1948
  • Vaktermesz
    #1948
    Úúú köszönöm! Ott leszek! Majd próbálom a pályát előtte begyakorolni.
  • kekeN7
    #1947
    Hétfőn például itt lesz funrace pont a Minivel.

    Szintén a GTR-Mastersnél fut épp ingyenes nyári kupa, de szerintem a legtöbb szeptemberben indul majd....
  • Vaktermesz
    #1946
    Hello!

    Magyar bajnokságok indulnak valamikor? Ingyenesre gondolok, pl: Mini Cooper-rel szívesen mennék jó versenyeket.
  • Fehercsoki
    #1945
    GTR Evolution steam kulcs(augusztus 3ig fel kell használni): E5HAR-HAENE-K22XM

    Bundle Starson még lehet ingyen kulcsot szerezni.
  • KRi2
    #1944
    Most pénteken, és hétfőn is várunk minden szimulátor rajongót, a GTR-Masters ingyenes, nyílt futamain!


    További infók a honlapon
  • Yeltzin
    #1943
    ha lesz lehetőségem, megyek :) legutóbb valami free BMW versenyen voltam, régi Hockenheimen, azt élveztem
  • Adam Jonas
    #1942
    De idővel majd jöhetnél azért, hiányzik a régi banda :)
  • Yeltzin
    #1941
    áhh, sajnos "rosszabbul élünk, mint négy éve"..... durva, de nem tudok most erre költeni.... egy ideig "fun for free" módban leszek :)
  • gordon 24
    #1940
    A fene.. Akkor menj be a media marktba::) Kb 3000huf az on..:D

    És 3000 huf az stcc2.. és már is megvan minden..:D

    Nahh mindegy old meg, de gyere. Hiányzol a mezőnyből..:D
  • Yeltzin
    #1939
    csak 07, Evo és STCC van, azóta nem költöttem játékra (TDU2-n kívül) :)
  • gordon 24
    #1938
    Race on megvan??

    abban benne van minden STCC-d megvan akkor az stcc2 kell.. Kb 2000 huf steamen..
  • Yeltzin
    #1937
    STCC óta nem vettem meg semmit :)
  • gordon 24
    #1936
    :)) Hülye:)) Inkább nevez aztán toljad neki:))
  • Yeltzin
    #1935
    "Szereted a száguldást? A test test elleni csatákat? Akkor a te sportod a FUTÓBIRKÓZÁS" :DDD
  • gordon 24
    #1934
    Szereted a száguldást? A test test elleni csatákat? Akkor itt helyed! Szeptembertől a VSR HTCC újra elrajtol. Egy bajnokságon belül két kategória győzelméért harcolhatsz, 12 méltán híres a világ különböző pontjain megtalálható versenypályán, Race-onban az STCC 1 illetve 2 ben megtalálható autó típusokkal.
    A jelentkezés már folyamatban autó választás Augusztus 8-tól.

    Bármi kérdésed infód van jelentkezz! A bajnokság fizetős 1700ft/fő. Ezért a győztesek (mind2 kategória és a csapatbajnokság első 3 helyezettje) oklevelet és kupát kapnak.

    Jelentkezés:

    VSR.hu

    És egy kis ízelítő:

    HTCC Donington Park
  • LaszloLedzenyi
    #1933
    rakd újra steam et is
  • Roger6
    #1932
    Ilyenről még nem halottam.
  • batihu
    #1931
    Sziasztok! Race07 dedicated serverrel van problémám.
    Minden működött kb. 2 hónapig majdnem minden este indítottam szervert. A héten azonban próbáltam indítani és csak a loading track felirat jelenik meg, a játékhoz nem is lehet csatlakozni. Dedikált szerver eltávolítása-újratelepítése már megvolt, Race07+kiegészítések újratelepítése megvolt, szervert azóta sem tudom elindítani! Csatlakozni tudok a szerverekhez. Mi lehet a probléma! Valaki találkozott már ilyen dologgal?
  • bmwcrash
    #1930
    ok kösz
  • gordon 24
    #1929
    Igen!
  • bmwcrash
    #1928
    hali a gtrr evolution megy a race onnal?
  • TG Gida
    #1927
    Én is megvenném,ha lehetne kapni.
  • bardocz
    #1926
    Én valamit bütyköltem az ffb-vel, és egész jó lett, pedig régen utáltam. Nordschleife esőben caterhammal, E30-cal, meg formula raceroom-mal egész jó. Na meg a Radicallal, amivel a körrekordra szárazon valami 12sec-et verek úgy, hogy a játékban vagy 120 lóval gyengébb, mint az igazi:D
  • lac coo
    #1925
    Spec én jól elvagyok az F1 2011-el, normális tapadásokkal elég jó, FFB-ben meg pl agyonveri a Race sorozatot :DDD
  • bardocz
    #1924
    Miért járna jobban valaki, ha igazi árkád szórakozásra vágyik?
  • arty
    #1923
    jobb lenne??

    üzenjük meg a fejlesztőnek, hogy hajlandók vagyunk megvenni szinte ugyan azt a szart 3x? ne őrüljünk már meg :)
  • fbalfonso
    #1922
    Hát, szvsz jobban tennék a népek, ha ezt vennék meg, mint a csúcsmegagigahiperszuperszimulátor F1-10-11-es dolgokat! Nekem is megvan, és egy percig nem bántam meg, hogy megvettem, és akkor még 8.000 pénz volt, nem úgy mint most. Az más kérdés, hogy mi van a GTR3-mal????
  • Roger6
    #1921
    Igen, van.
  • lac coo
    #1920
    De komolyan, van még aki ezt megveszi ?????
  • Dietrich
    #1919
    ahelyett inkább a GTR3-al foglalkoznának új game motorral alatta..várják az ISI munkáját? :p
  • Alexease
    #1918
    A SimBin most ezzel szorakozik, osszepakolnak mindent egybe, plusz a GTL-lel is jatszanak, a RaceRoom is frissul, abba is tolnak a Race07-bol stb. Igazabol van egy csomo liszenszuk, fel tucat kulonallo project, ezerol meg lehuznak nehany bort;)
  • Laceee
    #1917
    Race Injection
  • Yag
    #1916
    Nekem is kieg lemezesként van meg.
    Utóbb kiderült az STCC2 is fent van, már mentem is vele pár kört. Nem nyűgözött le. Úgy látszik, valahogy nem a zsánereim a széria autók.
  • Dietrich
    #1915
    jó az más.
    Először a Race 07 jött ki majd kieg. lemezként az EVO.
  • Roger6
    #1914
    Háizé-a. Én GTR-EVO-t megvettem, azon a DVD-n van rajta a Race 07 is. Valami gyémánt kiadás, 3 rongy volt. Csak azért mondtam.
  • Dietrich
    #1913
    nem
    Race 07 majd kiadták az EVO-t tele bugokkal..majd kiadták az STCC-t az már jobb volt, ezután jött a Race On az STCC-vel.
    Most meg pénzt gyűjt a simbin a GTR3-hoz :D ezévben kijöt a STCC2, GT Power és tegnap a WTCC 2010 :)
  • Yag
    #1912
    Ezt fejtsd ki bővebben kérlek. Mi kevesebb van az EVO-ban amitől a többi élvezetesebb lenne ?

    Egyelőre az EVO jobban tetszik mint a 07. A ON-t és a STCC2-t még nem még nem próbáltam.
    Sajna a GTR2-vel szemben jól látható hogy populárisabb ez a játék mivel az Online része (is) nagyobb támogatást kap és több a neten játszók száma is. A GTR2-ben a saját Time Trial eredményeket fel se tudtam tölteni pedig jó lenne. Az EVO-ban meg ez nem okoz gondot, fel-le töltés elég jól meg van csinálva. Mondanom se kell, hogy gyári verzióról beszélünk tehát ez se lehet(ne) akadály.
  • Roger6
    #1911
    GTR-EVO tartalmazza a Race 07-et is, nem?
  • Dietrich
    #1910
    ne EVO-z..Race 07 vagy Race On és STCC2 hadd szóljon :)
  • Yag
    #1909
    Mostanra már tudom, hogy a szimulátori lét se fenékig tejfel. Újra kell tanulni, szokni szinte minden kanyart amit eddig az EVO-ban megszoktam és rögzült, ki kell cserélgetni új megszokásokra. Fene strapás ez a pálya. De izgalmas :)