449
Volition, THQ
  • grebber
    #449
    Júliusban jön a Red Faction Guerilla Remastered
  • mester1987
    #448
    Red Faction: Guerrilla Remastered coming to PC, consoles with native 4K support
    Utoljára szerkesztette: mester1987, 2018.03.29. 20:06:55
  • JaSoN HuNTeR #447


    Most 1,49€ beszerezhető. Még mindig nagyon jó játék!
  • Palinko
    #446
    ja 9 óra 2 perc lett a the end videóig, hozzátartozik, hogy legkönnyebb fokozaton toltam, nem csináltam minden zöldet meg nyilvánvalóan, taktikám, hogy lerohantam a kék rombolásokat, aztán ha kellett zöldet csináltam a controlért végül a sárgával jutottam tova ugye.

    igen látom már, hogy csőjáték, de igazából belegondolva ennek a játéknak nem is kell a sandbox, mert a cső típus csak autókázást spórol meg amit úgyis először unnál meg, nincsenek nagy városok hogy lehessen valamit vele kezdeni.
  • SaGa Jr
    #445
    9 óra? Az szép. Én anno eltököltem vele napokig mire minden terület 100%-osan a miénk lett, talán háromszor annyi ideig nyomattam mint te, bár én mindent meg akartam csinálni tökéletesre, ezért tarthatott olyan sokáig. Vagy csak szimplán túlságosan óvatosan játszottam. :)

    Az armageddon más lesz, nem ilyen szabadon bejárható sandbox jellegű, de azért persze a terep ugyanúgy lezúzható mint itt.
  • Palinko
    #444
    ja lehet nekem az a 4p 20m volt a leghosszabb ami neked sikerült, bár a fene tudja. én pont a kijelölt útvonalat követtem, ezért nem jött tehát be.

    végére értem a játéknak 9óra alatt összejött, most lépek tovább az armageddonra.

    jó volt, a végén az a módosított tank nagyon bejött, meg a kézből indítható rakéta is jó volt, az anyag semlegesítő puska is bejött meg persze a sniper is, lehetett volna kicsit jobb optika, de a széleken torzítást nagyon eltalálták. igazából ami még nem jött be, hogy a meredek dolgokon nem sétált fel, annyi csalást elviselek egy játéktól :D legjobb dolgok a hídrombolás, a műholdról lövöldöző questek, a 6 ember orvgyilkolása, amikor vezetnek én meg lőhetek questek, meg a kiszabadítós dolgok is jók voltak.
  • SaGa Jr
    #443
    Ez nagyon igaz.
    A legjobb és leggyorsabb út nem az amit úgymond kijelölnek, hanem az árkon-bokron toronyiránt nekiindulás a terep figyelembe vételével. Ehhez persze nem árt jól kiismerni az adott terepszakaszt mert egyes helyek látszólag problémamentesek azt elakad bennük az ember, míg mások járhatatlannak tűnnek holott megoldható az átkelés a problémás szakaszon. Úgy lehet csak teljesíteni a nehezebbeket, ha az ember rövidít sokat és sok helyen, bevállal nagyon meredek helyzeteket is.
  • Steve Q
    #442
    Meg lehet, én néhányat meg tudtam csinálni, még az egyik leghosszabbat (Parkerből Oasisig tartót) is. Az a titka igazából, hogy ahol csak lehet, rövidíts, és ne tartsd magad a kijelölt útvonalhoz.
  • Palinko
    #441
    azért az időre leszállítást nagyon elcseszték, már 2 szer is pár méterre a céltól járt le az időm. a prot meg lehetetlen megcsinálni néha

    az is vicces gammát vagy világosságot nem találtam hol lehetne feltolni.

    viszont sokat tanulhatnának a játékból rombolás ügyileg, még sehol nem láttam ilyen szintűt
  • SaGa Jr
    #440
    Itt nem így működik a dolog. Az öldökléssel nem oldod meg a keresés lezárását csak ha elbújsz szem elől és vársz. A bázis erre az egyik megoldás, mert oda nem mennek be utánad, de simán elég csak eltávolodni a járőröktől/katonáktól egy eldugott helyre ahol nem láthatnak meg még véletlenül sem és nem vagy közel hozzájuk, azt várni míg a készültség alábbhagy. Azt ha elmúlt a nagy ribillió akkor lehet folytatni a ténykedést tovább. :)
  • Palinko
    #439
    van egy olyan gondom, hogy nem tudom elveszteni a körözést, csak ha bázisra visszamegyek, ha elkezdem leölni őket elfogynak, de aztán jön az erősítés, pedig ha jól tudom a legtöbb játékban ahol van ilyen körözés ott megoldás, ha megölöm akik köröznek :D
  • JaSoN HuNTeR #438
    RF G steam!
  • JaSoN HuNTeR #437
    Sziasztok Steamen 2 euro a játék!!! MÁR CSAK A multi miatt is érdemes megvenni :)
  • Tehasut
    #436
    Jó hír!
    Úgy tűnik, a játékból hamarosan kiszedik az ocsány GFWL-ot és Steamworks támogatást kap. Az achievmenteket már meg is kapta, igaz még nem működnek.
  • Gyuszopapa
    #435
    Az eredeti pár forint volt egy bundle-ben.
  • JaSoN HuNTeR #434
    Lehet hamachin multizni vele?
  • Tehasut
    #433
    Srácok, még pár óráig 750 forintért lehet megvenni a Steamen a játékot!
  • Shep
    #432
    Elvileg igen. Nekem is volt már gondom a live-al.
  • Optimus Prime
    #431
    De az elvileg települ a GFWL klienssel, nem? Nálam nem volt gond, meg a korábbi RF játékokkal se.
  • Shep
    #430
    Akkor valószínűleg tényleg a live assist volt a ludas.
  • w77d
    #429
    újraraktam a játékot és a live programot és most jó :)
  • Shep
    #428
    A live bejelentkezési asist fut a windows szolgáltatások között?
  • w77d
    #427
    srácok steam-en vettem meg a gamet, el is indul, de nem akarja megnyitni a live-ot és ezért nem akar menteni... mi a hiba???
  • Optimus Prime
    #426
    Hm, bár épp az 1-et tolom, de megfogott a game. GladFob4 a Live nevem.
  • DarkSl4yer
    #425
    Üdv!

    Valakinek lenne kedve megcsinálni multiban a hidden challengeket?(achi jár érte)vagy xp-t farmolni?
  • Gyuszopapa
    #424
    Talán xp alatt a videókártya DX9-es módban működik hátha fut rajta.
  • Optimus Prime
    #423
    Nos, mivel a régebbi játékok topicja halott ide írok. A Guerilla már megvan, de most az I-II akciós Steam, 1.25 euró(!), de anno próbáltam az I-t és furán majszolódtak a tetxúrák, mint a rágógumi. Igaz, demó volt a teljes biztos fixeltebb. A II-nél meg ezt olvasom:

    Notice: Direct X 10.1 ATI video cards or Direct X 10.0 Nvidia video cards are not supported.

    8600 GT-m van, ami DX10-es is. Tényleg egyáltalán nem működik vagy valahogy ki lehet játszani? Mert ez a mindent rombolda játék tetszik.
  • JaSoN HuNTeR #422
    Én is ezen gondolkoztam mert nagyon király volt a multi :D:D LANba!
  • S4v4g3
    #421
    Köszi, hát akkor kihagyom.:( Háhá egyébként vicces, mert a 2. választottam multi miatt a nevedből következik melyik játék; szóval ugyanúgy feltettem ezt a kérdést arra vonatkozóan a topikjában :)
  • Optimus Prime
    #420
    Most nemrég csinált egy kis... felhajtást e téren a THQ. Szóval van pár szerver és játékos. Enne pár hete, most nem tudom hogy áll a dolog. De csak multi miatt megvenni nem érdemes - nem olyan jó és kihalt.
  • S4v4g3
    #419
    Szokták még játszani multiban ezt a játékot?mert szeretném megvenni.
  • Optimus Prime
    #418
    Végre kipróbálhattam, tegnap óta van magyar Live és rendes fiókom. :) Így a Steames CD-keyt is nyugodtan írtam be, nekem kell a Live az achievementek miatt.
    A játékot 1440x900 és Customized - ez volt alapból, ha próbálom állítani azt írja mindent alapra tesz - grafikai beállításokkal simán viszi a gépem (lásd lentebb). Szép is, meg jól is fut, bár tuti nem max grafikán. Ellenben a fizika brutális, egy puszta sledgehammerrel szétverek egy épületet! Brutális. Ettől már csak az a jobb mikor autóval/munkagéppel rontok a házba míg össze nem dől. :D Mint abban a Jackie Chan filmben. A sztori nem túl nagy szám, de ez a GTA(?) stílus miatt nem is számít. Nem értem miért húzták le ezt a játékot is.

    A patchekkel most mi van? Olvastam anno Steames fórumon, hogy macerás, de már nem találom a topicot. Az exe fájl verziója 1.0.2.1. ergo talán már patchelt verzió és a könyvtárban van három "dlc" nevű mappa.
  • DarkSl4yer
    #417
    Nekem most az a problémám h mikor autót vezetek néha ide oda ugrál a kép :S nem durván de zavaró.Találkozott már vki ilyesmivel?
    Kiprobálom hátha driver baja van...
  • alegjobb95
    #416
    hali alll nekem az a problémám tegnap felraktam a játékot és tegnap talán még 50-60 fps em is lehetett ma reggel ujra akartam vele jáccani kelet a windows live mentésekhez és tegnapi 2 órás gépezés kárbe veszet sebaj de a windows live miattt talán 10 fps emvan és lassab jóval lassab a játék mit tegyek ?


    thx a választ
  • DarkSl4yer
    #415
    Talán az eredeti game? :D
  • Fix10
    #414
    ha felrakom az aláábi linkelt pecset és megkrekelem a reload crackel elinditom az exe-t és nemindul el a játék :( csak tölt a homokóra de nemcsinál semmit van rá 1.2es crack vagy valami help pls!!
  • Fix10
    #413
    Hali nemrég vetem új gépet akarok jácani ezel a gammával de hallotam hogy sok a kompatibilitás probléma és sjanos nekemis fennáll! elinditom a játékot és gyorsabb a kelleténél+ nagyobb robbanásoknál beszaggat, van valami pecs ami ezt orvosolja vagy valami? elöre is thx, nemhiném hogy a gépem a szar.. geforce 9800gt 1gb, intel dual core 2x 2.93 e7750, 2gb ram
  • samsung123
    #412
    elfog futni..de lowon és nagyobb pukkanásokkor be fog szaggatni:(
    ennek tipikusan 3 mag kell vagy 2(erős). de szerintem elfog futni ha nem vagy fix60Fps megszállot meg fullhd buzi. hát lehet a vidókari kevés lesz, a proci annyira nem gond. de ennyit megér amennyiért steamen árulják, sokat nem veszítesz és késöbb fullon nyomhatod majd.
  • Optimus Prime
    #411
    Üdv!
    Steamen akciós a játék és kérdezném, hogy az én gépemen elfutna-e. A minimum megvan, az ajánlottól csak kicsit marad el... mondjuk:

    XP Home SP3
    Pentium E5300 (dual-core)
    Geforce 8600 GT
    2 GB RAM
  • Viktor99
    #410
    Hát nekem nem tetszik :/