomagok garmadája érkezett, és a Red Faction: Guerrilla is kapja folyamatosan az új tartalmakat. Az egyetlen szépséghibája a dolgoknak, hogy ezek a cumók csak konzolokra érkeztek, eddig legalábbis.
    A Red Faction: Guerrilla ugyanis szép körítéssel érkezik PC-re is. Nem elég, hogy a már megjelent Demons of the Badlands DLC alapból benne lesz, a PC-sek kapnak még hat pályát a Wrecking Crew DLC-ből, sőt az eddigi előrendelői extraként számon tartott pályák is az alapjáték szerves részei lesznek. Ezen felül érkezik még két PC exkluzív multis pálya, valamint két titokzatos játékmód is, melyek a "bagman", és "team bagman" névre hallgatnak. Köszönjük szépen. A Red Faction: Guerrillla szeptember 11-én jelenik meg PC-re. forrás:GS
  • grebber
    #65
    20 új kép
  • TDC Geronimo
    #64
    ha 0ra levitted a zónába az EDF morálját és megcsináltad azt a pár fő küldetést, akkor kapsz a végén egy zone liberation küldetést, amivel felszabadítod a zónát.
  • DarkSector
    #63
    még pc-re ki sem adták.
    talán kérj segítséget később.
  • Scooby87
    #62
    üdv...elakadtam.....hogy az eso részig megvan minden de valahogy nem akar kicsnilni az utolso térképrsézlet...pedig az összes küöldetés kész van a régióba.....mi lehet a gond?
  • zee13
    #61
    Sziasztok!
    Nem adná el vki a game-et jóáron?
    Várom a jelentkezőket!
    Köszi,
    Üdv!
  • blackfire001
    #60
    Nah, kiprögettem a játékot, egyszerűen fantasztikus az egész. Főleg a vége. Az biztos, hogy megérte végigvinni...!
  • blackfire001
    #59
    Helló!
    Már jóideje játszok a játékkal, és régiót megszereztem. Az a gáz, hogy valami új faj, egy 3. erő jelent meg. Nagyon erősek, és egyszerűen mindenhol ottvannak... Tudna valaki segíteni, hogy hogyan tudnám legyőzni őket? Vagy, hogy mit csináljak... :S Addig oké, hogy headshot, de jön a többi, meg még ottvannak az EDF-esek is, és ezért 1-2 küldi iszonyat nehéz. Eddig össz-vissz 3x haltam meg az egész játékban, mindíg nagyon óvatos voltam, de mióta feltűntek ez a szám már a 6-ot súrolja. :)
  • DarkSector
    #58
    jah de mennyivel rondább...mennyivel NINCSENEK fegyverek, és mennyivel gagyibb a prototype...

    idiotán néznek ki az egyforma figurák a ronda városban...
    nálam volt hogy egy utcában csak sárga taxi jött!!!

    red faction gerilla-hoz nem is mérhető...
  • werkfilm
    #57
    bocsmi?
    rf-ben egyedül az engine jó. számomra a game egy fusztráló fos a többihez képest, folyamatos idő limitek, 0 ammo, 0 pénz, vég nélkül arcunkba spawnoló ellenfelek, szar fegyverek. körülményes az egész. prototypeban akármennyire is kisebb mértékű volt a rombolás, én sokkal jobban élveztem a város utcáit pokollá változtatni mint itt a kötelező állandó rohanás/menekülés mellett lezúzni pár házat.
  • DarkSector
    #56
    jah nem vitattam én sem, de itt nem ez a lényeg, hogy melyik jobb, hanem hogy egy lapon emlitik a rf-el....
  • Prince23
    #55
    Összességében au inFamous sokkal jobb parkour játék, mint a Prototype, és ez tény. Ezt még én is belátom.
  • DarkSector
    #54
    Jah de ezen kurvára meglepődtem a videóban, mikor valami ien dumát eresztett el az egyik srác, hogy:
    " szerintem nem fogják venni, mivel nemrég jelent meg az INFOMOUS és a PROTOTYPE...."

    Hááát azért az Infomous-ról csak annyit, hogy csak ps3-rs van, és szerintem azzal az áramos hülyeségével nem nagy szám....
    A Prototype-al meg ideig el lehet szórakozni, de összességében kibaszottronda és kurvára unalmas játék, ha nagyon hasonlitgatni kéne az ujjabb cuccokhoz, úgyhogy most vagy viccnek szánta a gyerek, vagy még nem játszott az említett 2 játékkal.
  • grebber
    #53
    Gamestar PS3 videoteszt 90%
  • Prince23
    #52
    8/10
  • DarkSector
    #51
    és ki mondta hogy rossz lesz :D
  • Shep
    #50
    Hát majd meglátjuk, mindenesetre jópofa a pusztítás, ahogy régen is az volt de a valósághoz nem sok köze van. Az megint kérdéses, hogy mennyi idő után ununk majd bele az állandó pusztításba, mert a játékmenet a videok alapján csak ennyi lesz.