356
  • kastil
    #356
    Jon eredeti hangja beszarás, iszonyatosan tetszett :)

    Szerintem már csak miatta is megéri angolul
  • cserewarrior
    #355
    Sziasztok!

    Olyan kérdésem lenne hogy hol kapok én olyan kabátot mint Rorschach bácsinak volt, és hogy mi a neve a kabátnak? Ballonkabát?

    Előre is köszi a válaszokat!
    :)
  • Tyler1
    #354
    hát sztem szar lett Rorschach szinkronja, bár kurva nehéz azt a hangot eltalálni szóval nem a szar szót használnám, hanem inkább az eredetihez nem illő magyar hangot. vannak olyan karakterek aminek nehéz szinkront kölcsönözni, és inkább vicces mint hatásos. Ilyen pl. a Bale féle Batman, vagy pl. a Ferrigno féle Hulk.
  • GregSB
    #353
    Nah megnéztem én is a DC verziót. A 3 óra alatt egyszer sem unatkoztam, nagyon jó film volt!

    Örülök hogy akadnak még ilyen gyöngyszemet a fostengerben, amit HollyWood okád ki magából mostanában...
  • hiszacu
    #352
    én teljesen vakon mentem rá erre a filmre...teljesen más kategóriájú filmeket nézek.de már az első 20 percet visszatekertem mert az nagyon tetszett.azt a "lehengerlő" jelzőt egy picit toolzásnak tartom de tényleg fasza film volt.ha meglátom valahol origy dvd-n azonnal kosárba vele.(a filmzene egy picit furcsa. 99 luftballon c számnál azt hittem hogy valami vírus is jött a filmmel).
  • Szolnokboy1
    #351
    olyan jó nem is lehetne. :)
  • Zomil
    #350
    jah bocsi, nem vettem észre :)
  • Seth
    #349
    Ott van lentebb a youtube-os minta.
    Szerintem teljesen jó lett a szinkron.
  • Zomil
    #348
    és Rorschach hangja milyen lett? van olyan jó mint az eredeti? :)
  • Szolnokboy1
    #347
    nem.

    Jon - Miller Zoltán
    Daniel - Stohl buci

    Idézet a Voxból:

    "Színvonalas munkával van dolgunk, amely felnő az eredeti hanghoz, ennél nagyobb dicseretet pedig szinkronra nem nagyon mondhatunk."
  • Szolnokboy1
    #346
    nem rossz a szinkron, majdnem minden hang a helyén van.
  • Rage47
    #345
    Jon és Daniel hangja ugyanaz?
  • knightbali
    #344
    ha ilyen a szinkron :
    http://www.youtube.com/watch?v=2N6KhCRO6-Q

    akkor inkább nézem feliratosan.
  • karajjj
    #343
    én szinkronosan néztem csak, szóval nem tudom, hogy milyen az eredeti, de nekem ezzel nem volt semmi bajom
  • knightbali
    #342
    A szinkront hallotta már valaki? Vélemény?
  • karajjj
    #341
    annak viszont elsőosztályú :D
  • tigeroo
    #340
    aham értem. végülis én nem kérdőjeleztem meg semmit, alapból kitalációnak vettem az egészet
  • Szolnokboy1
    #339
    a faltörés, magasra ugrás meg mittomén a film sajátossága. a képregényben ilyenek nem voltak.
  • Szolnokboy1
    #338
    a nem-realizmus forrása Dr. Manhattan. ő és minden más ami sci-fi/természetfeletti őhozzá köthető. daniel hajóját ő építette, de ez a filmben nem volt benne.

    minden más teljesen életszerű.
  • Rage47
    #337
    ja ha visszaolvasol a topikban is ezt írták
  • nameless1229
    #336
    én ezt találtam... =) több helyen is ezt írták..
  • karajjj
    #335
    hülyeség szerintem, mert mindig szimmetrikusan rajzolódott az arcán az ábra, vagy nemtom
  • tigeroo
    #334
    ilyenen kár agyalni, ez nem "realista" film...

    daniel hajója mitől repül? vagy hogy tudtak akkorákat ütni hogy falakat törtek stb...
  • nameless1229
    #333
    hmm, én találtam valami olyasmit, h duplarétegű volt a maszk és a 2 réteg között folyadék volt... :O
  • Rage47
    #332
    majd elolvasom a képregényben és elmondom :D
  • nameless1229
    #331
    Na és mitől mozog a maszkja? Engem is érdekelne!
  • Tyler1
    #330
  • Szolnokboy1
    #329
    de.

    hallod, komolyan te vagy az infantilis kérdések nagymestere!
  • Orionk
    #328
    A rendezői változat még nem elérhető torrent en, ugye?
    báris én nem találom
  • Watchmen
    #327
    A bővített változat 25 perccel több mint a mozis cucc. Szerintem érdemesebb a bővített van benne egy fontos szál ráadásul így lesz kerek az egész.
  • GregSB
    #326
    Sziasztok!

    Még nem láttam a filmet, most akarom ezt pótolni, azt szeretném kérdezni hogy mi a különbség a sima meg a rendezői változat között? Melyiket érdemesebb megnézni elsőre?
  • Watchmen
    #325
    Olvasd is a képregény még részletesebb, de Snyder tökéletes munkát végzett így is.
  • Rage47
    #324
    Ja már utánaolvastam Rorschachnak.
    Most szerintem elolvasom a képregényt, nagyon bejön az egész :D
  • Rage47
    #323
    Én most néztem meg, tényleg lehengerlő. Nem tudtam róla semmit (csak azt, hogy sokan unalmasnak tartják), és nagyon tetszett.
    Az érdekelne még, hogy mitől mozog Rorschach maszkja.
    #319 Nekem is az egyik legszimpatikusabb karakter.
  • karajjj
    #322
    énis pont ugyanígy néztem :D
    20 hsz-al lentebb írtam is
  • Daell Drow
    #321
    na tegnap ejfel utan en is neki altam megneznia filemt. eleinte lessu vontatottan talaltam. de utana mar nem birtam abba hagyni akarmilyen almos voltam. egyszoval nagyon tetszet a film ugy hogy semilyen kepregenyt nem olvastam rola, es igazabol nem is tudtam mit varjak eleinte tole. de kellemset csalodtam. Tetszettek a rengeteg utalasok, es a vege is jo volt.
  • Orionk
    #320
    Itt egy régi sg cikk, de biztosan olvastátok már:
    http://www.sg.hu/cikkek/53415/gondok_a_watchmen_szereplovalogatasan

    Szóval arról van benne szó, hogy a film rendezése előtt a rendező nagyon nehezen talált szinészt az alábbi karaktereknek:
    "Jelenleg Richard Nixon, Henry Kissinger, H.R. Haldeman, Ted Koppel, John McLaughlin, Annie Liebowitz, John Lennon és Yoko Ono, Fidel Castro, Albert Einstein, Norman Rockwell, JFK és Jackie Kennedy, Andy Warhol, Mao Tze Tung és Larry King filmbeli szereplése vált kétségessé.
    "

    Ezek közül végül sokan nem is voltak benne a filmben, ugye?
  • tigeroo
    #319
    megnéztem a filmet...durva alternatív jelen(?)
    nagyon jó társadalomkritika, a befejezés tetszett!
    egyedül Rorschach sorsa nem tetszett...ő végig szimpatikus volt a filmben...
  • Watchmen
    #318
    Azért volt fos mert nem egy Pókember szint a befejezés. A jó győz övé a csaj aztán meg le van szarva mindenki.

    Nincs ezzel semmi gond, hogy neked nem tetszett csak egy kis véleményt írhatnál, hogy miért nem tetszett a vége.....szerintem a film egyik legjobb része a vége.
  • Zomil
    #317
    ez "fos volt" aztán kemény kritika :DDD

    legalább leirnád, h szted miért volt az